Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Kafar „Na otwartym sercu”

„Postawiłem na bezwzględną szczerość”.

Opublikowany

 

kafar na otwartym sercu

Data premiery: 29.04.2022

Kafar Dix37 startuje z preorderem swojego najnowszego solowego albumu „Na otwartym sercu”. Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

– „Na otwartym sercu” to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość – stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli –wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ GONDEK. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam Wam do powiedzenia. 5!

Preorder

Tylko wydanie preorderowe zawiera autograf artysty, bonusowe utwory oraz wyjątkowe niespodzianki, które zostaną ujawnione już niebawem. Cena płyty na preorder.pl to 49,99 zł.

Tracklista

 1. Powód
 2. Na otwartym sercu ft. Hinol
 3. Jedna twarz
 4. Za kraty ft. TPS, Vin Vinci
 5. Czuję, że ty też ft. Ero, OSTR
 6. Dzwoni PM
 7. Ludzie czekają na numer ft. Dudek, Beceka, Bugi, INKG
 8. Bo to mam ft. Nizioł, Jano
 9. Kompleks Polaka
 10. Gdy Bóg odwrócił wzrok ft. Intruz
 11. Pod włos ft. Ruda
 12. Przesiąkasz zapachem nocy ft. Kukon, Louis Villain
 13. NFNC ft. Rest, teabe
 14. Szału nie ma
 15. Efekt

Popularne