Sprawdź nas też tutaj

News

Kali ma problemy z wydaniem DVD

„Pracujemy w łańcuchu i każde pęknięte ogniwo zatrzymuje prace”.

Opublikowany

 

Jakiś czas temu Kali uruchomił preorder limitowanego do 10 tys. egzemplarzy wydawnictwa DVD z zapisem koncertu z 20-lecia. Raper podzielił się z fanami najnowszymi doniesieniami na temat tego wydania. Okazuje się, że nie wie on na razie, kiedy materiał się ukaże. Ma to związek m.in. z panującą epidemią koronawirusa.


Sytuacja z DVD jest w dalszym ciągu rozwojowa i na razie nie jestem w stanie podać Wam dokładnej daty premiery. Nie chce dopuścić do kolejnego przełożenia, a wszyscy wiemy, że w dobie epidemii musimy liczyć się z możliwością zaostrzenia sankcji, co dodatkowo utrudni nam pracę. Materiał video jest skończony, foto książka od dawna leży w drukarni. Blokuje nas ciągle materiał audio. Aby skończyć ścieżkę dźwiękową potrzebujemy mieć band na miejscu, w grupie, co jak wiemy na ten moment jest wysoko niezalecane ze względów bezpieczeństwa, a nawet jeśli nie było by, to część muzyków utknęła za granicą. Nie da się ukryć, że ludzie starają się zostać w domach i zawiesić wszelka działalność, jeśli mogą sobie na to pozwolić, co jest rozsądne. Całkiem prawdopodobne, że fala zachorowań jest jeszcze przed nami. Nikt na ten moment nie ma pewności jak sytuacja z koronawirusem potoczy się dalej i jaki będzie mieć wpływ na przemysł muzyczny oraz jego funkcjonowanie. – napisał Kali na Instagramie.

Musimy pamiętać, że pracujemy w łańcuchu i każdy pęknięte ogniwo zatrzymuje prace. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach, będziemy w stanie ustalić terminy, których dotrzymanie będzie możliwe. Jedyne co pozostaje nam wszystkim to cierpliwość. Jeśli ta Ci się wyczerpała, możesz dokonać zwrotu zakupionego w przedsprzedaży DVD. Tak szczerze przedstawia się sytuacja. Przepraszam za wszelkie niedogodności i obsuwę. Sprawa DVD jest dla mnie priorytetem i będę informować Was na bieżąco. – dodał.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Baruch Spionza

A może specjalnie przesuwa premierę, żeby umieścić na płycie nanochipy?

Baal

Kali wyznaje: „Pracujemy w wannie i każdy pęknięty odbyt zatrzymuje prace”

Stachu

Mam sentyment do płyty z Magierą. Dobra klasycznie brzmiąca płyta. 10 lipca 19 roku jechałem wycieczką z Poznania do Paryża, Brukseli a potem Amsterdamu. Z miasta Peji wyjechałem ok. 16:30 i pamiętam jak płyta Chudy Chłopak zajebiście brzmiała ok. 0:05 – 1:00. Były to okolice Zagłębia Ruhry. Teraz takie wyjazdy trza odłożyć.

Andżej

Poczet pseudoraperów opłacających GR:

-Kukon (niekwestionowany król)
-Tede (wiadomo)
-Pener (minusy i plusy w wyjątkowo dużych ilościach pod newsami o nim o TDFie mówi wszystko)
-Kali

Odb

Kali ma problemy z wydalaniem sie w WC

Odb

Kali mieć problema z wydaciem DVD

Samozwaniczy celebryta

Kali konia wali, nie rozumiem dlaczego wspominacie o tym niedorozwinietym cpunie

WnukPalucha

Kali ma problemy z dawaniem dupy
„Pracujemy w łańcuchu i każde pęknięte dupsko zatrzymuje prace”.

Venom

Nie wiem po jaką cholerę wtpowiadaja sie osoby ktore nie lubią Kaliego normalna osoba ktora go nie lubi pominie ten artykuł, ale niektórzy są po prostu zazdrośni albo mówią że Peja jest najlepszy ja jak Peji słucham to mi sie obiad z komuni zwraca, ale opinia jest hak dupa każdy ma swoją.

Venom

Sory za błędy

Venom

Żeby nie było to nie mówię ze Peja jest zły bo na pewno leprzy od takiego srymka, po prostu jego teksty sa denne.

rps

Twoja dupa jest nie tylko twoja hehe

Zjedz kutange żapsą

Kkkali mieć ppproblem z wyywyydaniem DViiiD.

Pamiętam cię Burku na RMF Maxxie

Zaiste, nie wiem kto na to gówno czeka i kto chce wydać na to piniądz-jakies kurwa ćwierćmózgi.

PejaTVN

Problemy to on ma ale z narkotykami wysuszeniec jebany

Kamil

Pedały jebane cwele kurwy wy przestańcie już o tej wannie pisać i jakiejś rafalali zygac się od tego chce jebac każda kurwe co będzie pisać o tej wannie

SPORTOWE FAKTY

Kali ma problemy z wydalaniem w wannie. „Pracuję nad tym i każdy pęknięty hemoroid zatrzymuje zwieracze”.

Popularne