Sprawdź nas też tutaj

News

Kali nagra z Bedoesem? „Widzę, że fajnie się rozwija”

„Każdy z nas się przeciera. Ja z Żabsonem, Peja z Multim, Włodi z Igim.”

Opublikowany

 

Kali / fot. instagram/k4lion

Zaskakująca zmiana poglądów Kaliego. Raper, który na płycie ” V8T ” zaczepił w numerze „Całuj fingiel” m.in. Bedoesa, Otsochodzi i Young Multiego stwierdził w najnowszym wywiadzie, że po tym numerze zmieniło się jego postrzeganie młodych raperów i jest skłonny nawet nagrać numer z Bedoesem.

Za rok, dwa już w ogóle nie będziemy używać słowa newschool. Według mnie, to będzie po prostu rap. Już widać, że się przeciera każdy z nas. Ja z Żabsonem, Peja z Multim, Włodi z Igim itd. Każdy upodobał sobie kogoś z tej młodzieży z kim coś robi i ja na pewno wiem, że będę współpracował dalej z ambitną młodzieżą. – mówi Kali w rozmowie z Marcinem Flintem dla CGM.Pewnie kiedyś może zrobię numer z Bedoesem, bo widzę, że fajnie się rozwija. Może nie do końca się zgadzam z jego poglądami, ale widzę, że praca nad sobą została wykonana. A dopóki ktoś wykonuje pracę nad sobą i jego rozwój jest nawet ślimaczy, to trzeba mu oddać szacunek i nie można go w tym potępiać. – dodaje.29 komentarzy
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
wjdws
2 lat temu

Nie każdy gimbograjku. Pięć Dwa robi swoje od lat i sra na tą waszą jebaną obsesje szukania atencji u pół debili tylko po to, zeby wiecej zarobić.
Naprawdę już wole Mezo słuchać, jak mam patrzeć na wasze zakłamane mordy. Nie macie kurwy za grosz charakteru pizdy.

TAK2020
2 lat temu
Reply to  wjdws

Dokładnie tak jak kolega piszę polać mu dobrej whiskey 🙂

Wjdws
2 lat temu
Reply to  TAK2020

Twoje zdrowie ziom

SicenS
2 lat temu
Reply to  wjdws

W punkt. Kiedyś w hip-hopie czyli też w rapie siedzieli charakterni ludzie z zajawką. A teraz rap to maszyna do robienia hajsu i w ogóle nie ma nic wspólnego z hip-hopem. Prędzej mi on przypomina muzę dla dysko-zjebów w lakierkach pod remizą. To smutne w jaką to idzie stronę a najgorsze, że tuzy rapgry klepią jeszcze ich po plecach, żeby nie stracić wyświetleń i uwielbienia jakichś gówniarzy, których zdanie w ogóle nie powinno ich interesować. Kiedyś rap był bezkompromisowy, dziś wszystko dyktuje pieniądz. Szanuję każdego kto robi po swojemu, bo o to że ez zawsze chodziło w hip-hopie („Reprezentuję siebie”). Wywołane przez Ciebie 52 to bardzo dobry przykład, pozdro!

Dzejdzejokocza
2 lat temu
Reply to  wjdws

Popieram

Bedoesik
2 lat temu

NA PEWNO NIE DOGRAM SIĘ TEMU JĄKALE

mcck
2 lat temu

Jak kali nagra z tym grajkiem to będzie koniec z kalim. Jak można myśleć żeby nagrać numer z takim gościem? Kali idź na emeryturę bo zaczynasz wymyślać jakieś kulawe rzeczy

Kalif
2 lat temu

Nie wiem co takiego Bedoes wypracował oprócz darcia ryja, przypałowych linijek i opowiadania bzdur. Nagrać dissy na V8T i praktycznie z wszystkich się wycofać. Hipokryzja rozjebała skalę. Gandi Ganda dobrze nawinął żeby „ten cały mainstream spuścić w kiblu”.

####
2 lat temu

Pasują to siebie Dwa Farmazony 🙂

Bedoesik
2 lat temu

Każdy z nas się pociera. Ja z Żabsonem, Ja z Multim, Ja z Igim.

Maryla Rodowicz
2 lat temu

Wanna już przygotowana.

JJs
2 lat temu

Ja z Żabsonem, Rafalala z Belmondem ….

3 joints
2 lat temu
Reply to  JJs

Ten bedoes i belmondo to nie to samo ?

Jebac całe te wszystkie informacje
2 lat temu

Coraz więcej pedałów w raper Kali git pierdolony cwelisko

Jebac całe te wszystkie informacje
2 lat temu

Cały ten rap to oparty na kryptopedalach, a w tej wannie to regularnie tam ktoś jest od lat

i vee
2 lat temu

zwykłe pierdolenie, hip hop to zawsze bedzie hip hop . New school nigdy nie bedzie reprezentował hip hopu bo jest o niczym. Oczywiście mówie o warstwie lirycznej. Chociaż personalnie muzycznie jest to też regres. Nie trzeba mieć talentu żeby robić bity jak do kawałków tego taco coś tam czy shaftera. Za 20 lat nikt ich nie bedzie pamiętał. Za to liroy, wyp3, zip skład , molesta , 600v itd zawsze bedą w sercach. Lubie kalego bo to gość z jajami ale czasem powiewa na wietrze jak chorągiewa. Prawdziwy rap nigdy nie bedzie w tym samym rzędzie co te piszczące na auto tune dzieciaki. Poprostu mi osobiście new school się kojarzy ze słabą muzyką wręcz asłuchalną, z tekstem o niczym albo tak miałkim że asłuchalnym, z modą gdzie granica miedzy męskim a damskim się zaciera, z auto tunem który podjeżdza turpizmem i z kolesiami którzy na koncercie lecą z play backu. Jebać waszą rzeczywistość, hip hop zawsze bedzie bo to więcej niż muzyka , to styl życia , to szacunek , honor, to strach w oczach lamusa.

AzbeST
2 lat temu
Reply to  i vee

Ma jaja i powiewa jak chorągiewa… Zdecyduj się kurwa patolu…

I vee
2 lat temu
Reply to  AzbeST

Już ci tłumaczę o co chodzi kretynie. Ma jaja bo ma sznyt ciemniaku a powiewa jak choragiewa bo idzie na kompromisy których kiedyś nie bylo w rapie. Ale co ty możesz wiedzieć jeżeli jesteś lamusem a moja opinia dla ciebie szufladkuje mnie jako patola .

Goldstein
2 lat temu
Reply to  i vee

A ja uważam, że zarówno oldschool jak i newschool jest hujowy. Dlaczego? Dlatego ze to są nadal wierszyki dla jebanych idiotów. To jest ta sama książka, natomiast wszyscy kłócą się która okładka jest lepsza.
RAP TO MUZYKA DLA PODLUDZI

SicenS
2 lat temu

Ja już dawno nie używam określenia „newschool”. Zastępuję je z powodzeniem słowem „pedaliada”.

Christopher W
2 lat temu

Kali pop nie rap.jak bedoesa nazywasz rapem to chuj ci na imię

Jan Paweł z Ursynowa
2 lat temu

Każdy z nas się ociera. Ja z Żabsonem, Peja z Multim, Włodi z Igim.

żENADA
2 lat temu

penisami się przecierają w wannie

3 joints
2 lat temu

„Pewnie moze” teksciarz napisał

Ninja rapu
2 lat temu

Dlaczego dane mi jest widzieć jak polski rap upada

qqqqqqqqqqqqq
2 lat temu

Popularne