Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Kafar i Rest Dixon37 – wywiad o wspólnej płycie

„Po prostu robimy ten projekt”.

Opublikowany

 

Reprezentanci warszawskiej sceny Rest i Kafar Dixon37 pojawili się w sklepie Serum, żeby odpowiedzieć na kilka pytań Oli z Rapnews. – Nie wiem, czy jesteśmy to winni słuchaczom, czy sobie nawzajem. Po prostu robimy ten projekt” – mówi Rest o wspólnej płycie z Kafarem, która właśnie powstaje.

W drugiej połowie wywiadu raperzy mówią o beefie z SB Maffiją, a także wskazują najciekawszych raperów młodego pokolenia.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bozia

zdejm tą szmate z ryja, masz tam pizde zamiast gęby?

cydzy

Szacun Dixon37, jedni z niewielu którzy przekazują wartości w tekstach

asd

od kilkunastu lat to samo; bloki, ekipa, jebać newschool, zasady itd? proszę Cię. Można nagrać o tym jedną płytę ale nie przez całe życie tylko o jednym. Poza tym co za problem słuchać czegoś co nie ma przekazu? Czy cały czas trzeba słuchać czyjegoś użalania się, że miał źle i że można mieć lepiej? Ja tam wolę posłuchać czegoś co fajnie brzmi a nie jakieś zmyślone zasady patusów.

Auu

Możesz powiedzieć oni wciąż o tym samym,
że jest źle, że jaranie, że psy to pedały,
że ulica, że wiara, że rap to szczyt chamstwa,
lecz nigdy nie zarzucisz mi że przewijałem kłamstwa.

jebac biedę

farfoclu kurwa. jakbys miał gume z nadrukiem to tez bys sie chciał pało pochwalić? z kobietą mówisz. do fanów kmiocie. TFU ci na ryj

MIRAS X

Weekendowy relaksik https://www.youtube.com/watch?v=UNsSLrlsbhg ZDRAPKA projekt 144

Bartek

A ja czekam na tą płytę, serio zrozumcie że są ludzie co nie lubią, piszczenia jęczenia aj aj jee, i pierdolenia o hajsie tylko proste teksty o codziennym życiu

tdf

beka z lamusów, powinni pobić białasa.

Popularne