Sprawdź nas też tutaj

News

Kanye West: „Przez cały czas myślę, by się zabić”

Amerykański raper wciąż walczy z depresją.

Opublikowany

 

Kilka tygodni temu Kanye West po raz pierwszy opowiedział o swojej chorobie. W wieku 39 lat zdiagnozowano u niego zaburzenia psychiczne. – Tak, jak mówiłem na płycie – to nie jest niepełnosprawność, tylko supermoc – podkreślał wtedy artysta. Nie nazwał on konkretnie choroby, ale na najnowszej płycie „Ye” wspomina kilka razy o o zaburzeniach dwubiegunowych. Choroba ta objawia się stanami depresyjnymi pojawiającymi się na zmianę z silnym pobudzeniem.

W najnowszym wywiadzie dla New York Times, raper przyznaje, że wciąż ma duże problemy z depresją. – Przez cały czas myślę o tym, by się zabić. To zawsze jakaś opcja. Jak powiedział Louis C. K przeglądam przewodnik, rozważam wszystkie opcje. Teraz odczuwam objawienie, bo tego nie zrobiłem, ale przez cały czas o tym myślałem. Ale gdybym o tym wciąż nie myślał, byłaby większa szansa, że bym to zrobił – wyjaśnia West.

Raper próbował walczyć z brakiem pewności siebie przez niekonwencjonalną terapię krzykiem. – Byłem tak bardzo świadomy, że niania i gospodyni nie chcą słyszeć jak krzyczę w salonie. Myślę, że to taka metafora dla tak zwanych zamożnych ludzi, którzy tak naprawdę nie są zamożni. Oni nie będą nawet krzyczeć we własnym domu. Nie odzyskałem pewności siebie – tłumaczy.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
djdecks

ODGAPIL OD BEDOSA

Ananas

Kurwa nie depresja tylko bipolar pseudoredaktorze, kurwa wam to się już chyba myli czy piszecie post na fb czy „artykuł”. Sami pisaliście jakiś czas temu, że Kanye wyznał, że cierpi na dwubiegunówkę.

Pitalador

To sie kurwa zabij I daj ludziom spokoj z tymi swoimi smutnymi wysrywami.

1848

SKACZ CZARNUCHU

Popularne