Sprawdź nas też tutaj

News

Kali solidaryzuje się z protestującymi, wypuszczając kolekcję ubrań

„Powiedz to głośno, fuck system”.

Opublikowany

 

fot. @k4lion

Jesienią 2018 roku zawiązał się spontaniczny społeczny i masowy ruch „Ruch żółtych kamizelek” protestujący przeciwko elitom politycznym we Francji i rosnącym kosztom życia. Kali zainspirowany protestami m.in. we Francji, Belgii i Holandii zdecydował się wypuścić limitowaną do 300 sztuk kolekcję ubrań reVOLT.

Kolekcja #reVOLT miała ukazać się w okresie fali protestów 2018, ale z pewnych przyczyn dzianina przeleżała w odpowiednich warunkach w magazynie aż do 2020 roku. Zależało mi na tym, aby ta seria, stylizowana na żółtą kamizelkę z odblaskowymi napisami, była widoczna najbardziej jak to możliwe. Po prawie dwóch latach udało się. – komentuje raper.Przy okazji nowej serii ubrań Kali wspomina także o protestach w USA i tamtejszej akcji Black Lives Matter.

To dla solidaryzujących się z ludźmi walczącymi o swoje prawa, przyszłość oraz wolność. W okresie BLACK LIVES MATTER, będę nosić ten projekt z jeszcze większą dumą ponieważ dla mnie ALL LIVES MATTER. Po otwarciu oczu i łzach tym spowodowanych, następnym elementem uwolnienia jest gniew. Gniew, który nas łączy i dzieli. Gniew, który rozbija kajdany. Bądź widoczny. Powiedz to głośno. FUCKSYSTEM. – dodaje artysta.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Do powstania limitowanej do 300 szt. kolekcji #reVOLT zainspirował mnie Ruch Żółtych Kamizelek oraz seria protestów wywołanych we Francji w 2018 roku. Co ciekawe, kolekcja #reVOLT miała ukazać się w okresie fali protestów 2018, ale z pewnych przyczyn dzianina przeleżała w odpowiednich warunkach w magazynie aż do 2020 roku. Zależało mi na tym, aby ta seria, stylizowana na żółtą kamizelkę z odblaskowymi napisami, była widoczna najbardziej jak to możliwe. Po prawie dwóch latach udało się. To dla solidaryzujących się z ludźmi walczącymi o swoje prawa, przyszłość oraz wolność. W okresie BLACK LIVES MATTER, będę nosić ten projekt z jeszcze większą dumą ponieważ dla mnie ALL LIVES MATTER. Po otwarciu oczu i łzach tym spowodowanych, następnym elementem uwolnienia jest gniew. Gniew, który nas łączy i dzieli. Gniew, który rozbija kajdany. Bądź widoczny. Powiedz to głośno. FUCKSYSTEM #k4lion #reVOLT #dlaludziwalczacychoswojeprawaprzyszloscwolnosc #FUCKSYSTEM #ganjamafiaPost udostępniony przez Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion)

102 komentarze
102 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
haha
2 lat temu

Kolejny który jebie system ale nie da się wyjść poza system to są tylko modne slogany dla młodych idiotów i zbuntowanych julek które opłakuje śmierć jakiegoś przypadkowego człowieka w USA który był przestepcą taka prawda 🙂

To wszystko to jest moda i nic więcej 🙂 Zbuntowane Juleczki na twitterze które mają wyjebane jak umrze polak poprostu wyjebane a przejmują się randomem z USA który miał długą kartotekę 🙂

WnukTedego /Norbi
2 lat temu
Reply to  haha

Jaki to jest farmazon. Oczywiście to co odjebały te psy to skandal i powinni ich powiesić ale to nie usprawiedliwia lewackich bojówek okradających zwykłych ludzi. Skoro mowa o twitterze to głośnym zjawiskiem było pokazywanie zdjęcia murzynki wybiegającej ze sklepu z telewizorem. Oczywiście na bank przejmowała się tamtym murzynem. Ciekawe co Kalafior by powiedział gdyby mu jakieś Razemki czy Akcja Socjalistyczna ojebała sklep. A przy okazji to ten ruch udowodnił jak ważne jest prawo do broni. W mniejszych miejscowościach i na prowincji USA nie było tych burd bo ludność cywilna stała uzbrojona na ulicy i lewactwo musiało zawracać

DLACZEGO KALI KURWĄ JEST?
2 lat temu

Co psy odjebały ty chuju do szczania? Czarny degenerat udusił się od przedawkowania prochów i tyle w temacie. Zresztą jednego chwasta mniej.

Ciekawe czy Kałi będzie jebał system i policję gdy kilku chamów przyjdzie go naliczyć jak kiedyś Wilka WDZ? Gutkowski jest kolejnym zjebem, który w skutek przyjęcia dużej porcji substancji psychoaktywnych doznał złudzenia, że poznał prawdę objawioną.

Kałi, farmazonie, gdyby nie media społecznościowe gdzie byś protestował? Internet daje szansę takim szczurom jak ty atakować bez żadnych konsekwencji. Zawsze możesz założyć żółtą kamizelkę i lecieć do USA wspierać twoich czarnych „braci”. Czy gdy w RPA znów bestialsko zostanie zarżnięty kolejny biały ty napiszesz na fejsiku #WhiteLivesMatter?

Pip
2 lat temu

Ziomek ten koment to poezja barawo

DLACZEGO KALI KURWĄ JEST
2 lat temu

I jeszcze jedno. Ktoś przytomnie zauważył, że Kałi jebie system co nie przeszkadza mu jednocześnie grać w reklamie Pepsi. I tu jest dylemat:

albo koper wypalił mu szare komórki i on wierzy w to swoje pierdolenie?

druga opcja, Gutkowski jest tak bezczelnym i dwulicowym chujem, że niczym przydrożna kurwa wykorzysta każdą okazję do zarobienia $$$$

WnukTedego /Norbi
2 lat temu

Ty kurwo zajebana widać wyraźnie że go dusiły. Mam nadzieję że ciebie też tak potraktują podczłowieku. Sam jesteś chwast cwany w internecie a w życiu pewnie pizda piwniczana bez znajomych lamus w rurkach bity przez cały okres szkolny. Co z tego że był naćpany? Chuj cię to wgl obchodzi

DLACZEGO KALI KURWĄ JEST
2 lat temu

Twoją matkę kurwę listonosz podduszał chujem i ciebie przy okazji jebany śmieciu. W ciele brudasa znaleziono fentanyl, substancję o działaniu stukrtonie silniejszym niż morfina. Substancja ta może wywołać m.in. uduszenie. W dupie byłeś i chuja widziałeś kurwo bez szkoły. Bierz starą i wypierdalaj ciągnąć knagę czarnym degenertom. Tfu! Zdychaj pizdo.

PanCogito
2 lat temu

Ej chuju z imienia zabawne, ze wypomniales kaliemu bunt w internecie buntujac sie przeciw jego zachowaniu i postawie… W internecie 🙂 Jebie od ciebie hipokryzja fusie kawiarniany.

PAIN IS TEMPORARY
2 lat temu
Reply to  PanCogito

To sprzeciw i krytyka, celna z resztą Sebiksie jebany, a nie bunt, buntowac to się można przeciw jakiejś wyższej instancji a nie przeciw jakiemuś pato-grajkowi bez skilli i charakteru

DLACZEGO KALI KURWĄ JEST?
2 lat temu
Reply to  PanCogito

A od ciebie kurwi głupotą i osiedlowym sebizmem. Do tego jeszcze ten nick „PanCogito”, który pewnie miał dodać ci inteligencji. Weź wypierdalaj słuchać swojego przećpanego idola tfu!

polak to GÓWNO
2 lat temu

Jestem z rodzicami we Włoszech na #camping ogólnie spoko prawie sami Niemcy dookoła. Rano Pojechaliśmy pozwiedzać okolice zostawiając pranie na lince aby wyschło jak nas nie będzie. Wracamy i kurwa linka pusta kurwa prania nie ma zajebali wtf.exe . Wchodzimy do naszego super fancy namiotu patrzymy a tu pranie leży suche ładnie poskładane. Okazało się że podczas naszej nieobecności była ulewa i nasz sąsiad Niemiec zdjął pranie i poskładał jeszcze przyszedł potem pogadać zapytał gdzie byliśmy pełna kulturka a w p0lsce to kurwa #p0lak by zajebał i jeszcze kurwa nasrał na środek namiotu.

polak to GÓWNO
2 lat temu

Taka jest prawda morda polacka to jest najgorsze co w naszym narodzie się trafiło. Ryj czerwony od picia od pokoleń. Smak wódki już poznawany przed 15 rokiem życia. Patologia w domu. Alkoholizm przekazywany z pokolenia na pokolenie (dodam, że skłonności do nałogów są przekazywane w DNA)
+Zakola
+małe IQ społeczeństwa ponieważ po 2 wojnie światowej inteligencja Polska została zamordowana.
+mentalność biedaka + mentalność niewolnika pracującego całe życie za tą samą pensje ponieważ strach podważyć słowa Januszexa

polki to GÓWNO
2 lat temu

Mit o najpiękniejszych na świecie Polkach wziął się z czasów PRL-u, gdzie Polacy jako ogół nie mieli żadnego powodu do dumy (bycie wg propagandy dziennika telewizyjnego jedną z największych gospodarek świata, wysokie miejsce w wydobyciu czarnego złota i wykorzenienie analfabetyzmu nikogo nie napawa dumą), więc wymyślili sobie tą bajkę, aby się dowartościować.
Prawdopodobnie trafiło na kult kobiet, ponieważ katolicyzm w Polsce opiera się w dużej mierze na kulcie jednej z nich.
Wracając do tematu, tamci Polacy, waląc konia do wątpliwej urody rodaczek, nie wiedzieli, że w ten sposób zboostują ego ksiemżniczkom, swoim wnuczkom i córkom oraz nałożą pętlę na szyję swoim synom i wnukom

Angela Merkel
2 lat temu

A po wszystkim ojebałeś mu z połykiem knagę i zaśpiewałeś: „Langsam, langsam uber alles”. Szkoda, że Helmut nie odstrzelił ci twojego pustego łba i nie zakopał w dole z wapnem. Ech! To takie niemieckie! Następnym razem zapytaj kolegi, kiedy Niemcy oddadzą nam zrabowane mienie, które leży sobie na muzealnych wystawach. Chuj ci w dupę bajkopisarzu.

Hans
2 lat temu
Reply to  Angela Merkel

Grzeczniej antyniemiecki kmiocie, który pewnie jedyny kontakt z Niemcem miał jak zbierał dla niego truskawki na polu i był kopany w dupę, stąd ta nienawiść smieciu

Hans
2 lat temu
Reply to  Hans

Ja za to miałem wielokrotny, bliski kontakt płciowy z germanami i powiem, że nic tak nie smakuje jak niemiecki ser spod krasnoludka. Mmmmm sehr gut!

Dojcz z #kempingu
2 lat temu

Majn frojnd, ja jeszcze ci zostawilem szajse w spiworze, a w nocy wyfikowalem twoja muti i papi. Frojndlisze griuse!

Odb
2 lat temu
Reply to  haha

Kali solidaryzować się z protestująca, wypuszczać kolekcja ubrania.

PAIN IS TEMPORARY
2 lat temu
Reply to  haha

Kali to tylko jeden z pożytecznych idiotow Georga Sorosa, których rękami w białych rękawiczkach zaprowadzi chaos na świecie.
Czym jest BLM, LGBT, MULI KULTI? To wspólny projekt mający zrobić z ludzi bezrozumne stado jednakowych baranów, a dzięki gloryfikowaniu mniejszości, można będzie ograniczyć kolejne prawa większości. Również na zasadzie dokonania się wielowiekowej sprawiedliwości.

“Tolerancja represywna” to uzasadnienie dominacji niewielkiej, świadomej swoich celów i dobrze zorganizowanej mniejszości nad rozbitym, upokorzonym, nie potrafiącym bronić własnego systemu wartości społeczeństwem”

Generał Dajmos
2 lat temu

Dokładnie! Kali sobie z buntu zrobił źródło dochodu. Nastoletnie oszołomy kupią odblaskowe koszulki i gdzie w nich ruszą? Na bramówę?
#pierwsi do odjebania przez patrol
Kali policyjny pomagierze

Mam niezły ubaw
2 lat temu
Reply to  haha

No i właśnie zabrałeś marzenia intelektualnym niedojebom.Weź się lecz:).

jorgen
2 lat temu
Reply to  haha

Kali jebana antysystemowa kurwa niby killuminati a promować z chujem przy puszce illuminati pepsi, produkty systemowe illuminati: coca cola, pepsi, 7up, lays, mc donald, cwelik przećpany pionki sorosa kurwy, sorry ja wypity jebać system #ALLLIVESMATTER

JANUSZ KINDYBAŁ
2 lat temu
Reply to  haha

IGOR STACHOWIAK RiP
GDY ZABILI IM BRATA GEORGE’A FLOYDA, ICH HONOREM JEST ROZPIERDOLENIE POMNIKÓW I OBRABOWANIE SKLEPÓW. KAŁI ZE SWOIM „FUCK SYSTEM” TEŻ JEST MURZYNEM, TYLKO ŻE BIAŁYM

Larry Bird z Bosto Celtics
2 lat temu

Po pierwsze primo to krzyczy „fuck system”, a śpiewa za kasę pop dla korporacji pepsi, która wali aspartam do produktów. Po drugie primo to iść na protest w oczojebnej koszulce to jakbyś sam sobie rozpruł bebechy – najłatwiejszy do zlokalizowania przez psy. Po trzecie primo ultimo to widać priorytety – popieram protesty, więc uszyję trochę koszulek i zarobię hajs na naiwniakach. Jebać tych farmazoniarzy raperów, sprzedajne towarzystwo. Zresztą o jakim rapie w ogóle mowa.

Prawda
2 lat temu

Pięknie Ujęte wszystko 🙂 Sama Prawda to co napisałeś 🙂

Kałi
2 lat temu

Larry Bird a czego ty wymagasz od ćpuna i drobnego, kiepskiego złodziejaszka, który z kilku swoich wybryków stworzył „thuglife” niczym z USA?

jhvhjv
2 lat temu

Niestety, stwierdzenie „Fuck System” jest niepoprawne w jezyku angielskim, poprawna wersja to „Fuck the system”.

człowiek = skurwiel
2 lat temu

Dobry komentarz, pozdrawiam

Ogar
2 lat temu

Kali, Cokół i CCCPaluch kiedys pozowali na prawilniaków dzis sie okazuje ze to zwykle lewactwo! Kali… Fuck the system…. ale jakby ci jakis sebix zajumał twaja ałdi A8 to szybciutko 997 ratunku….. Policja!

Podsumowane
2 lat temu
Reply to  Ogar

Kali Farmazon 20 kg świadomy oświecony Pepsi 🙂
Sokół Celebryta Czeka na kolejna propozycje reklamy jak dobrze zapłącą to bedzie reklamował kondomy 🙂
A na palucha to szkoda strzępić nawet Ryja bo to zwykły Idiota 🙂 jego wersy to same farmazony 🙂

KaliPajacyk
2 lat temu
Reply to  Ogar

Kali popiera Złodziejstwo ale oczywiście zdala od niego 🙂

haha
2 lat temu

haha Fuck System a kali masz sklep i płacisz podatki to jak Fuck system ty farmazonie 🙂

Nie płąć podatków to wtedy będziesz jebał system 🙂

DJ FLAKK
2 lat temu
Reply to  haha

Zgadzam się, wszystko OK, ale po tej zjebanej emotce to myślę, ze ponad 80% komentarzy sa tylko twoje. Ostry z ciebie dzidowiec i pojeb 😉

GhostDog
2 lat temu

Kali daj spokój z tymi farmazonami, przecież my wiemy że nie chodzi o żadne jebanie systemu tylko o zarobek z ciuchów.

Skoro jesteś taki pro kolezko to rozdaj je za darmo, bo ofiar systemu nie stać na twoje limitowane szmaty. Ale co ty możesz o tym wiedzieć celebrytko.

Jebac cie

zxz
2 lat temu
Reply to  GhostDog

brawo o to to

Niedajcie
2 lat temu

Nie dajcie sobie wmowić żadnych farmazonów 🙂 pamiętajcie

W PIZZY ZNAM JEDNEGO
2 lat temu

Kto normalny będzie nosił ubrania typy STOP KONFIDENTOM, POMOWIENION i jakieś jebanie systemu od kaliego

Oskar Wiśniewski Pam Pam
2 lat temu

Ja będę nosić stop konfidentom i pomówieniom.

Patointeligencja
2 lat temu

Idioci i Debile 🙂 Zbuntowane Juleczki Twtterowe Wojowniczki 🙂

Niepopieram
2 lat temu

Śmieszny mnie to że ludzie popierali prostesty w USA to nie były protesty pokojowe 🙂

Bandyci niszczyli czudzą własność Bili przypadkowych ludzi …

To nie są protesty to jest Bandyctwo nic więcej 🙂

Ludzie którzy to popierali są debilami i tyle 🙂

Pip
2 lat temu

Kali Kali Kali widać ewidentnie że jaranie kopru przez ponad 20 lat zrobiło Ci z mózgu kisiel ty wlodi wilku wdz gandzior i wielu innych jaracie tonami i macie się za wielkich życiowych mędrców fachowcy od każdego tematu sportu polityki religi gospodarki i ekonomi a tak szczerze to na głównie się znacie bo Ty np pół życia żyłeś z kradzierzy a teraz robisz hajs na gimbach właśnie na sloganach typu jebac system którego jesteś częścią jak chcesz żyć poza systemem to żyj w lesie bez ubezpieczenia bez domu pradu ja pierdole co to wogole za hasła ale dla 25 latków od dzianych starych pasuje jak ulał

Pip
2 lat temu
Reply to  Pip

Dla 15 latków chociaż znajdą się pewnie ci mają 25 i będą zapierdalać w tym gównie

TwitteroweWojowniczki
2 lat temu

Zbuntowane Julki Księżniczki to jest najgorsze co może być na twiterze nauczone tylko brać im się nalezy one księżniczki 🙂

Idą za modą jak temat jest modny na twiterze to piszą ciągle noc i dzień jak rano jest temat Obrażania to obrażają a jak wieczorem jest temat kobiety z klasą to nagle mają klasę 🙂 haha rozumiecie to ??? 🙂

Na byle biedaka nie spojrzą musisz mieć kase samochód dom mieszkanie wille 🙂 i zarabiać kupę szmalu one gardzą biedakami 🙂 i ocztywiście one są po studiach i gardzą wszystkimi któzy nie mją wyższego 🙂 haha a potem juleczka nie ma pracy i pracuje w KFC 🙂

Piszą ciągle że nie podoba im się w kraju plują na swój kraj słuchając Populistycznego Farmazona Taco 🙂 ale to jest tylko moda bo co 2 Julka za granicą przepadnie i będzie dzwonić do mamusi z płaczem że sobie biedulka nie radzi i ją ludzie nie doceniają a ona przecież taka mądra i księżeniczka 🙂

haha 🙂

Szacunek
2 lat temu

Szacunek dla normalnych dziewczyn które mają poukładane w głowie i mają wartości w sercu a julki zepsute bezduszne do szpiku kości ….

żENADA
2 lat temu

JEBAĆ SYSTEM !!!
(WINDOWS 98)

B1Lą
2 lat temu
Reply to  żENADA

Prędzej Windows ME, na 98 dało się pracować nawet.

PTP
2 lat temu

Kali solidaryzować się z protestującymi, wypuszczać kolekcję ubrań.

Masakra
2 lat temu

Jak były te zamieszki w USA to przeglądałęm twittera i wiecie co tam zobaczyłem jak ludzie popierają to że można niszczyć cudzą własność i bić przypadkowych ludzi rozumiecie to przecież to jest masakra co za ludzie 🙂

Najlepsze były zbuntowane juleczki które płakały po randomie z USA który był bandytą 🙂

Pisały że w USA oni mają tak cięzko biedni ludzie 🙂

Generalnie płakały codziennie i kibicowały bandytą którzy biją katują przypadkowych ludzi oraz grabią sklepy porządkowych ludzi

Wasz ziom
2 lat temu
Reply to  Masakra

Kim są porządkowi ludzie ?

Masakra
2 lat temu
Reply to  Wasz ziom

porządnych ludzi 🙂 mały bład piszane na szybko 🙂

CCCPaluch
2 lat temu
Reply to  Masakra

Bo duża część młodych to pierdolone komuszo-lewackie bydło dla, których jedynym źródłem zarobku jest ojebać pracowitego sąsiada, bo lepiej mu się powodzi. Kurwa jak to oglądam mam wrażenie, że Gates słusnie dąży do depopulacji tego ścierwa.

aszs
2 lat temu
Reply to  Masakra

ślepota ludzka nie zna granic. powtarza jedno po drugim, podaza baran za baranem w stadzie bo inni tak to i ja nie zastanowai sie o co chodzi i dlaczego tak. zaslepieni ludzie to najgorsza zaraza tej planety, zero świadomosci i samodzielnego myslenia. tfu

łatwo
2 lat temu

Łatwo się głosi hasła na twitterku 🙂

Skoro
2 lat temu

Kali skoro Fuck System 🙂 ??? Tak

To nie płać podatków 🙂

Bo inaczej to są zwykłe farmazony modne slogany 🙂

Kali2020BEKA
2 lat temu

2020 rok a Kali dopiero teraz przejmuje się losem ludzi z Afryki 🙂 haha

Kali może sprzedaż samochód albo dom i oddaj hajs ludziom z Afryki nie musisz przecież żyć na bogato a przeciez i tak tego nie zrobisz bo robisz to wszystko na pokaz 🙂 Farmazone jeden 🙂

Komentarz Kaliego z instagrama haha 🙂 rozumiecie te farmazony haha 🙂 2020 Rok a dopiero Teraz Kali płaczę na losem ludzi z Afryki co za farmazon jeden bo to akurat modne 🙂

tutaj kawałek jego wypowiedzi z instagramaaa 🙂

. Afryka może tylko uświadomić mi jaka niesprawiedliwość panuje na świecie. Kiedyś zmienimy to wszyscy, ale najpierw trzeba wstać.

Rozumiecie to Kali Głosi do ludzi ze zmieni świat uratuje Ludzi z Afryki ale najpierw głosi żeby ludzie wstali rozumiecie to haha 🙂

TAKIE FARMAZONY TO TYLKO KALI PRZEJERANY MOŻE POWIEDZIEĆ NAPRAWDĘ 🙂

Bonio
2 lat temu
Reply to  Kali2020BEKA

Czy ty zjebanej emotki używasz jako kropki?

Kali2020BEKA
2 lat temu
Reply to  Bonio

Każdy piszę jak chcę 🙂 najważniejszy jest przekaz zawarty w tekście 🙂 Elo

B1Lą
2 lat temu

„W okresie BLACK LIVES MATTER, będę nosić ten projekt z jeszcze większą dumą ponieważ dla mnie ALL LIVES MATTER. ”

To się wpierdolił na minę. Dla BLM’owców hasło ALM jest rasistowskie 😀
Jak to pójdzie w świat, to będzie musiał się ostro z tego tłumaczyć. Ciekawe, czy ma siłę na to.

KaliPepsi
2 lat temu

Kali Pepsi 🙂 🙂 🙂 🙂

Rafasrala
2 lat temu

Wolna polska dla wszystkich !!!!! Stop Islamizacji Europy!!!! Czarni do afyki !!!!!

Wypierdalaj
2 lat temu

Kali weź ty już wypierdalaj

SRALi
2 lat temu

Kali przećpany łeb myśli, że oświecony a chuja wie co się dzieje wokół niego 🙂

WÓZEK WIDŁOWY
2 lat temu

FAJNE SZMATY DO PRACY NA MAGAZYNIE

KaliFarmazon
2 lat temu

Kali Sprzedaj szmaty i będzie bezpieczny sobie siedział w domku 🙂 a w tym czasie młodzi zbuntowani Debile i Zbuntowane Głupie Juleczki ubrane w te szmaty ciuchy od Kaliego będą biegały po ulicy i krzyczały Fuck System 🙂

A potem płacz bo wpierdol 🙂

wannabeinwanna
2 lat temu

POWIEDZ TO GLOSNO – JEBAC FARMAZONA

PokazJuejsjej
2 lat temu

Przypominam że Raperzy w USA też walczyli na instagramie ale nikt z raperów nikt nie brał udziału w protestach 🙂

Rozumiecie to ???? Wszystko na Pokaz kogo obchodzi przypadkowy random 🙂

Widziliście Snnop Dogga w protestach albo The Game ???? 🙂 Oczywiscie że nie 🙂

Widziliście Puff Daddy w protestach oczywiśćie żę KURWA NIE 🙂 !!!!!!!!!!!!!!

WSZYSTKO NA POKAZ 🙂

PokazJuejsjej
2 lat temu
Reply to  PokazJuejsjej

Bo oni myślą i nie stracą życia ani nie będą się narażać dla byle randoma 🙂

PokazJuejsjej
2 lat temu
Reply to  PokazJuejsjej

wymieniać dalej Ice Cube ??? Dr Dre ??? Widzieliiście ich na protestach Oczywiście żę KURWA NIE 🙂 bo nikt się nie będzie narażał 🙂 dla kurwa przypadkowego randoma

MCKULA
2 lat temu

narkoman juz dawno na odwyk powinien pojsc

Konrad555
2 lat temu

Kali ile zarobisz na tym „anty-systemie”?

TylkoKasa
2 lat temu

Myślicie że Kaliego obchodzi System gówno prawda 🙂

On przytuli Duże Siano na sprzedazy tych szmat z napisem Fuck System i będzie się cieszył że młodzi idioci kupują i zbuntowane juleczki z twiterka 🙂

Pamiętajcie tylko Kasa Kali 🙂

TylkoKasa
2 lat temu
Reply to  TylkoKasa

na początku tylko 300 sztuk limitowane a potem zrobi więcej zobaczycie 🙂

SRALi
2 lat temu
Reply to  TylkoKasa

tak zeby nie stracic kasy najpierw 300 zeby sprawdzic ile pojdzie jak pojdzie wszystko to dorobi i dobrodzieja bedzie udawal jeszcze 🙂

celebrycipfff
2 lat temu

Ten świat jest pojebany w huj wszystko co modne to podpłapują celebryci jebani 🙂 pluje na nich 🙂

IQminusKali
2 lat temu

KALI FARMAZONIE PRZESTAŃ LUDZIOM NISZCZYĆ GŁOWY ZWŁASZCZA MŁODYM

KALI MA IQ MINOWSOWE I MÓZG ORZESZKA 🙂

Kali Gniew tak ??? 🙂 Czyli Rozpierdol Pobij a potem powiedz że jestes młody Gniewny

A Gniew prowadzi do Agresji ???

Kali typowy Patus Minusowe IQ 🙂 szkoda gadać 🙂

Pawius
2 lat temu

A pisząc po polsku tzn. Kali będzie zarabiał na tępakach

Lolek
2 lat temu

Kali suchoklates

Lolek
2 lat temu
Reply to  Lolek

Ale jajka bym mu wychlastał

jorgen
2 lat temu

Te ale Fuck System to brzmi źle, niepoprawnie, powinno być Fuck The System.

Gość
2 lat temu
Reply to  jorgen

Kumasz jaki to dzban jest żeby z błędem ciuchy szyć

Pissing Cock
2 lat temu
Reply to  Gość

Wszystko się zgadza – system dymania. W ten sposób dyma naiwnych…

hehee
2 lat temu

Wystarczy sobie wejść na twitteraaa żeby zobaczyć jacy są spierdolenie Ludzie do potęgi 🙂

Zenon
2 lat temu

Komentarze na glamie są pojebane, ale Ty gościu grubo przeginasz nawet jak na standardy glamrapu

PomidorZFirmy
2 lat temu

To ten Kali co go w dupsko grali ?

Tyty
2 lat temu

To niech pieniądze z tych ciuchów odda na cele charytatywne, a widać że on taki antysystem dopóki hajsu nie poczuje, antysystem to są ludzie którzy nie korzystają z internetu albo korzystają anonimowo, ludzie którzy nie wspierają syfowego jedzenia z marketów tylko sądzą i robią swoje a kupują tylko to co muszą, ludzie którzy się wyzbywają pieniędzy i wydają i zarabiają tylko tyle ile muszą bo pieniądz to też system.

Tyty
2 lat temu

Słabo jebie system, skoro jest w internecie którym rządzi system, używa telefonu który sprzedała mu firma którą rządzi system, ma firmę płaci podatki, używa pieniędzy a pieniądz to jest system, rozdaj te ciuchy za darmo i popraw błąd w pisowni bo poprawnie pisze się fuck the system

kaliŚwiadomieZjebany
2 lat temu

Kali myśli że jest świadomy i rozgryz tajemice świata 🙂 a to jest fikcja 🙂

jak myślicie czy ludzi którzy rządzą światem pozwolili by na to zęby przypadkowy człowiek był świadomy wszystkiego oczywiście żę nie 🙂

To co jest w internecie jest za zgodą tych potężnych ludzi 🙂 Którzy rządzą oni mają władze nad tym 🙂

Większość informacje w necie to Kłamstwa i nic więcej 🙂

Ci którzy rządzą potem się śmieja i tyle 🙂

Chciwy
2 lat temu

Kali Chciwy nadal wychował pokolenie złodzieji jak był w firmie a teraz chce wychowac pokolenie Buntowników z twitterka 🙂 Ty Chciwcu jeden

ŁatwyCel
2 lat temu

Przecież jak tą szmatę założy młody człowiek to będzie bardzo widoczny i pierwszy zostanie złapany i spuszczą tej osobie taki wpierdol że głowa mała …. 🙂

Kali ty Farmazonie jeden przez twoje ciuchy młodzi debile oraz zbuntowane juleczki mogą mieć przejebane na ulicy gdziekolwiek 🙂

Ale wiadomo tylko kasa z utargu się liczy na koniec 🙂

AkcjaReakcja2020
2 lat temu

Debile nie rozumieją że w tym świecie działa AKCJA -REAKCJA 🙂

Są ludzie którzy są mądrzy i potrafią myślęc przyszłościowo 🙂

Tacy ludzie nie idą na żadne protesty nie sa agresywni nie krzyczą szanują wszystkich 🙂

a z drugiej strony Debile i Idioci z Twitterka Buntownicy 🙂 i Zbuntowane Juleczki Twtterowe Wojowniczki które Gardzą Wszystkimi i plują na wszystkich i oczywiście robią wszystko to co modne 🙂

AKCJA REAKCJA PROSTA SPRAWA 🙂 Jeśli sobie żyjesz spokojnie i szcześliwie troszczysz się o bliskich i masz wyjebane na modne slogany politykę 🙂

A jak idziesz na protest to licz się z tym że możesz dostać wpierdol proste 🙂

PejaTVN
2 lat temu

Kali Jana pali !

żENADA
2 lat temu
Reply to  PejaTVN

JP2 ?

KaliPrzestańNiszczyćGłowyMłodymLjudziom
2 lat temu

Kali niszczy głowy młodym niestety kiedyś to robił FIRMA i jak widać nadal to robi teraz kurwa modne slogany wszystko co modne i jakieś kurwa Qanon czy huj wie co 🙂

Powinni mu wyłączyć możliwość dodawania postów na insta oraz fejsie bo jeszcze jakiś młody człowiek weźmie sobie do serca te jego farmazony jebane i nie wiadomo co będzie dalej 🙂

Przykre
2 lat temu

Niestety młodzi ludzie chłoną słowa swoich idoli i to jest najgorsze ….

Co kolejne wymyśli Farmazon Kali co kurwa …. Oczywiście to co będzie modne 🙂

KaliZakręcony
2 lat temu

A Pamiętacie jak Kali Film Krime Story jak go zakręcili i oni przejeli projekt 🙂 i kali nie ma żadnych praw 🙂

Tak się właśnie robi z Takimi Cwaniaczkami jak Kali 🙂

LampkaChoinka
2 lat temu

A potem będzie płacz jak młody idiota pójdzie w tej szmacie na jakiś protest i pierwszego do wyłapią bo się kurwa będzie świecił jak lampka na choince 🙂

ja pierdole …szkoda strzepić Ryja Curwa 🙂

Pimpek bim bom
2 lat temu

No kali z tym all lives master to się nie zapędzaj bo za takie haslo w usa by cie okrzykneli rasista.

CERSANIT
2 lat temu

Oddaj te szmaty za darmo albo dochod przekaz na tych czarnuchow gosciu.

CobędzieNastępne
2 lat temu

No, niezły ten fuck the system taki konsumpcyjny, kapitalistyczny, żeby hajs przytulić 🙂 🙂 🙂

Kali ty Chciwy Farmazonie 🙂 🙂

Co będzie następne Czapki Buntownika Długopisy 🙂 ?????? 🙂

Popularne