Sprawdź nas też tutaj

News

Kanye West hospitalizowany

Raper zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Opublikowany

 

W 2016 roku Kanye West przeszedł załamanie nerwowe trafiając na obserwację psychiatryczną. Stąd też każda informacja o pobycie rapera w szpitalu budzi natychmiast niepokój fanów. Tym razem jednak jego pobyt w placówce medycznej jest związany z ciężką grypą.

W sobotę Kanye West bawił się na weselu Pushy-T. Następnego dnia poczuł się jednak na tyle źle, że jego żona Kim Kardashian zdecydowała odwieźć go szpitala. – Kanye został przyjęty na kilka godzin. Lekarz przepisał mu antybiotyki i zarządził odpoczynek. Okazało się, że to zwykła grypa – poinformował portal TMZ.

Raper przebywa obecnie w domu.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
sss

od kiedy na grype przepisuje sie antybiotyki ?

stefan ulicznik

kanye west na prezydenta a kim to dobra dupa jest big up nigga

Solar

Ah ta ameryczka, trzeba robić wielkie halo z tego że ich ulubiony raper ma grype.
Pewnie sobie pomyśleli że czemu nie podzielić sie tym ze światem bo wtedy napewno fejm urośnie choć odrobine. TFUUUUUUU Już widze news w którym Jay-Z z Beyonce robią recenzje czerwonego papieru do dupy i ich wrażeń przy podcieraniu sobie nim dupy.

Sick > Lil

Nigga, to jeszcze to nic. Zara w Polsce połowa tych niuskowych śpiewaków będzie chorowała jak Kańje, teledyski w przychodniach, rzucanie receptami na dupy w teledyskach i ciężkie kawałki o handlu gripexem #PODPATRZONEWAMERYCZCE
inb4 Young Multi zmienia ksywę na Sick Multi zobaczycie

devx1

;D

devx1

Jaki delikatny kurwa, katarek i do szpitala.. i jak takiej kurwy fanem mozna byc ja sie pytam ??

ta wsza cydży

Ciekawe ile czekał ma sorze.

Popularne