Sprawdź nas też tutaj

News

Kali komentuje próbę wskrzeszenia Firmy przez Popka i Pomidora

„Mogą wydać coś o nazwie Firma, ale Firma to nie będzie”.

Opublikowany

 

O wielkim comebacku Firmy mówi się już od wielu. Przez dłuższy czas członkowie tej legendarnej formacji twierdzili, że do ponownego uruchomienia składu nie dojdzie. Wszystko zmieniło się jednak na początku 2018 roku. Popek i Pomidor, którzy pracują nad wspólna płytą poinformowali o powrocie Firmy. – „Firma powraca” to będzie nasz następny singiel – informowali w lutym.

Do tych rewelacji odniósł się Kali, który wiele lat temu opuścił Firmę w atmosferze konfliktu. Raper przyznał, że nie pojawi się na płycie Popka i Pomidora ponieważ ich drogi z tym drugim się rozeszły. – Nasz kontakt z Pomidorem urwał się już jakiś czas temu. Nie, żebyśmy mieli jakieś nieścisłości, ale gdzieś tam kontakt przycichł. Nic na siłę – powiedział raper w rozmowie z Proceente.

Kali nie jest przekonany do powrotu Firmy i jasno daje do zrozumienia, że bez niego Firma nie istnieje.  – Jeśli uznają, że nagrany album w czwórkę, a nie w piątkę, jest albumem Firmy, to niech nagrywają – mówi. – Dla mnie Firma się skończyła w momencie, kiedy byliśmy pięcioosobowym składem. Wydawaliśmy wtedy jako Firma KRK, aby jakkolwiek odciąć się od nazwy Firma. Według mnie błędem było, że Bosski z Tadkiem na siłę chcieli tę Firmę ciągnąć dalej. Trzeba było zostawić to tak, jak było i żeby więcej słowo Firma w przyszłości nie było obiektem rozmów, dyskusji itd. Mogą wydać coś o nazwie Firma, ale Firma to nie będzie, jak dla mnie – dodaje.

Firma powstała w 2000 roku w Krakowie. Obecny skład tworzą Bosski Roman, Popek, Pomidor i Tadek. W 2010 roku grupę opuścił Kali rozpoczynając z powodzeniem solową karierę.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
AngelikaMichalowska

Jaka Firma?
Firma skończyła się dawno temu tak samo jak HG!

4tomowy

No chyba ty… Jeszcze kilka miesięcy temu było mówione, że będzie nowa płyta HG poza tym sam Dill jako ciuchy i muzyka też nie funkcjonuje źle więc jakim cudem się skończyło? Poza tym różnica jest taka, że Wilku i Bilon wrzucili filmik na YouTube w którym wszytko tłumaczą a firma upadła bo były liczne spiny. Dziwnym trafem jak odszedł Kali nagle pojawiła się Drużyna Mistrzów (swoją drogą Roman Wąski zjebał ten projekt).

HRABIA ŚWIĘTOKRZYSKI

PAMIĘTAM STARE KAWALKI FIRMY….KLASA.
DUZO WTEDY W SAMOCHODZIE SLUCHALEM ICH PLYT. ZAPIERDZIANY BYL CALUTKI SAMOCHÓD

B1Lą

Firma to teraz taka uliczna telenowela.

Raz odchodzą, w kolejnym odcinku powracają, w kolejnym znowu rozchodzą, jeden z drugim się godzi, trzeci nie chce do nich wracać, czwarty niby nie widzi szans na powrót ale jednak może „coś kiedyś nagramy wspólnie”…

A prawda jest taka że Firma już nie istnieje. Zatem wszelakie (nieudane zresztą) próby reaktywacji tego tworu to jazda na sentymencie i skok na hajs, bo przecież kto jak nie Ci od sentymentów chętnie za to zapłacą (o ile nie zauważą, że mogą być dymani na hajs).

brdbg

„Jeśli uznają, że nagrany album w czwórkę, a nie w piątkę, jest albumem Firmy, to niech nagrywają”- coo? przecież album NBTNP nagrali praktycznie w trojkę (bosski popek tadek) i z tego co pamiętam to była złota płyta a sama w sobie była też bardzo dobra

MIRAS X

Wklej PROSZĘ na Y.T. klipek Z MOJEGO OKNA projekt 134

Agatka

Ten wychudzony spedalony klown moze jedynie wciagnac kolejnadzialke

Stanisław

Pamiętam Moje Dziecinne Lata Początek HIP-HOP oraz RAPU Właśnie Zaczynałem Od Firmy Takie Kawałki Jak Lecę Łukiem Itp Jeśli Kali Nie chce Firmy To I Popek Cudu Nie Zrobi

Alek Fila

kurwa niech on sobie najpierw te brodawy z polika usunie a potem sie wypowiada

głos rozsądku

A kim ty rozjebańcu jesteś żeby mówić co jest Firmą? Firma to przede wszystkim Bosski i Tadek… ty raz byłeś, raz nie, byłeś tylko dodatkiem

asddsa

zacznijmy od tego, że Kali założył Firmę

.....01:59

Z tadkiem

Popularne