Sprawdź nas też tutaj

News

Kali płacze na scenie. „Zmieniłem życie swoje i innych”

Kilka dni temu raper świętował 20-lecie kariery scenicznej.

Opublikowany

 

fot. @dagsoon

W sobotę, 27 lipca w katowickim MegaClubie Kali świętował 10-lecie powstania Ganja Mafii oraz 20-lecie działalności scenicznej. Tego dnia obok rapera pojawiło się wielu znamienitych gości m.in.: Dixon37, Popek, Pawbeats Orchestra, Włodi, Hades, Miodu (JAMAL), Paluch, Sarius i O.S.T.R.

Dzisiaj Kali podzielił się ze słuchaczami krótką refleksją na ten temat. – Zanim zacznę publikować fotografie i podziękowania po #xxgmchciałem wrzucić to zdjęcie, na którym najzwyczajniej na świecie płaczę siedząc na Waszych dłoniach. Płaczę ze szczęścia i wzruszenia. Wiedziałem, że podczas numeru „My” będzie mi ciężko kontrolować emocje i faktycznie po kilku linijkach jedyne na co miałem ochotę to wejść do Was w tłum i się przytulić. Przytulić się do ludzi, którzy wspierają mnie od ostatnich 20 lat mojego popierdolonego, szalonego, ale jak pięknego życia. Płaczę bo to zrobiłem. Zmieniłem życie swoje i innych. Płaczę z wdzięczności do wszystkich, którzy przez te wszystkie lata mnie wspierali. Za tych co odeszli innymi ścieżkami i tych, którzy ciągle są ze mną. Płaczę ze zmęczenia bo organizacja tego koncertu i sam występ był jednym z najbardziej wymagających fizycznie i psychicznie zadań w moim życiu. Płacze bo Was kocham. Choć nie zarobiłem na tym koncercie złotówki to razem z @sebaganjamafiatupac nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej. Zrobiłem to dla Was. Dziękuję, że jesteście! – napisał raper.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zanim zacznę publikować fotografie i podziękowania po #xxgm chciałem wrzucić to zdjęcie, na którym najzwyczajniej na świecie płaczę siedząc na Waszych dłoniach. Płaczę ze szczęścia i wzruszenia. Wiedziałem, że podczas numeru „My” będzie mi ciężko kontrolować emocje i faktycznie po kilku linijkach jedyne na co miałem ochotę do wejść do Was w tłum i się przytulić. Przytulić się do ludzi, którzy wspierają mnie od ostatnich 20 lat mojego popierdolonego, szalonego, ale jak pięknego życia. Płaczę bo to zrobiłem. Zmieniłem życie swoje i innych. Płaczę z wdzięczności do wszystkich, którzy przez te wszystkie lata mnie wspierali. Za tych co odeszli innymi ścieżkami i tych, którzy ciagle są ze mną. Płaczę ze zmęczenia bo organizacja tego koncertu i sam występ był jednym z najbardziej wymagających fizycznie i psychicznie zadań w moim życiu. Płacze bo Was kocham. Choć nie zarobiłem na tym koncercie złotówki to razem z @sebaganjamafiatupac nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej. Zrobiłem to dla Was. Dziękuję, że jesteście! #k4lion #xxgm #koncertzycia 📸 @dagsoon

Post udostępniony przez Marcin „Kali” Gutkowski (@k4lion)

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Kali płakać na scena. „Zmienić życie swój i inni”

a to Pizda!!!

Płaczek…!

Facio od krabów

Popłakał się jak tede u rawicza, gdy opowiadał o peji

Riki Pumpernikiel Farmazoniarz Insta Memówka CHUJ

Jebać Agenta TVN!!!

Rozpracowany

SPOKO CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ CHYBA ŻE CI Z LGBT WIĘC LUZIK ŻABSON I SB SA Z TOBĄ 🙂

Kapelan

kali wyglądać jak beavis z beavis and butthead nie tylko kiedy płakać

huj

Kali płacze na autotunie na scenie.

eee2424

Szanujcie takich raperów bo za 10 lat będzie Tylko HAJS HAJS HAJS zero życiowych kawałków prosto z serca i nie będzie takich szczerych raperów co nagrywają prosto z duszy

Szanować mi to glamrapki z koziej papki a nie hejtować

hejtować to możecie przyładowo Dioxa 🙂

Facio od krabów

Dobrze prawisz, jebać tedego!

Riki Pumpernikiel Farmazoniarz Insta Memówkto CHUJ

Jebać całą twoją rodzinę, Meneli i Kurew!

Tyryscynydyt

Heh ciota!

urwisek

Co na to Paluch?

Gówno

Wypierdalaj!

acd

koki za dużo cipo

huj przez "ch"

„Tego dnia obok rapera pojawiło się wielu znamienitych gości m.in.: Dixon37” Hahaha znamienici goscie ktorzy napierdalaja sie z 20 letnim (wtedy) Bedoesem bo palnal na koncercie jakis debilny tekst. Wszystko fajnie gdyby nie to ze sami dobrej muzy nie robia, a caly temat podlapali glownie po to zeby zlapac troche hypeu.

Peja, Kurwą z TVNu i Chujem!

Prawidłowo, przez ‚Ch’, ale obydwie są chyba dopuszczalne…

janek0078
Yusuf Jewski

Polski HH bez Kaliego to jak Fifa’20 bez Juventusu.. I teraz ja ryczę też!;) Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności! Darów losu obfitości!

a to Pizda!!!

Chyba cię pojebało do reszty?!

Popularne