Sprawdź nas też tutaj

News

Kafar Dix37 ujawnia pierwszego gościa na „Panaceum 2”

Opublikowany

 

Album ukaże się w listopadzie.

W ubiegły piątek ruszyła przedsprzedaż drugiej solówki reprezentanta Dixon37 – Kafara, zatytułowana "Panaceum 2: Trzeba Żyć". Po informacjach preorderowych oraz pierwszym singlu, raper wspólnie z DistrictAREA rozpoczął ujawnianie gości, którzy znajdą się na nadchodzącym krążku.

 

Kafar oficjalnie zapowiedział dzisiaj udział Bonusa RPK-a w utworze "JTSNJ", do którego bit wyprodukował Tune Seeker. Kilka dni wcześniej otrzymaliśmy solowy singiel "To Tylko My" oraz informacje na temat zawartości pakietu preorderowego "Panaceum 2", który nabyć można na stronie www.kafardix37.pl. Wytwórnia zapowiada, że największe zaskoczenie w kwestii gości jeszcze przed nami, a całe grono osób zaproszonych na płytę poznamy do końca października.

 

Premiera płyty planowana jest na 17.11.2017. Album ukaże się nakładem DistrictAREA. Kolejne single usłyszymy niebawem.

 

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara ezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

 

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

0 0 votes
Article Rating
 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
tdg
3 lat temu

to prawda że nitro pojechał ze swoją panną zrobić jej skrobanke, i towarzyszył i cypis?
https://www.youtube.com/watch?v=V3UwMxa7ta4

Bozia
3 lat temu
Reply to  tdg

ALE ŻE CYPIS SKROBAŁ TEGO GÓWNIAKA CZY TYLKO TRZYMAŁ ICH ZA RĘCE PODCZAS ZABIEGU?

Bozia
3 lat temu

POMIDOR KRÓLEM RAPU!!!! :D:D

ehhe
3 lat temu

Kurwa znowu te jebane głąby patusiarskie

cydży
3 lat temu

I PEWNIE CODZIENNIE BEDZIECIE KURWA PISALI O KOLEJNYM PATUSIE Z GOSCINKĄ.

....
3 lat temu

..,…..

Popularne