Sprawdź nas też tutaj

News

Kamil „Jakuza” Jaczyński – z Wielkie Joł do Addicted To Music

Jakuza i Tede zakończyli współpracę po 15 latach.

Opublikowany

 

jakuza

Po piętnastu latach w wytwórni rapera Tede, Jaczyński wesprze działania studia produkcji muzycznej. – Półtorej dekady to bardzo dużo. Czas na nowe wyzwania. Gwarantują je międzynarodowy charakter działań Addicted To Music i Bettermaker oraz pozycja Maro Music w świecie producentów muzyki miejskiej i elektronicznej. – mówi Kamil Jaczyński.

W Wielkim Joł, labelu Jacka „Tede” Granieckiego odpowiedzialny był za Public & Media Relations, koordynację i nadzór działań medialnych i wydawniczych projektów muzycznych oraz audiowizualnych. Do jego nowych zadań będą należeć m.in. szeroko rozumiane działania marketingowe związane z działalnością ATM oraz budowanie relacji z artystami.

Oprócz specjalizacji w public relations i marketingu muzycznym, Jaczyński wykłada w Akademii Menedżerów Muzycznych, a także na studiach podyplomowych w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk oraz w Collegium Civitas. Jest współtwórcą wydanej nakładem Narodowego Centrum Kultury „Antologii Polskiego Rapu”, członkiem Akademii Fonograficznej i ZPAV oraz Komitetu Głównego Olimpiady Cyfrowej. Zainicjował ogólnopolski cyklu paneli dyskusyjnych „Piractwo, czy dozwolony użytek” poruszających tematykę prawa autorskiego, własności intelektualnej oraz nowoczesnego modelu zarządzania kulturą. Pasją Kamila jest nurkowanie, ale również maluje i z powodzeniem wystawia obrazy.

Addicted To Music to cenione studio produkcji muzycznej odpowiedzialne między innymi za mix i mastering wielu popularnych artystów jak Margaret, Flirtini i JWP. CEO Addicted To Music jest Marek Walaszek znany w środowisku muzycznym jako Maro Music – DJ, inżynier dźwięku, kompozytor i producent muzyczny, twórca marki Bettermaker oferującej profesjonalny sprzęt studyjny. Wśród klientów Walaszka znajdują się legendarni artyści tacy jak Wu-Tang Clan, Redman i Sizzla oraz wielkie brandy, m.in. Coca-Cola, CD Projekt, Absolut i BMW.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Analny wujek tedego

Tak sie kończy dowożenie tematu cwelom jebanym tranzystorom.

Pan Stasio

Jacyków to jest człowiek renesansu raz w wielkie jol raz w jury raz cos zaprojektuje btw to on byl qza z chuzdemak w 1994?
Jebać malika montane
Montana hardcore>Hanna montana>malik montana

Borowik

W 94 nie było rapu, tylko był gangsta rap.
Pościgi, strzelaniny, skurwysyny.
Nie to co teraz, te pedały różowe w rurkach.
Tfu.

nowy glamrap jest do bani

O żesz kuśwa pytanie dałeś. To napisz do Jacykowa i zapytaj. Oni coś zrobili poza tym jednym utworem u volta?

Odb

Kamil „Jacyków” Jaczyński – z Wielki Jełop do Addicted To Bathtube

Ołjejoł

Ciekawe czy chodzi tylko o rozwój, czy może okręt jednego lidera zaczyna tonąć i pasażerowie się ewakuują?

young kuli multi

PASOZYTY SIE EWAKUUJA

Nikt

jednego lidera ? Jak kurwa może być więcej liderów niż jeden :v

babcia józia

Jacyków moze ty sie zajmiesz chodowlą jedwabnikow kurwa debilu

Tede

Oczywiście produkowali też program na 4fun TV pod nazwą,,pod gradobiciem pytań, gdzie parodiowali różne znane osoby, jedna z gości był,,pede,, reżyserem tego programu był…. Walaszek, przypadek jakuza? Nie sądzę.

grzmislaw

Widać że hype na Jacka sie konczy, tak to jest jak sie podąża ślepo za modą. Jacek nie jest wybitnym raperem, nagrał klka fajnych trackow ale też mnóstwo gniotów. Zawsze starał sie być na czasie ale ślepe kopiowanie zachodu i tego co aktualnie jest tam popularne jest sztuczne w chuj i ludzie to kumają. Jacek tak naprawde nie ma swojego stylu bo wszystko jest kalką USA w biednym wydaniu. Jego klipy to wiekszosć nieudana kopia rzeczy z zachodu, brak pomyslów, słabe wykonanie, taki hip hopowy bazarek, jak podrabiane buty Nike, niby ameryka ale jednak bazar.

magik był wackiem

Ble ble ble pierdolenie, osiągnij tyle co on to pogadamy. To już żywa legenda.

gsdgsdgs

No to czekamy na diss

Ogromny

„między innymi za mix i mastering wielu popularnych artystów jak Margaret, Flirtini i JWP.”
czyli z waznieszych marek robili tylko dla Margaret, Flirtini i JWP 🙂

Mistrzak

Nigdy nie siedziałem lecz chyba będzie warto
Po twojej śmierci posiedzieć za kratą
Jesteś pozerem jakich jest wielu
Ty ich przewodzisz pierdolony skurwielu
Liroy Liroy co to kurwa jest za tekst
To przecież zwykła kurwa do jebania jest
Pierdolona marionetko właśnie nadchodzimy
Gdy padniesz w nasze łapy to się z tobą rozprawimy
Liroy nie żyje i ty o tym wiesz z małej gnidy powstała duża wesz
Lecz jak każdy pasożyt zginiesz naturalną śmiercią
Chyba że przyjedziesz i uczynisz mnie mordercą

ProfesoorNauk

Ale się dzisiaj zesrałem. Zmiana diety przynosi efekty nie tylko jeśli chodzi o przyrost masy. Normalnie stolec oderwał się od dupy dopiero jak zanurkował w wodzie, przy czym solidnie ochlapał mi poślady. Konsystencja zbita, ze śliską otoczką. Smaku nie sprawdzałem, trzeba zapytać wkurwionego huja bo ma podkop pod moją kanalizacje i wyłapuje co twardsze podbierakiem na ryby. A co do newsa to jak wyżej bo inaczej się tego skomentować nie da.

Papier polak

zamiast „od dupy” winno byc „od odbytu” lub opiscil odbyt?

SZCZERA PRAWDA

„Tede, Jakuza – dwóch przestrzelonych typów”

Popularne