Sprawdź nas też tutaj

News

Kali & Paluch – będzie druga płyta? „Namawiam Palucha cały czas”

Pierwszy krążek raperów zdobył status złotej płyty.

Opublikowany

 

Kaliego i Palucha mogliśmy ponownie usłyszeć razem na najnowszej płycie tego pierwszego „V8T”. Poznaniak jako jedyny gość na płycie pojawił się w numerze „Opary”. Proceente, który miał okazję rozmawiać z Kalim zapytał go o szanse na powstanie kontynuacji ich wspólnego albumu „Miliony dróg do śmierci”. – Ja Palucha namawiam już dłuższy czas, nawet nie zważając na to, że w moim przypadku też byłoby ciężko z czasem – mówi Kali w wywiadzie.

Mam nadzieję, że ten wspólny singiel (Opary), gdzieś tam poruszy w nas tą chęć ponownego nagrania albumu razem, bo byłaby to z***a sprawa. Ja Palucha namawiałem chyba rok temu, albo nawet dłużej, ale on był wtedy tak zalatany, że powiedział wprost, że nie ma czasu i może kiedyś w przyszłości. Ale teraz jak się widzieliśmy na tym klipie padło kilka zdań na ten temat i wygląda na to, że oboje mamy na to chęć – dodał raper.

Kali ma nadzieję, że wspólna płyta z Paluchem wkrótce dojdzie do skutku. Poniżej ich najnowszy wspólny numer „Opary”.

Milion dróg do śmierci

Wspólny album Palucha i Kaliego „Miliony dróg do śmierci” ukazał się w 2013 roku w kooperacji wytwórni Ganja Mafia Label i B.O.R. Records. Gościnnie na krążku pojawili się Kacper oraz Onek 87. Album dotarł do 3. miejsca zestawienia OLiS i zdobył złotą płytę.

Tracklista:

1.Milion Dróg Do Śmierci muz. SoDrumatic
2.Syntetyczna Ganja Mafia muz. SoDrumatic
3.Droga Do Raju muz. Donatan
4.Hip Hop 4 Ever muz. Donatan cuty Dj Feel-X & Dj Story
5.Mamy Nadzieję muz. Julas
6.D.N.A Miasta muz Julas
7.Spokój muz. RX cuty Dj Feel-X & Dj Story
8.Droga Do Piekła gość. Kacper muz. Donatan cuty Dj Feel-X & Dj Story
9.Whiskey Haze muz. Donatan
10.Nie Zmusisz Mnie feat Onek 87 muz Donatan cuty Dj Feel-X & Dj Story
11.Nic Nie Trwa Wiecznie muz Sherlock
12.Nieśmiertelni muz Sherlock
13.Outro muz. Sherlock
14. Nie Musisz Nic muz Julas
15.Było Minęło muz. Wuszu
16 Słyszałem O muz. Julas

 
2 komentarze
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
głos rozsądku
3 lat temu

Obaj obecnie są nudni do bólu, ale lepiej jakby nie nagrywali razem. Na solówkach się bardziej skupić trzeba, a zawsze się znajdzie parę numerów godnych uwagi.

fdfddsffsd
3 lat temu

ten kali ma strasznie odpychający głos, ze strony palucha byłaby to głupota, obecnie ma znacznie większy fanbase(gdzieś top3 w pl za ostrym i quebo), mało który fan kaliego nie kojarzy palucha, więc żadnych nowych fanów nie zyska, a straci połowę zysków ze sprzedaży płyt i koncertów, zresztą ta płyta się gorzej sprzeda niż solo, bo jak mówiłem mnie kali zupełnie odrzuca, a paluch jest w miarę ok. w każdym razie paluch jest idiotą jeśli w czasie swojego obecnego hype będzie robił płytę z tym kalim, na krótką metę jest to nieopłacalne bo zyski na pół, na długą też, bo jak wcześniej napisałem fanabase kaliego zna palucha

Popularne