Sprawdź nas też tutaj

News

Kanye West ogłosił nową płytę „Yandhi”

Krążek ukaże się za kilka dni i koniecznie chce się na nim znaleźć Young Thug.

Opublikowany

 

Kanye West wallpaper
Kanye West

Kanye West zaznacza ostatnio swoją obecność w prawie każdej dziedzinie życia. Chce spróbować swoich sił w branży filmowej, projektuje ubrania, pragnie zostać prezydentem USA oraz prowadzi wiele działalności biznesowych. Muzycznie też sporo się dzieje, nie możemy narzekać, bo kiedy nie otrzymujemy nowych albumów rapera, to udziela się on gościnnie u innych, a nawet produkuje im całe krążki. Tym razem jednak raper szykuje coś poważniejszego.

West planuje jeszcze w tym miesiącu wydać następce albumu „Yeezus 2”, który ukazał się w 2013 roku. O nowym projekcie dowiedzieliśmy się z Instagramu rapera. Udostępnił on okładkę nowego wydawnictwa, która jest bardzo podobna do tej sprzed pięciu lat. Następca „Yeezusa” nosi tytuł „Yandhi” i ukaże się 29 września 2018.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ye (@kanyewest)


Young Thug chce być na płycie

Nowym krążkiem Kanye’ego zainteresował się już Thugger. – Kanye West, jeżeli nie będę na „Yandhi”, to nigdy więcej nie będę z tobą rozmawiał – napisał raper na Twitterze. Gospodarz albumu na razie nie zareagował na ten wpis. Nie opublikował tez żadnych nowych wieści na temat nadchodzącej płyty.

„Yandhi” będzie trzecim krążkiem Westa w tym roku i drugim solowym. Dwa poprzednie „Ye” oraz „Kids see ghosts” zostały pozytywnie przyjęte przez słuchaczy i krytyków.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
kikiki
cydży

Thugger na propsie, kanye ni chuja.

cydży to kurwa na smyczy

a cydży jak zwykle na dropsie bo pierdoli od rzeczy, wypierdalaj menelu bo chuj nas obchodzi opinia takiego zjebanego kurwia jak ty

Popularne