Sprawdź nas też tutaj

News

Kafar wyjaśnia tytuł swojego nadchodzącego albumu

„Zaczynamy nowy rozdział”.

Opublikowany

 

Kafar Dix37 oraz wytwórnia Step Records zapraszają na premierę krótkiego filmu wyjaśniającego genezę powstania nowego albumu warszawskiego rapera pt. „23 minuty po północy”. Sprawdźcie sami ten intrygujący materiał.

Niebawem możemy spodziewać się kolejnego singla promującego to wydawnictwo.

– Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, „krzyt krzyt” – w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. Kurwa, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu „Nowe rzeczy”, gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23​, a ja nie mam już dla Was panaceum. Zaczynamy nowy rozdział. Kafar Dix37.

 
32 komentarze
32 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Pokemon
1 miesiąc temu

Katar niczym nie zaskoczy niema się co łudzić 10 płyta o tym samym czyli bloki ziomki strzały w powietrze i napinka przed kamerą ze swoimi przydupasami

młotek plebs26
1 miesiąc temu
Reply to  Pokemon

i prawilna kominiara żeby nikt nie widział a wiedzieć tylko ci powinni co mają wiedzieć, a nie ci co nie wiedzą. i wiadomo, prawilne klepanie się z ziomkami po gołych plecach, bez koszulek aż się sztywno zrobi.

Tuman nie pisarz. czego się spodziewacie? jebać tych debili, przez takie diksony patusy myślą że są bohaterami ulic. kasztaniarze jak jongmen cygan przedsiębiorca. tfu pod nogi.

Pokemon
1 miesiąc temu

Medal za koment!

Odb
1 miesiąc temu

Kaftan wyjaśnia kształt swojego nadchodzącego dildosa

Tito Tancerz
1 miesiąc temu

Beka z tych dukaczy.
A jak masz problem to zapraszam na ring.
Dostaniesz oklep jak ten twój przydupas Rest.

Kafar
1 miesiąc temu
Reply to  Tito Tancerz

Tito, nie bij, poddaje się! Halo, policja!! Ratunku!! Tak panie posterunkowy ten człowiek mi groził, a później mnie uderzył. Tak, podpiszę zeznania i będę na sali rozpraw, wszystko powtórzę.

Better Call Saful
1 miesiąc temu
Reply to  Kafar

Ale nie bij moich kolegów bo cię obsmaruje w wywiadzie dla Gali

cZŁOwiek
1 miesiąc temu

Kafar > słowacki

A.H.
1 miesiąc temu

Rok 1941. Grudzień. Jest późny wieczór. Za oknem straszna zawierucha.Czytam sobie Nietzschego siedząc w bujanym fotelu. Popijam sobie z lampeczki swojego ulubionego Rieslinga. Wyczuwam, że grono dojrzewało na przepuszczalnej granitowej i mikowej glebie doliny Wachau. Na talerzyku mienią się i złocą do mnie precle z makiem. Zaglądam przez okno, myśląc o potędze, kulturzy i dziedzictwie ludów Europy. Przez chwilę przeszywa mnie dreszcz, gdy myślę o temperaturze panującej na zewnątrz. Łapię przez wełniany kocyk i naciągam go za kolana. Stopy wciskam, ile tylko moje nogi mogą na to pozwolić, w ciepłe, zakopiańskie kapciuszki. Zydzi wesoło strzelają w kominku…

Dekiel37
1 miesiąc temu

Gość jest dość stary,na pewno na tyle,że powinien rozumieć iż fakt jarania i picia(w pojedynkę)nie jest niczym fajnym,ściągnij ta kominiare z dekla to może dotrze do ciebie jaki przykład dajesz swojemu synow,nie mówiąc już o narażeniu go poprzez palenie tego świństwa w mieszkaniu na podobny los…

013
1 miesiąc temu
Reply to  Dekiel37

A łojenie przez praktycznie wszystkich dorosłych wszelkiego rodzaju alkoholi podczas każdego spotkania rodzinnego, wyjazdu na działkę czy jakiegokolwiek święta zrobi w przyszłości ze wszystkich obecnych przy tym dzieci zarzyganych meneli? Zgadzam się co do odurzania w samotności, ale to pierdolenie o paleniu świństwa i narażaniu syna na podobny los mógłbyś sobie darować. Jeśli odpowiednio to kitra i wietrzy mieszkanie (nie wspominając o nie jaraniu przy nim, co jest straszną patolą, niezależnie czy chodzi o bucha, czy o szlugi) to nie ma powodu, dla którego miałoby to spowodować coś złego. Myślę, że mógłbyś być mocno zdziwiony, ilu jest mniej lub bardziej jarających wśród normalnych, ogarniających życie ludzi z rodzinami. Więc jeśli już coś związanego z ojcem ma zryć chłopakowi głowę, to prędzej będą to jego uliczne zasady i osiedlowa przewózka.

Kefir z Dicks 69
1 miesiąc temu
Reply to  013

Jeśli ktoś jara to gówno, to nie można powiedzieć, że w jakikolwiek sposób ogarnia… Tak tłumacz swoje życie nieudacznika, magazynierze z Tilburga!

asjfeesjw
1 miesiąc temu

Próbowałem kulturalnie i merytorycznie, ale z niektórymi trzeba wprost. Wszelkiego rodzaju narkotyki przyjmuje całe mnóstwo debili, ale także całkiem sporo ludzi, których nawet rozrzedzone gówno jest inteligentniejsze od ciebie. Spróbowałbym ci wytłumaczyć, ale przecież ty i tak byś nie ogarnął. Za bardzo jesteś zajęty wypieraniem tego, że coś ci życie nie wyszło, i nie ma za bardzo perspektyw na to, żeby cokolwiek się zmieniło. Albo że ci dopiero nie wyjdzie, bo przecież nic ci nie wychodzi, więc czemu teraz miałoby być inaczej. Ale spoko, pobełkoczesz anonimowo w internetach, będzie git. Kto wie, może jeszcze nawet jesteś w stanie się oszukiwać, że jeszcze nie przegrałeś, nie tak całkowicie, a może nawet, że w jakiś sposób górujesz nad otoczeniem. Ale nie przejmuj się – już niedługo. Jeśli nie teraz, to za jakiś czas. I będzie tylko co raz gorzej, i ludzie będą mieli w ciebie coraz bardziej wyjebane (o ile już nie mają). I nawet jeśli coś cię tknie, to nic z tym nie zrobisz, bo bardziej odnajdujesz się w byciu bitą parówą, przekonaną o własnej nieomylności. Życzyłbym ci na koniec czegoś miłego, ale ciebie już raczej nie czeka zbyt wiele miłych rzeczy. Miłego szczekania w wylęgarni zjebów.

P.S. Biorąc pod uwagę, jak zapewne wyglądasz i wegetujesz (albo jak niedługo będziesz wyglądał i wegetował), pierwszy lepszy magazynier z Tilburga jest przy tobie królem życia.

Kefir z Dicks 69
1 miesiąc temu
Reply to  asjfeesjw

Za dużo tekstu, więc odbijam. Mi by się nie chciało kogoś w taki sposób „nie wyjaśniać” robaku.

Pissing Cock
1 miesiąc temu

Ja to znowu lubię dużo tekstu, chociaż tutaj zazwyczaj ilość nie idzie w jakość!
Tym razem jednak trochę się wystraszyłem, bo gość opowiada o tych wszystkich ciemnych zakątkach z takim przekonaniem i tak obrazowo, że musi to znać z autopsji…
Mocno to wygląda na wypowiedź magazyniera, a jednocześnie mędrca, filozofa i samozwańczego proroka. I szczeka na glamrapie – wylęgarni zjebów!

JBCKAPO
1 miesiąc temu

JEGO FANI POWINNI SIE WSTYDZIC SŁUCHANIA TAKIEGO ŁAKA – ALE TO DOBRZE ŻE MA FANÓW. OBCZAJCIE TO, SPRAWDZAM SOBIE DUPECZKI NA FB, POTENCJALNE DO RUCHANIA. NO I PATRZE CO UDOSTĘPNIA. WIDZE JAKIEGOŚ KURWA DICKSONA, TPSA CZY INNEGO CHUJA I OD RAZU WIEM ŻE SZKODA CZASU NA TAKIE KURWISKO.

Ciekawy
1 miesiąc temu

To nie spam!
Dobra Panowie. Bezbekom i arogantom z wejścia podziękuję. Użytkował ktoś Nissan Xtrail t30? Polecicie? Na co zwracać uwagę? Jakieś częste lub poważne usterki? No i jak wrażenia ogólnie? Potrzebuję SUVa tak do 15-20k, żeby to jeździło po szosie, dało radę po polnej drodze czasami jak najdzie ochota na przygodę, no i żeby nie stało u mechanika co chwilę. Rozważam jeszcze Hondę CR-V ale podobno chujowo wyciszona i w ogóle w środku padaka. Dzięki za każdą opinię. Pozdro!

Nudny w chuj
1 miesiąc temu
Reply to  Ciekawy

Za tyle pieniędzy nie ma takiego auta!

Kuzynka buczera
1 miesiąc temu
Reply to  Ciekawy

Mitsubishi Delica. Kozak.

Żabson
1 miesiąc temu
Reply to  Ciekawy

Kup sobie Dustera, Dacia na propsie.

Pissing Cock
1 miesiąc temu

To już nie Kafar, a podmiot liryczny! Tak będę się teraz pisał o tym wieszczu. Jak przestaniesz jarać niedopałki spod bloku, to przestanie za tobą butelka chodzić. I może żona z dzieckiem wtedy wrócą… Tylko czy dziecko cię pozna w tej kominiarze? Pewnie co wieczór inny pan przychodzi w czapie na głowie i wszystko jest jak dawniej!

Łonowy Barber
1 miesiąc temu

Wzruszyłem się. Piękna proza.

Rozjebana Cipka Babci Zosi
1 miesiąc temu

Krzyt krzyt ahahahhahaha i kropelka soczku po masturbacji spadła na twarz Resta…..

Rest
1 miesiąc temu

Jestes prawdziwym poeta Kafik

Barka
1 miesiąc temu

Pan kiedyś stanął nad brzegiem,
Szukał ludzi gotowych pójść za Nim;
By łowić serca
Słów Bożych prawdą.
Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.
2. Jestem ubogim człowiekiem,
Moim skarbem są ręce gotowe
Do pracy z Tobą
I czyste serce.
Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.
3. Ty, potrzebujesz mych dłoni,
Mego serca młodego zapałem
Mych kropli potu
I samotności.
Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.
4. Dziś wypłyniemy już razem
Łowić serca na morzach dusz ludzkich
Twej prawdy siecią
I słowem życia.
Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów

Stary Włodka
1 miesiąc temu

KAFAR PRAWILNIAKU MOŻE BYŚ KURWA WYJAŚNIŁ W KOŃCU JAKIEGOŚ RAPERA ?

jebacNIEkapusi
1 miesiąc temu

o kurwa ten wysryw to jest jest słownikowe wyjaśnienie pojęcia ‚grafomania’

Henryk
1 miesiąc temu

Nie pierdol ze siedziałeś przed kompem do północy. Rano musiałeś zapierdalac do roboty kłamco

Gorzka Prawda
1 miesiąc temu
Reply to  Henryk

To akurat byłoby coś pożytecznego.

Kafar cwel farmazon daje im propsy zobaczcie
1 miesiąc temu
kuczmakwasniewskiwbagol
1 miesiąc temu

kurwa safulowskiego prosze ladnie pzeprosic i jazda po lx 500 hahahaha ja pierdole

MatiHWDP
1 miesiąc temu

Więcej takich smutnych wieczorów i może ogarniesz, że chuj w ten szalik na japie, bluzeczki i osiedle. To może mieć sens dla jakiejś 13 latki z puszką Lecha. Tylko rodzina, kumple i rozwój, to są dojrzałe tematy.

Popularne