Sprawdź nas też tutaj

News

Kanye West: „Jestem sługą Jezusa. Najlepszym raperem wszech czasów”

Co z płytą, która miała się dzisiaj ukazać?

Opublikowany

 

Dzisiaj, 25 października miał się ukazać nowy album Kanye Westa „Jesus is King”. Tak się nie stało, a zamiast tego otrzymaliśmy tracklistę krążka oraz dwugodzinny wywiad z raperem, który zapewnił, że wciąż pracuje nad trzema utworami i nie pójdzie spać dopóki ich nie skończy.

W rozmowie z Zanem Lowem Kanye West opowiada m.in. o swojej przemianie, duchowości i uzależnieniu od seksu. Ogromny wpływ na to miał mieć magazyn Playboy, który raper jako 5-latek znalazł w domu. Samochody, ubrania, pieniądze i uznanie miały mu dawać fałszywe poczucie wyższości. Dzisiaj jest on jednak wolny i jak głosi: – Jestem sługą Chrystusa. Moją pracą jest rozpowszechniać ewangelię, aby uświadamiać ludziom, co Jezus dla mnie zrobił. – twierdzi. – Nie jestem już niewolnikiem, teraz jestem synem, jestem synem Boga. – dodaje.

Co ciekawe, ujawnia on, że podczas pracy nad nowym albumem poprosił swoich współpracowników, aby nie uprawiali pozamałżeńskiego seksu. – Stwierdziłem, że jeżeli wszyscy się skupimy na jednej rzeczy, moc będzie wzrastać. – wyjaśnia.

Oczywiście Kanye West ponownie nazwał się najlepszym artystą wszech czasów. – Niewątpliwie najlepszym artystą wszech czasów. To nie jest już nawet pytanie. – dodał nieskromnie. Potwierdził także, że jego kandydatura na prezydenta USA w 2024 roku jest nadal aktualna.

Tracklista

 1. „Every Hour”
 2. „Selah”
 3. „Follow God”
 4. „Closed On Sunday”
 5. „On God”
 6. „Everything We Need”
 7. „Water”
 8. „God Is”
 9. „Hands On”
 10. „Use The Gospel”
 11. „Jesus Is Lord”

 
59 komentarzy
59 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Zachodni
1 rok temu

Trzeba przyznac ze czarnuch jest bardzo skromny

MOSIEK KACZYŃSKI
1 rok temu
Reply to  Kamil Zachodni

„”Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości.” Mt 23, 27-32
JANKESKIE ELITY MANIPULUJĄ TŁUMEM ZA POMOCĄ MURZYNKA ZE ZMIELONYM MÓZGIEM

Chuci Naime
1 rok temu

Twój stary Jankeska elita, nastała nowa era niedowiarku, odsyłam na yt, szukajcie na znajdziecie kurwa

TIDAL HiFi MQA MASTER
1 rok temu
Reply to  Kamil Zachodni

Właśnie kończę słuchać – a więc się jednak ukazała! 🙂
Album nawet dobry (nie dla każdego, wiadomo).
11 Utworów – 27:04 min. – trochę krótko!

Lucjan
1 rok temu

Rozumiem emocje, płyta jest ok ale raczej bez duzego repeat value. Serio. Nie bede oceniał ale to nie jest nic nowego ponad to co Kanye robił do tej pory. I na dodatek to bardziej epka niz lp. Ninijeszym – moim albumem roku zostaje wciaz Freddie Gibbs x Madlib – Bandana i nie zanosi sie zeby cos sie w tej materii mialo zmienic

M&M
1 rok temu
Reply to  Kamil Zachodni

Rozumiem że całkiem wyjebał od Iluminatów do których wstąpił pod przymusem Jaya-Z, twardy pluli na niego, wypisywali różne pierdoły po gazetkach i tak dopial swego mega propsy Kanye jebać łaków Lil Wayne, Drake i resztę tej chujozy co to z pizdy się zerwali i wydaje się im że coś tam rapują.

Duke nukem 3d
1 rok temu

Gayfish

∑ꆮopłęx
1 rok temu
Reply to  Duke nukem 3d

kam get sam

Trystydycymyt!
1 rok temu
Reply to  Duke nukem 3d

Jeśli on jest narzędziem w rękach boga, to czemu postępuje w brew jego woli.
Pycha, to raz. Jego stara zachowuje się jak kurew. Myślę że pan nie jest zadowolony z ich postępowania.

Ten czarnuch jest chory psychicznie. Jeśli nikt mu nie pomoże, to się skończy tragedią. Jeszcze będzie głośno.

Lucjan
1 rok temu

Wniosek jest taki ze kim kardashian to 100 % gold digger a kanye’mu cos sie powaznie odkleja

Jennifer z Piździchowa
1 rok temu
Reply to  Lucjan

Ona była bogata bez niego ośle. Może nawet bardziej niż on.

Trystydycymyt!
1 rok temu

Ale umysłowo to tam bieda aż piszczy

chujkurwa
1 rok temu
Reply to  Lucjan

Przecież jemu się od lat odkleja, teraz jak widać już naprawdę na grubo.

STOP DOPALACZOM
1 rok temu

Tau?

BENBEN
1 rok temu

Tau to bedzie sie onanizoeal pod to. no doubt

ojej
1 rok temu

Choroba dwubiegunowa, jest w manii. Za jakiś czas będzie w ciężkim dole, szkoda go 🙁

chujkurwa
1 rok temu
Reply to  ojej

ChAD to jest przejebana sprawa, a w sytuacji, w której ma tyle siana i nawet nie mogą go ubezwłasnowolnić, czy cokolwiek innego, to już w ogóle dramat. Ciekawe w jakim stopniu jego stara wykorzystuje te epizody żeby nim manipulować.

WakeUpBitches
1 rok temu

Obudzcie się!! Kiedyś też śmiałem się z Tau i Kanyego. Kanye pierdoli Jay’a, Tau wyjebane na Quebo. W jednym i drugim przypadku w grę wchodzi kult, o jakim nawet nie macie pojęcia. Jeśli już odnajdziecie prawdę, to zrozumiecie. Trzymam kciuki! Sam nadal szukam obecności Boga, nie jestem po stronie żadnej religii, ale wiem, że szatan przyjmuje różne formy. To jest dla was za dużo, w sumie sam nie wiem czy jest nadzieja dla niektórych z was:( PEACE!

Rafałtalala
1 rok temu
Reply to  WakeUpBitches

Jak się powiesisz to go znajdziesz przygłupie jebany

WakeUpBitches
1 rok temu
Reply to  Rafałtalala

Ty już się możesz wieszać, z reguły nie odpisuje w taki sposób, ale chciałem, żebyś wiedział:)

Sumienny
1 rok temu
Reply to  WakeUpBitches

Odkleilo Ci się typie mocno. Po prostu jesteś jeszcze młody i mało wiesz. Zdradzę Ci pewną tajemnicę życia. Świat kręci się wokół trendów. Teraz jest trend na Boga, wzrastanie, duchowieństwo itd. to jest w modzie i cenie. Ci madrzejsi wyczuwaja trendy i koszą na tym hajs, wlasnie na takich jak Ty. Moda sie skonczy Kanye nagra coś innego. To się nazywa obłuda dzisiejszego świata. Peace

Lucjan
1 rok temu
Reply to  Sumienny

Trend na boga 😀 moda na duchowienstwo xD

Lucjan
1 rok temu
Reply to  Lucjan

Mentor kierwa 🙂

La lakerzz
1 rok temu
Reply to  Sumienny

Była moda na iluminati to beyonce, lady gaga i inne gwiazdy propagowali znak trójkąty. Teraz jest moda na religie boga, bycie przebudzonym (ang. „woke”) to i artyści jak Kendrick Lamar, Kanye West, czy nawet the weeknd w teledyskach zamieszczają symbole religijne. Ogarnijcie, że Ci ludzie są w rękach wielkich wytwórni. Kogo do chuja niby miałoby obchodzić propagowanie pozytywnych wartości albo edukowanie publiki? Ich celem jest robienie hajsu!

WakeUpBitches
1 rok temu
Reply to  Sumienny

W porządku. Zastanawia mnie jednak, dlaczego twierdzisz, że jestem młody i mało wiem. Nie wiesz ile mam lat, może jestem starszy. Nie masz pojęcia także, ile wiem i na jaki temat. To już jest przekroczenie pewnej granicy, nieprawdaż? Może Ty napiszesz mi troszeczkę więcej, niż przeciętna owieczka. Bardzo bym prosił:)Co do trendów, to fakt, niestety w tym przypadku pomogła mi rozmowa z otwartymi ludźmi, czytanie książek, obserwacja świata i zagłębienie się w tematy, które i tak nazwiesz gownem. Jeśli, podkreślam JEŚLI, zrozumiesz kiedyś być może co miałem na myśli, zrozumiesz tez w jakiej iluzji żyłes. Prawdopodobnie będzie za późno na ratunek…Chciałem podać argument tylko… Nie pozdrawiam

Chuici Naime
1 rok temu
Reply to  WakeUpBitches

Kurwaaaa nawet nie wiesz jak się cieszę ze znalazłem kogoś, kto wie co jest 5 na świecie. WSTĄPILIŚMY W NOWA ERĘ POMAZAŃCY, CZAS NA ZMIANĘ!! Piona otwarta głowo WakeUpBitches, pan na pewno jest zadowolony ze ”natychasz” innych ludzi wiara, keep going, a zobaczysz owoce szczęścia i radości w Twoim życiu (o ile już ich nie znalazłeś). Jak nie zaglebiales się w numerologię (boska matematykę) to polecam, temat rozległy, ale nie taki trudny jak się wydaje z góry. A Wam pomazańcy, faryzeusze i owieczki bez zdania życzę wszystkiego co najlepsze, czyli obecności Pana w Waszym życiu 🙂

Chuici Naime
1 rok temu
Reply to  Chuici Naime

Chociaż z góry nic się nie wydaje trudne huehue ;DDD pzdr

Socjopata
1 rok temu
Reply to  Sumienny

Siła nieczysta przez cie przemawia. Spadaj!

Fufacz
1 rok temu
Reply to  WakeUpBitches

Czyli chodzi ci o szatana jako symbol pokusy, no i tak zgadza się, zdobywanie wiedzy, doświadczanie różnych rzeczy, przekraczanie granic, które ktoś ci narzucil czyli po prostu „probowanie owoców z drzewa poznania” nie jest dla wszystkich, dla niektórych może to zadziałać destrukcyjnie i lepiej żeby pozostali ubezwłasnowolnieni i nie próbowali np. takiej konopijki indyjskiej, albo najlepiej nawet nie ruszać się z domu, bo jeszcze zalapiesz jakąś inspirację, która źle się dla Ciebie skończy

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI
1 rok temu

WIDAĆ CO DMT I LSD ROBI Z MÓZGU..

Fufacz
1 rok temu

Endogenne dmt w odpowiednim środowisku jest w stanie coś takiego odpierdolic

hmm
1 rok temu

jak widać na łamach historii jak i w aktualnych wydarzeniach, takie imby odbywają się bez psychodelików, wystarczy wielka murowana stodoła i gościu w sukience powtarzający w kółko to samo do skutku.

ProfesoorNauk
1 rok temu

Jest nagranie jak Spółdzielnia przemyskiej patologii dojeżdża Kaczora BRS ale pewnie. Lepiej pisać o jakichś murzynach ze schizofrenią.

ProfesoorNauk
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk
JurnyStefan
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

Małpeczki zawsze na propsie.
Co tam u Fifiego?

Fufacz
1 rok temu

„Jestem sługą Jezusa.” – czyli żydów, a co z białymi? rasista

bill murray
1 rok temu

tylko wu tang. potem dalej nic.

prawda
1 rok temu
Reply to  bill murray
Gienowefa Małowieyska
1 rok temu

Psychol. Rafalala by go wyleczył

tHe Underground
1 rok temu

Tak to jest jak sława jebnie na dekiel .

johny spluwacz
1 rok temu

Temu to sie tak pokurwiło w bani że aż brak słów

Oliwia Szmidt To Coorva 69
1 rok temu

Ale bóg jest biały xD

COTY PIERDOLISZTUUU
1 rok temu

Widziałeś Go? Bóg jest Wszystkim

janusz z wonsem
1 rok temu

Heres, Ks. Adam Anuszkiewicz, Ks. Jakub Bartczak, Tau – to są chrześcijańscy raperzy. Nie jakiś murzynek udający chrześcijanina a będący faryzeuszem z przeszłością prodiabelską.

∑ꆮopłęx
1 rok temu

„Jestem kutantą Tytusa. Najdłuższym kutasem wszech czasów”

∑ꆮopłęx
1 rok temu

no zjebalem miało być kutangą ale jestem pod wpływem narkotyków

Człeniu
1 rok temu

Jprdl następny Medium…

Szaman
1 rok temu

Hahaha pojebalo czarnucha do reszty co on cpa?

Real HH 90
1 rok temu

No kurde zaskoczony jestem tym najlepszy raper świata???Nie sądzę ale to jest moja osobista wypowiedź na ten temat.

Fusamozło
1 rok temu
Reply to  Real HH 90

Napisał fan karamby hahahha

Lucjan
1 rok temu
Reply to  Real HH 90

A jaka jest nie osobista?

Yopl
1 rok temu

Nie mam nic przeciwko murzynom, a nawet uważam, że każdy powinien mieć co najmniej jednego.

La lakerzz
1 rok temu
Reply to  Yopl

NIE DLA RASIZMU NA PORTALU GLAMRAP. tylko homofobia

Socjopata
1 rok temu
Reply to  La lakerzz

Popieram.

Pietrzycky
1 rok temu

Kania ty (grzybie) co najwyżej mógłbyś cygara odgryzać najlepszemu raperowi wszech czasów…

Sn͡0w̴B̴l4҉a͝c͢k͘
1 rok temu
Reply to  Pietrzycky

Najlepszy raper wszech czasów to Peja

Chada GOAT ulicznego rapu, legends never die!!!
1 rok temu

A nie, bo chada.

Analnienko wielki powrót jebac wasze stare
1 rok temu

Kałje Fest: „Obciagalem Jezusowi. Najlepszy anal wszech czasów” Co z analem, który miał się dziś odbyć?

ERNST VON BIBENSZLAPT
1 rok temu

Ale ty popierdolony wyjeb jesteś xD

Popularne