Sprawdź nas też tutaj

News

Kafar & Rest: Dziś premiera pierwszej wspólnej płyty

Obowiązkowa pozycja dla każdego fana ulicznego rapu.

Opublikowany

 

Kafar i Rest

Duet Rest/Kafar oraz Step Records prezentują „BSNT”. W czasach, gdy oldskulowy rap jest często marginalizowany i spychany na pobocze, warszawskim raperom udało się osiągnąć świetny wynik sprzedażowy z płytą tak odmienną od obecnych trendów.

„BSNT” to album, którego powstanie Rest i Kafar rozważali już od czasów klasycznego „Od Zawsze Na Zawsze” Dixon37. Współpraca przychodzi obu artystom w sposób naturalny – panowie świetnie rozumieją się muzycznie i obaj obracają się w podobnej estetyce mocnych, chwytliwych bitów. Efektem połączonych sił Kafara i Resta jest spójna, dopracowana płyta, poruszająca życiowe tematy bliskie im obu. Zapowiadany kilkukrotnie krążek to pozycja obowiązkowa dla każdego fana ulicznego rapu spod szyldu Dix37.

Album ukazał się 31 maja 2019 roku. Jego szczegóły są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt. Płyta dostępna od dzisiaj w sklepach w całej Polsce oraz na stronie restkafar.pl.

Teledyski i newsy dotyczące krążka znajdziecie pod tagiem: #BSNT

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Przesłuchałem

Taka se, ale props…!

Odb

Kafar & Rest z pytami, dziś wspólnie przed premierem

Jurekj

19:49 7

NEWSKafar & Rest: Dziś premiera pierwszej wspólnej płyty
Obowiązkowa pozycja dla każdego fana ulicznego rapu.
Opublikowany 4 godziny temu Przez Redakcja

Pokliik

Przecież to to samo co każda inna płyta Dixów, tylko w okrojonym składzie, na takich samych bitach i w tym samym stylu. Założę się, że i tak pojawi się tam an featach reszta ekipy Dixon… a seby się jarają jakby to było coś „nowego”.

Analny

Kafar & Rest: Dziś premiera pierwszego wspólnego analu
Obowiązkowa pozycja dla każdego fana ulicznego analu.

Jebac GlamRap

Jebac

Popularne