Sprawdź nas też tutaj

News

Kali nie je mięsa od 4 lat i chce wywołać dyskusję o czymś więcej niż muzyce

„Te informacje będą dla ludzi z otwartymi umysłami”.

Opublikowany

 

fot. instagram.com/k4lion/

Kali, podobnie jak Vienio z Molesty od wielu lat unika jadania mięsa. Raper podzielił się z fanami informacją, że minęły już cztery lata odkąd unika produktów zwierzęcych. Tym samym chce on wywołać dyskusję na tematy inne niż muzyczne.

W nowy rok minęły 4 lata bez mięsa. Nawet kęsa. 2 lata nie jadłem ryb, po czym postanowiłem je w niedużych ilościach wprowadzić. Hania od 2 miesięcy chodzi do przedszkola więc poranki z @sandra_gutkowska poświęcamy dla siebie. Znowu mogę wrócić do kamieni, książek, jogi, medytacji i swobodnych rozmów z małżonką. W tym roku naciskam na hamulec, zachowując jednak równowagę, by nie popaść ze skrajności w skrajność. Zdrowy tryb życia, powrót do rozwoju wewnętrznego i duchowego z zachowaniem w sobie prozaicznych cech charakteru, dzięki którym piszę w ostatnim czasie jak piszę. Oczyszczam się, jak widoczne na zdjęciu pierścienie. Postanowiłem, że od tego roku zacznę dzielić się z Wami moimi przemyśleniami i spostrzeżeniami dotyczącymi świata, w którym żyjemy, po to, by wywołać dyskusję o czymś więcej niż muzyce. Będę się też dzielić wiedzą jaką zdobyłem, ale te informacje będą dla ludzi z otwartymi umysłami. Nie dbam o to czy ktoś będzie mi wtórował czy negował i nazywał szaleńcem. Wiem kim jestem, w co wierzę i gdzie żyję a świadomość musi wzrastać, by nasze dzieci miały gdzie dorastać. – napisał raper.Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień dobry! W nowy rok minęły 4 lata bez mięsa. Nawet kęsa. 2 lata nie jadłem ryb, po czym postanowiłem je w niedużych ilościach wprowadzić. Hania od 2 miesięcy chodzi do przedszkola więc poranki z @sandra_gutkowska poświęcamy dla siebie. Znowu mogę wrócić do kamieni, książek, jogi, medytacji i swobodnych rozmów z małżonką. W tym roku naciskam na hamulec, zachowując jednak równowagę by nie popaść ze skrajności w skrajność. Zdrowy tryb życia, powrót do rozwoju wewnętrznego i duchowego z zachowaniem w sobie prozaicznych cech charakteru, dzięki którym piszę w ostatnim czasie jak piszę. Oczyszczam się, jak widoczne na zdjęciu pierścienie. Postanowiłem, że od tego roku zacznę dzielić się z Wami moimi przemyśleniami i spostrzeżeniami dotyczącymi świata, w którym żyjemy, po to, by wywołać dyskusję o czymś więcej nie muzyce. Będę się też dzielić wiedzą jaką zdobyłem ale te informacje będą dla ludzi z otwartymi umysłami. Nie dbam o to czy ktoś będzie mi wtórował czy negował i nazywał szaleńcem. Wiem kim jestem, w co wierzę i gdzie żyję a świadomość musi wzrastać by nasze dzieci miały gdzie dorastać. Miłego dnia kochani! 💚 #k4lion #marcin #happypeople #topazametystkrysztal #tybetanskidym

Post udostępniony przez Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion) 
32 komentarze
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
WnukTedego
2 lat temu

Oho nowy target młodzież ze strajków klimatycznych i ekoterroryści. Mięsa nie jesz bo pewnie fete wpierdalasz po kątach. Posłuchać cię jako rapera czasem można ale nie wymądrzaj się Kalafior już jeden Sokół znawca wszechświata wystarczy

Odb
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Kali nie jeşć mięso od 4 lato i chcieć wywołać dyskusja o czegoś większejsza niż muzyka

PvbL0
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Idioto głupi, dlaczego miałby wpierdalac krajówe mając AP na ręce?

tedef
2 lat temu
Reply to  PvbL0

CO TO AP?

A co do artykułu to kali poprzyjmowal do ganja mafii nowych goryli którzy go teraz bolcują dobrze, że aż przestał mięsko jeść i się na wege (ruchokolege) przerzucił

PvbL0
2 lat temu
Reply to  tedef

AP-Audemars Piguet byku, luksusowy zegarek, coś jak rolex tylko o wiele droższe.

RAFALALA MOBBYN GENG
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

JUŻ NIE JEDEN ZNANY RAPER SIE U MNIE OCZYSZCZAŁ

Charles longdick
2 lat temu

Beka raz z kalim i jego kolezka podjechalismy do drivea kfc na wjezdzie do Wwa , może i wpierdalal same frytki patrzac jak opierdalamy hotwingsy ale potem przypalilem go jak temu koleżce oblizuje paluchy. Poyebane to było.

EJ TY KOLO !!!!!
2 lat temu

KFC TO DLA LAMUSÓW JEST DOBRE

Charles Longdick
2 lat temu

JAPA TAM biedaku , nie stać cie plebejuszu na kubełek i boli cie jego cena. W takich nieudaczników jak ty rzucam do końca nieobgryzionymi hotwingsami z okna gabloty.

EJ TY KOLO !!!!!
2 lat temu

ZAMKNIJ PIZDE LAMUSIE JA SOBIE GOTUJE OD 10 LAT SAM MIELONE ROLADY BITKI SKRZYDEŁKA W SOSIE A NIE SUCHE OBSRANE KURCZAKI Z OLEJU W PANIERCE WIEĆ JAPA TAM SMIECIU I SIĘ NAWET NIE WYNUŻAJ

EJ TY KOLO !!!!!
2 lat temu

RÓŻNE TAM POTRAWY DUSZONE W GŁĘBOKIM SOSIE A NIE JAKIEŚ BIEDA KUBEŁKI DLA UMYSLOWYCH OGRANICZONYCH GIMBUSÓW…

EJ TY KOLO !!!!!
2 lat temu

Do tego opierdalam pento swoim przyjaciołom a jak wracam do domu to moja stara ma całą rozjebaną pralkę zupy.

Trystydycymyt
2 lat temu

Zjadłby trochę mięsa to by nie wyglądał jak strach na wróble. Chociaż jak mam być szczery i miałbym być wróblem to bym mu srał na morde

Łoren12
2 lat temu

Jak ten ćpun myśli że ziemia jest płaska. 2 pierścienie starego z rubinami z wieliczki xddd. Szpilka mu na kadrze dał za zbicie źrebaka hahah.

debil
2 lat temu

„– W nowy rok minęły 4 lata bez mięsa. Nawet kęsa. 2 lata nie jadłem ryb, po czym postanowiłem je w niedużych ilościach wprowadzić. ” A czym jest niby ryba? Rośliną?

Ruchalem twoja mamunie.
2 lat temu

Niby miesa nie je ale nie przeszkadza mu to w jedzeniu penisow

Maryla Rodowicz
2 lat temu

A jak połyka kutasa to się liczy czy nie liczy? Bo dla mnie to kanibalizm trochę

EJ TY KOLO !!!!!
2 lat temu

NIE JECIE MIĘSA TO I WASZ MÓZG NIE FUNKCJONUJE PRAWIDŁOWO O TUŻ DOWIEDZIONE JEST NAUKOWO ŻE MÓZG CZŁOWIEKA POTRZEBUJE TŁUSZCZU ZWIERZĘCEGO DO PRAWIDŁOWEGO EGZYSTOWANIA JUŻ WIADOMO CZEMU LUDZIE KTÓRZY WEGETUJĄ SĄ ZDEKA PIERDOLNIĘCI W GŁOWKE I MAJĄ NIECO CHORE POMYSŁY EFEKT BRAKU PRAWIDŁOWEGO ODZYWIANIA ORGANIZMU.

Wujek_Zurek
2 lat temu

Tylko kogo to kurwa obchodzi pecie

skarpetkazdrowanieuciskowa
2 lat temu

Ja kiedys walilem panne w dupsko ktora byla 9 miesiacu ciazy… napierdalam ja od tylu a ta nagle zaczela rodzic… to sie liczy jako trojkat?

welurowyjacek
2 lat temu

Zalegasz z Alimentami Ken

ProfesorAnalny
2 lat temu

Mam znajomych co pala po parenascie lat non stop i są odlepieni tak samo jak Kali, to jest nie uniknione. I żeby nie było nie jestem przeciw zieleni ale trzeba znać umiar.

Andżej
2 lat temu

Klasyczny przejarany łeb, wkręca sobie fazy, łyka łatwe ideologie, pseudo natchnioną filozofię i udaje oświeconego. Nie ufam takim ludziom, bo nigdy nie są do końca sobą. No chyba, że przydupcą wiadro i nagle liczy się opierdolenie kebsa.

Kaleczniak
2 lat temu

Nie jem miesa Rafalali, tylko je oblizuje

XDDDDD
2 lat temu

To już wiadomo czemu jest pedałem zwykłym

człowiek = skurwiel
2 lat temu

Nie jem miesa od 20 lat. 10 lat weganizmu. Co ty Kali pierdolisz? Taki święty jesteś a ryby zabijasz?

bonus bgc
2 lat temu

On jadl kiedys mieso ? A mowil przeciez tak
Nie je ryb tylko koty i psy u Chińczyków wpierdalasz w sajgonkach
I kakao od rana od sandry
Jeszcze cieple Mmmm czekoladowa pycha

Leo
2 lat temu

Nie powinien o tym mówić, bo nie jedzenie mięsa nie jest dla sebixow słuchających go. Ta wypowiedź może mieć dwie konsekwencje. Sebixy się wkurwią, albo będą miały na to wyjebane. Osobiście go nie szanuje bo je ryby.

WKS
2 lat temu

Słoń i Kosi też nie jedzą mięsa. Mówili tak na filmiku z winim.

Julka
2 lat temu

2020 rok i dalej się przypierdalacie do tego kto co je i w co wierzy x d najniższy sort ludzi przysięgam

tedef
2 lat temu
Reply to  Julka

Łykaj

Oteryna
2 lat temu

Ale wy ludzie macie nasrane w głowach jak czytam te komentarze to się nie dziwię że Polska to kraj debili i nieudaczników żal mi was i waszego. Podejścia waszej zazdrości wy żyjecie jak ta mysz pod miotłą i boli was dupa z zazdrości i zawiści bo komuś się udało bo ktojs mówi co. Myśli i mądrze myśli żal mi was naprawdę a spotykając każdego z was na ulicy to nawet bym nawas nie nasrał może bym wam do ryja nasikał byście poczuli choć trochę smaku życia

Popularne