Sprawdź nas też tutaj

News

Kali i Major SPZ porównują Kaczyńskiego do Jaruzelskiego

Raperzy zapowiadają wspólny projekt.

Opublikowany

 

Kali i Major SPZ połączyli siły i szykują wspólny projekt muzyczny. Prawdopodobnie będzie on odnosił się do aktualnych wydarzeń w kraju i na świecie. Obaj raperzy udostępnili na swoich kanał tajemniczy film „HUCPA”, który zapowiada pierwszy singiel duetu.

W krótkim trailerze możemy zobaczyć przebitki z ostatnich protestów kobiet czy komunikaty rządowe. Ponadto prezes PIS-u Jarosław Kaczyński został porównany przez raperów do generała Wojciecha Jaruzelskiego, który niechlubnie zapisał się w historii Polski.

Wspólny projekt Kaliego i Majora SPZ zapowiadany jest od września. Wtedy to na facebookowej grupie Kaliego opublikowano zdjęcie auta z grafiką „GM SPZ”.

 
56 komentarzy
56 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mkebe
1 rok temu

Jak juz coś piszecie to piszcie całą prawdę. W newsie brakuje kluczowej informacji, kali i major zostali parą! Teraz będą chodzić razem za rączke na marsze lpg prezentować swój bunt.

Odb
1 rok temu
Reply to  Mkebe

Kali i Majora SPZ porównywać Kaczyńska do Jaruzelski.

EJ TY KOLO
1 rok temu
Reply to  Mkebe

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD KALI. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD MAJOR SPZ. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

Bajis
1 rok temu
Reply to  Mkebe

Pierdol się pedale

Cichy
1 rok temu
Reply to  Mkebe

Chyba u ciebie to dwóch ojców było bo masz nieźle fantazje

RECTAL PROLAPSE
1 rok temu
Reply to  Cichy

CICHY KURWO GLUPIA PIERWSZY RAZ TUTAJ?

Quelle
1 rok temu

Chyba jednak za Kaczyńskiego rozjebano wiele komunistycznych pomników oraz przestalismy kupowac gaz od ruskich po zawyzonej cenie a jaruzel byl ruskim pionkiem. Wez ty chudy chlopak i ten major spec nazi przestancie pierdolic. Teraz widac ze jestescie lewusami jak wasz ochroniarz rapu CCCPaluch.

Wyrwigóra
1 rok temu
Reply to  Quelle

zamiast gazu kupujemy węgiel od komunistycznych chin to jakoś sie to kupy nie trzyma bo kopalnie zamykają…

Milfhunter
1 rok temu
Reply to  Wyrwigóra

Kupują prywatne firmy. Wolny rynek

Facio od krabów
1 rok temu
Reply to  Milfhunter

Za Kaczyńskiego zabrali też ubeckie emerytury

CZERSTWY
1 rok temu

NO NIRMALNIE KURWA BOGU DZIEKI ZE USUWAJĄ KOMUNISTYCZNE POMNIKI ŻEBYŚCIE SIĘ NIE ZESRALI CHWAŁA BOGU

Wyuzdany proktolog
1 rok temu
Reply to  Wyrwigóra

Wolny rynek intelektualny ogryzku! Unia panie unia ale skąd ty i te naćpane wiecznie lamusy mogą o tym wiedzieć. Trzeba pierw życzyć się myśleć co się czyta o ile w ogóle się coś czyta.raczej powtarza bezrefleksyjnie za FB i soku z buraka!! Później taki zasłania się studiami że inteligencja! Bym wam kurwa dyplomy spalił jaki wasi ojcowie palili esbeckie akta

ciasnaMadzia
1 rok temu
Reply to  Quelle

cóż się można po tych prostych chłopaczynach spodziewać, nie wymagaj od nich zbyt wiele

Gorzka Prawda
1 rok temu
Reply to  Quelle

Za Kaczyńskiego też wreszcie odczarowano mit założycielski 3RP głoszący, ze Lechu to mejsasz, a nie TW Bolek.

Kaczyński teraz totalnie odleciał, ale swoje co zrobili to zrobili.

Gorzka Prawda
1 rok temu
Reply to  Gorzka Prawda

Przekonanie, że liczy się tylko gospodarka jest moim zdaniem niebezpieczne i prowadzi właśnie do zniewolenia. Popatrz na Chiny, Japonię ile oni tam zapierdalaja, jakie maja życia hujowe i jak im to siada na banie. Albo co sie dzieje w stanach, tam się tam covid rozprzestrzenil, bo nie ma L4 i ludzie zwyczajnie bali sie poprośic pracodawcy o chorobowe. W USA ludzie sie nawet boja brac przyslugujacego urlopu, zeby nie stracić pracy. Potrzeba nam zbalansowanego systemu a nie przeginki w ta czy druga stronę.

Przyjacielu rozumiesz czym jest dług publiczny tak doglebnie? Tak sie składa ze jest to narzędzie gospodarki. Najbogatsze i najbiedniejsze kraje są najbardziej zadłużone. Też nie jestem zwolennikiem zadłużania się po korek, ale to nie jest taka zerojedynkowa sprawa.

Wymieniłeś rzeczy, ktore mozna w dwa miesiące znieść po zmianie władzy, one tez mi sie w większości nie podobają, ale to jest do zniesienia momentalnie. Ale takie rzeczy jak przekop mierzeji wiślanej, centralny port komunikacyjny, rozbudowa gazoportu, rurociag do Norwegii, pogłębianie stosunków z Ukrainą i sojuszu z Ameryką, to są rzeczy które przetrwaja kadencje i beda służyć Polsce przez dekady. I to PiS robi.

Pojebani sa, ale tutaj ciała nie dają.

Co do podatków, to chyba nie uważasz, że obniżenie podatków rozwiąże wszystkie problemy Polski.

Codeina
1 rok temu
Reply to  Gorzka Prawda

Chyba zastąpiono jeden mit drugim. Według tego nowego, to Kaczyńscy obalili komunizm. Zwłaszcza ten jeden, co przespał 13 grudnia.. lol. Potem zrobiono bożka narodowego z drugiego, bo jako jedyny prezydent Polski zginął w wypadku lotniczym, czym bez wątpienia zapisał się w historii.

Przekop Mierzei Wiślanej to przewał setek milionów i studnia bez dna, bo koszty pierwotne wzrosły już dwukrotnie (z 900mln do 1.5 mld), a efektywność, znaczenie i zwrot z tej inwestycji to pisowska propaganda sukcesu, bo zwrot przy dobrych wiatrach nastąpi wg szacunków za jakieś 300-400 lat, a sam przekop jest za płytki i nie ma potrzebnej do mówienia o sensie istnienia tej inwestycji przepustowości. Zresztą PiS to partia osiągnięć, z reguły szczytów hipokryzji. A największy ich sukces to potraktowanie jak ludzi zerowej kategorii NIEPEŁNOSPRAWNYCH w sejmie w 2018. A teraz tak hardo walczą o to, żeby mogły rodzić się dzieci dzieci kalekie. chyba tylko po to, by móc nałożyć ich matkom bana na wejście jak przyjdą przypomnieć o swoim istnieniu. Najpierw niech te gęby pełne frazesów zajmą się poprawą życia tych, co już żyją i wegetują, bo skoro można lekką ręką puścić 2 mld na discopolowego Zenka w partyjnej tv, to można i znaleźć środki na poprawę losu tych najciężej doświadczonych. Wszystkie polskie partie polit do wora i za burtę, ale PiS nie powinien już nigdy wypłynąć na wierzch.

PISRAEL
1 rok temu
Reply to  Quelle

KACZYŃSKI JEST FATALNY, ALE WSZYSCY KTÓRZY MOGLI BY POKONAĆ KARAKANA SĄ JESZCZE GORSI. KONFEDERACJA SAMA MÓWI, ŻE BEZ OBIECYWANIA SOCJALU MOGĄ DOSTAĆ MAX. 15%

Gorzka Prawda
1 rok temu
Reply to  PISRAEL

Pisrael to morky sen Konfederacji, nie powtarzaj takich kocpolow bracie. Zahowajmy rozsądek.

Gorzka Prawda
1 rok temu

KALI JEBANY HIPOKRYTO PIERDOLISZ O CZAKRACH, BIEDNEJ KRWAWIĄCEJ PLANECIE, NWO, JESZCZE SIE KURWA MIANUJESZ GITEM A POTEM WYSTEPUJESZ W REKLAMIE PEPSI, KTORA JEST UOSOBIENIEM CALEGO KURESTWA Z KTORYM RZEKOMO WALCZYSZ.

JUZ NIEDŁUGO NOWA PLYTA KALIEGO ZATYTUŁOWANA „KORPOCZAKRA”

SłuchaczeDebile
1 rok temu
Reply to  Gorzka Prawda

SŁUCHACZE TO DEBILE I ŁYKNĄ WSZYSTKO PRZYKŁAD PALUCH CCCP KALI SREPSI

Jebać_leszczy_z_lamusami_się_nie_pieścić
1 rok temu

Major spz to skill poziomu kapoty czyli totalne gówno, kali wiadomo dupą konia wali lgbciak. GejMafia i major spust.

PejaTVN
1 rok temu

A ja ich porównuje do chujowych raperow bo nimi są, dukacze jebane zero finezji i polotu.

Cichy
1 rok temu
Reply to  PejaTVN

Jebane zero to jesteś Ty bo nawet byś im tego w oczy nie powiedział kurwo jebana

kali dupą konia wali
1 rok temu
Reply to  Cichy

Cichy-intersesujący pseudonim,ciekawi mnie jego geneza. Pewnie chodzi o bezgłośne bąki które wydostają się z twojej wychulanej dupy. Skąd wiem że jesteś pedałem? Kto normalny słucha tych przeklętych wacków, i jeszcze do tego ich broni na GR z zawziętością godną lepszej sprawy?!?

Raad
1 rok temu

dwóch przygłupów. no czego się po nich innego spodziewać?

Bartek Czwartek
1 rok temu
Reply to  Raad

Sama chujowina, ale pewno platynke zrobi

Cichy
1 rok temu
Reply to  Raad

Cię robił przygłup

Deprecha
1 rok temu

Haha, dwie ameby umyslowe wyprodukuja plyte dla podludzi. 2020 juz mnie niczym nie zaskoczy. Oczywiscie pozniej szanowne grono sluchaczy bedzie chodzic i glosic prawdy objawione swoich mentorow w spoleczenstwie

Czas sie wyhustac, elo

Cichy
1 rok temu
Reply to  Deprecha

Właśnie czas się chusta bo jesteś zero

Guczi Gę Gęg
1 rok temu

Po chuj majorowi pks ten odlew wytrysku Rafalali na jego mordzie?

Hip hop w teorii i praktyce
1 rok temu

Kurwa mac. Panowie kurwa, rozumiem wasza frustrację ale sami nie jesteście krystaliczni. Kim wy kurwa jesteście? Jeden i drugi recydywa. Za niewinność nie siedzieliście. I wy macie prawic morały? Wy nie tyle macie belkę w oku. To całe jebane rusztowanie.
Kiedyś polska w czasach kryzysu mogła liczyć na poetów czy tam jakichś bardów. A teraz kogo mamy słuchać? Dwóch recydywistów którzy bez skrupułów zajebaliby babci rentę? Bujacie się kurwa z przestępcami którzy wymuszają haracze od ciężko pracujących ludzi, nie należycie do tego społeczeństwa. Sami trzymacie się na marginesie społeczeństwa a chcecie mu przewodzić w czasach kryzysu?

artysta to pasożyt do utylizacji
1 rok temu

„mogła liczyć na poetów czy tam jakichś bardów” czytaj: alkoholików i peżotòw, znęcających się psychicznie i fizycznie nad swoimi kobietami oraz dziećmi, socjopatów o narcystycznych pobudkach.Toś dojebał teraz.

Oczywiście raperzy też święci nie są. Każdy muzyk, poeta, malarz … ekhm! „arhtysta” ma dwie lewe ręce do roboty, nic nie umie,debil, prymityw, alkoholik, ćpun, nierób, kurwiarz – i taki ktoś bezczelnie uważa się jeszcze za lepszego od innych, bo mu się uroiło we łbie coś pod wpływem substancji i że jest „genialny”.

Nie kupujcie ich „dzieł” (płyt, książek, czegokolwiek) Do uczciwej pracy niech się skurwysyny wezmą!

„artysta” to nie praca, a już tym bardziej – uczciwa.

artysta to pasożyt

Hip hop w teorii i praktyce
1 rok temu

Może masz trochę racji, no ale mimo wszystko taki słowacki tkwi w narodowej pamięci jako wieszcz a za dwieście lat co o nas powiedzą? Że w czasie kryzysu w 2020 nasze społeczeństwo było tak spierdolone że jakichś dwóch recydywistów o zerowym kręgosłupie moralnym kreowało się na Youtube na zbawców narodu pisząc rymy czqasownikowe?

Milfhunter
1 rok temu

Już był hitler, stalin także jaruzelskim tylko ocieplacie jego wizerunek wy puste tępe łby

haha
1 rok temu

Oczywiście Kali zarabia na tragediach ten człowiek nie ma żadnej moralności

może będą jakieś kurtki od niego szytę na tą okazje ocieplane z wzorami haha

szkoda strzepić ryja na tego przejeranego zjeba !!!!!!!!!!

Wjeżdża chardkorowy rap a lamusy dupa cicho
1 rok temu
Reply to  haha

Ma
Reklamuje pepsi pomimo że też ten napój to tragedia i trucizna

kiki
1 rok temu

Klaun z pedałem się dogadali-a to mi niespodzianka.
PS Płyta 'Droga Koguta’ powinna nosić nazwę 'Droga pedała’.

Cichy
1 rok temu
Reply to  kiki

Pierdol się szmaton

Fani rapu: taki obraz wasz
1 rok temu
Reply to  Cichy

Ty debilu, zdania złożonego z trzech słów nie potrafisz napisać bez błędu, brak słów…

Prawda
1 rok temu

Wasi rodzice pewnie byli murem za Jaruzelskim także o co wam chodzi?

Pffffffffff
1 rok temu

Te Raperki co nagrywają utwory na cześć strajków to mam nadzieje że wyłączą zarabiania pod kawałkiem

Parówy jebane teraz wszyscy nagrywają kawałki na ten temat pfff

Cichy
1 rok temu
Reply to  Pffffffffff

Masz na imię parowa jebana

Pikaczu
1 rok temu

Chuj mnie obchodzi zdanie tych dwóch ćwierć mózgów

Bad boy
1 rok temu

Dwóch nic nie znaczących łaków,którzy chuja wiedzą.Przećpane mózgi.

Matias
1 rok temu

Za płodnymi i walecznymi juleczkami jestem całym pisiorkiem.

Cichy
1 rok temu

9dwal się lachociągu

Wyrwigóra
1 rok temu

Kali planujesz wypuścić do płyty foliowych czapek anty 5g ?

justyna szynal
1 rok temu

POPulizm…

Clive Bombardier
1 rok temu

Jeśli chodzi o kaliego to tylko:Jak przetłumaczyć na język. ang. zwrot „Kali jeść, Kali pić” – wyrażenie używane czasami przez osoby, które poprawiają lub krytykują źle użytą formę w języku polskim, lub krytykują osoby błędnie posługujących się językiem w mowie czy piśmie. Zwrot został oczywiście użyty przez Kalego – jedną z drugoplanowych postaci powieści W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza, następnie został utrwalony w naszej świadomości jako fraza używana do krytykowania i poprawiania osób popełniających błędy językowe.

jEBAĆ
1 rok temu

haha teraz 2 drugi nagrywa kawałek o obecnej sytuacji

jebać was populistyczne farmazony pfff

Klade leche
1 rok temu

jak mozna byc fanem Kaliego , znajac jego zyciorys ?

Wyuzdany proktolog
1 rok temu

Następne cipy co muszą gadać co im karzą bo koncerty odwołają im lewaki prostaki! Brawo brawo!! I następna subskrypcja won! Jebał was Kononowicz ze swoim majorem!! sprzedajne komercyjne
Prostytutki poszkodowane przez mefedron i koks

dejvZ
1 rok temu

Niech zgadne. Ten komentarz bedzie o tym jak trafnie potrafie przewidziec tresc swojego komentarza.
Haha, znowu w punkt Milordzie.

Popularne