Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Kafar i Rest Dixon37 – wywiad o wspólnej płycie

„Po prostu robimy ten projekt”.

Opublikowany

 

Reprezentanci warszawskiej sceny Rest i Kafar Dixon37 pojawili się w sklepie Serum, żeby odpowiedzieć na kilka pytań Oli z Rapnews. – Nie wiem, czy jesteśmy to winni słuchaczom, czy sobie nawzajem. Po prostu robimy ten projekt” – mówi Rest o wspólnej płycie z Kafarem, która właśnie powstaje.

W drugiej połowie wywiadu raperzy mówią o beefie z SB Maffiją, a także wskazują najciekawszych raperów młodego pokolenia.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bozia

zdejm tą szmate z ryja, masz tam pizde zamiast gęby?

jebac biedę

farfoclu kurwa. jakbys miał gume z nadrukiem to tez bys sie chciał pało pochwalić? z kobietą mówisz. do fanów kmiocie. TFU ci na ryj

MIRAS X

Weekendowy relaksik https://www.youtube.com/watch?v=UNsSLrlsbhg ZDRAPKA projekt 144

Bartek

A ja czekam na tą płytę, serio zrozumcie że są ludzie co nie lubią, piszczenia jęczenia aj aj jee, i pierdolenia o hajsie tylko proste teksty o codziennym życiu

tdf

beka z lamusów, powinni pobić białasa.

cydzy

Szacun Dixon37, jedni z niewielu którzy przekazują wartości w tekstach

asd

od kilkunastu lat to samo; bloki, ekipa, jebać newschool, zasady itd? proszę Cię. Można nagrać o tym jedną płytę ale nie przez całe życie tylko o jednym. Poza tym co za problem słuchać czegoś co nie ma przekazu? Czy cały czas trzeba słuchać czyjegoś użalania się, że miał źle i że można mieć lepiej? Ja tam wolę posłuchać czegoś co fajnie brzmi a nie jakieś zmyślone zasady patusów.

Auu

Możesz powiedzieć oni wciąż o tym samym,
że jest źle, że jaranie, że psy to pedały,
że ulica, że wiara, że rap to szczyt chamstwa,
lecz nigdy nie zarzucisz mi że przewijałem kłamstwa.

Popularne