Sprawdź nas też tutaj

News

Kali płacze na scenie. „Zmieniłem życie swoje i innych”

Kilka dni temu raper świętował 20-lecie kariery scenicznej.

Opublikowany

 

fot. @dagsoon

W sobotę, 27 lipca w katowickim MegaClubie Kali świętował 10-lecie powstania Ganja Mafii oraz 20-lecie działalności scenicznej. Tego dnia obok rapera pojawiło się wielu znamienitych gości m.in.: Dixon37, Popek, Pawbeats Orchestra, Włodi, Hades, Miodu (JAMAL), Paluch, Sarius i O.S.T.R.


Dzisiaj Kali podzielił się ze słuchaczami krótką refleksją na ten temat. – Zanim zacznę publikować fotografie i podziękowania po #xxgmchciałem wrzucić to zdjęcie, na którym najzwyczajniej na świecie płaczę siedząc na Waszych dłoniach. Płaczę ze szczęścia i wzruszenia. Wiedziałem, że podczas numeru „My” będzie mi ciężko kontrolować emocje i faktycznie po kilku linijkach jedyne na co miałem ochotę to wejść do Was w tłum i się przytulić. Przytulić się do ludzi, którzy wspierają mnie od ostatnich 20 lat mojego popierdolonego, szalonego, ale jak pięknego życia. Płaczę bo to zrobiłem. Zmieniłem życie swoje i innych. Płaczę z wdzięczności do wszystkich, którzy przez te wszystkie lata mnie wspierali. Za tych co odeszli innymi ścieżkami i tych, którzy ciągle są ze mną. Płaczę ze zmęczenia bo organizacja tego koncertu i sam występ był jednym z najbardziej wymagających fizycznie i psychicznie zadań w moim życiu. Płacze bo Was kocham. Choć nie zarobiłem na tym koncercie złotówki to razem z @sebaganjamafiatupac nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej. Zrobiłem to dla Was. Dziękuję, że jesteście! – napisał raper.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zanim zacznę publikować fotografie i podziękowania po #xxgm chciałem wrzucić to zdjęcie, na którym najzwyczajniej na świecie płaczę siedząc na Waszych dłoniach. Płaczę ze szczęścia i wzruszenia. Wiedziałem, że podczas numeru „My” będzie mi ciężko kontrolować emocje i faktycznie po kilku linijkach jedyne na co miałem ochotę do wejść do Was w tłum i się przytulić. Przytulić się do ludzi, którzy wspierają mnie od ostatnich 20 lat mojego popierdolonego, szalonego, ale jak pięknego życia. Płaczę bo to zrobiłem. Zmieniłem życie swoje i innych. Płaczę z wdzięczności do wszystkich, którzy przez te wszystkie lata mnie wspierali. Za tych co odeszli innymi ścieżkami i tych, którzy ciagle są ze mną. Płaczę ze zmęczenia bo organizacja tego koncertu i sam występ był jednym z najbardziej wymagających fizycznie i psychicznie zadań w moim życiu. Płacze bo Was kocham. Choć nie zarobiłem na tym koncercie złotówki to razem z @sebaganjamafiatupac nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej. Zrobiłem to dla Was. Dziękuję, że jesteście! #k4lion #xxgm #koncertzycia 📸 @dagsoonPost udostępniony przez Marcin „Kali” Gutkowski (@k4lion)

 
19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
3 lat temu

Kali płakać na scena. „Zmienić życie swój i inni”

a to Pizda!!!
3 lat temu
Reply to  Odb

Płaczek…!

Facio od krabów
3 lat temu
Reply to  a to Pizda!!!

Popłakał się jak tede u rawicza, gdy opowiadał o peji

Riki Pumpernikiel Farmazoniarz Insta Memówka CHUJ
3 lat temu

Jebać Agenta TVN!!!

Rozpracowany
3 lat temu

SPOKO CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ CHYBA ŻE CI Z LGBT WIĘC LUZIK ŻABSON I SB SA Z TOBĄ 🙂

Kapelan
3 lat temu
Reply to  Rozpracowany

kali wyglądać jak beavis z beavis and butthead nie tylko kiedy płakać

huj
3 lat temu

Kali płacze na autotunie na scenie.

eee2424
3 lat temu

Szanujcie takich raperów bo za 10 lat będzie Tylko HAJS HAJS HAJS zero życiowych kawałków prosto z serca i nie będzie takich szczerych raperów co nagrywają prosto z duszy

Szanować mi to glamrapki z koziej papki a nie hejtować

hejtować to możecie przyładowo Dioxa 🙂

Facio od krabów
3 lat temu
Reply to  eee2424

Dobrze prawisz, jebać tedego!

Riki Pumpernikiel Farmazoniarz Insta Memówkto CHUJ
3 lat temu

Jebać całą twoją rodzinę, Meneli i Kurew!

Tyryscynydyt
3 lat temu

Heh ciota!

urwisek
3 lat temu

Co na to Paluch?

Gówno
3 lat temu
Reply to  urwisek

Wypierdalaj!

acd
3 lat temu

koki za dużo cipo

huj przez "ch"
3 lat temu

„Tego dnia obok rapera pojawiło się wielu znamienitych gości m.in.: Dixon37” Hahaha znamienici goscie ktorzy napierdalaja sie z 20 letnim (wtedy) Bedoesem bo palnal na koncercie jakis debilny tekst. Wszystko fajnie gdyby nie to ze sami dobrej muzy nie robia, a caly temat podlapali glownie po to zeby zlapac troche hypeu.

Peja, Kurwą z TVNu i Chujem!
3 lat temu
Reply to  huj przez "ch"

Prawidłowo, przez 'Ch’, ale obydwie są chyba dopuszczalne…

Yusuf Jewski
3 lat temu

Polski HH bez Kaliego to jak Fifa’20 bez Juventusu.. I teraz ja ryczę też!;) Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności! Darów losu obfitości!

a to Pizda!!!
3 lat temu
Reply to  Yusuf Jewski

Chyba cię pojebało do reszty?!

Popularne