Sprawdź nas też tutaj

News

Kanye West ruszył z kampanią: „Milion dolarów dla tych, którzy mają dziecko”

Raper ubiega się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Opublikowany

 

W minioną niedzielę Kanye West oficjalnie wystartował z kampanią prezydencką. Pierwsze spotkanie z wyborcami odbyło się w North Charleston w Karolinie Południowej. W swoim przemówieniu raper poruszył bardzo wiele tematów, jak np. nierówność edukacyjna, brutalność policji czy własne doświadczenie biznesowe z Adidasem. Jednak tematem, który wywołał lawinę komentarzy jest uchronienie przez Westa swojej dziewczyny przed aborcją.

Moja dziewczyna zadzwoniła do mnie z krzykiem, płakała. Powiedziała, że jest w ciąży. Byłem wtedy we Francji, pracowałem na swoim laptopie. Nagle ekran stał się czarno biały i Bóg powiedział do mnie: „jak spi*rdolisz moją wizję, to ja spi*rdolę Twoją”. Zadzwoniłem do niej i powiedziałem, że będziemy mieć to dziecko. Miała tabletki w ręku. Prawie zabiłem własną córkę. – krzyczał raper ze sceny.

Muzyk zapowiedział także, że będzie chciał maksymalnie pomóc osobom, które wychowują dzieci. Proponuje on nawet milion dolarów dla rodziców.

Maksymalna pomoc byłaby taka, że każdy, kto ma dziecko, otrzymałby milion dolarów lub coś w tym przedziale. – stwierdził West.

Podczas wiecu raper przyznał także, że według niego aborcja powinna być legalna, ale osoby, które zdecydują się na taki krok powinny otrzymać od państwa więcej wsparcia. Ponadto ogłosił, że marihuana powinna być dostępna dla wszystkich.

 
72 komentarze
72 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Bóg
9 miesięcy temu

Niczego takiego nie powiedziałem

Bóg
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Jebana poprawność polityczna. Usunęli nawet moje XI przykazanie, które brzmi – czarna małpa z afryki ma służyć białemym potomkom Adama i Ewy.

Robert Lewandowski
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

bóg nie jest moją Kasą

p0lkaSZMATA
9 miesięcy temu

Problem z p0lkami nie jest w tym, że są roszczeniowe – kobiety na zachodzie też są…

Tylko, że roszczeniowa Amerykanka do związku wnosi swój samochód, wysoką pensję zarobioną w międzynarodowej korporacji, po rodzicach odziedziczy wielki dom, w codziennym życiu będzie cie wspierać w twoich poczynaniach.

Roszczeniowa p0lka wnosi bombelka, kredyt w Providencie, za pracę uznaje pomalowanie się i leżenie na kanapie przed telewizorem, po rodzicach odziedziczy długi i puszkę gwoździ, a w wolnej chwili będzie drzeć na ciebie mordę za zmarnowanie (xD) jej życia…

bolekŚMIEĆiKŁAMCA
9 miesięcy temu
Reply to  p0lkaSZMATA

WAŁĘSA ODDAWAJ MOJE 100 000 000 ZŁODZIEJU!!!

Z gór
9 miesięcy temu
Reply to  p0lkaSZMATA

Mama tego gołowąsa to szmata, sam sie przyznaje nieborak hegehe zjeb

Bubibi
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Też jestem za wolnością słowa i niekoniecznie zabijaniem rasistów. Tak czy siak posłuchaj mojej rady i zamknij pizdę, podludzka kurwo.

Bóg
9 miesięcy temu
Reply to  Bubibi

Zniszczę cię

Totenkopf
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Nie ogarniam jak można być białym i bronić jebanych smoluchów.

Bubibi
9 miesięcy temu
Reply to  Totenkopf

A mnie akurat nie dziwi, że rasistowskie ścierwo czegoś nie ogarnia.

RAFAŁ GAWEU OMZRiK
9 miesięcy temu
Reply to  Bubibi

To ja Rafał Gaweu. Pozdrawiam z Norwegii. Jutro przyjdą smutni panowie. precz z rasistami i wszystkimi, którzy myślą inaczej niż ja

mitOp0lkachSZMATACH
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Mit o najpiękniejszych na świecie Polkach wziął się z czasów PRL-u, gdzie Polacy jako ogół nie mieli żadnego powodu do dumy (bycie wg propagandy dziennika telewizyjnego jedną z największych gospodarek świata, wysokie miejsce w wydobyciu czarnego złota i wykorzenienie analfabetyzmu nikogo nie napawa dumą), więc wymyślili sobie tą bajkę, aby się dowartościować.
Prawdopodobnie trafiło na kult kobiet, ponieważ katolicyzm w Polsce opiera się w dużej mierze na kulcie jednej z nich.
Wracając do tematu, tamci Polacy, waląc konia do wątpliwej urody rodaczek, nie wiedzieli, że w ten sposób zboostują ego ksiemżniczkom, swoim wnuczkom i córkom oraz nałożą pętlę na szyję swoim synom i wnukom

Odb
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Kanye West ruszył z kąpielą: „Milion litrów wody dla tych, którzy mają wanny”

Co cie to
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Na szczęście jestem ateistą

Osvald
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Nie pierdol, powiedziałeś i wszyscy słyszeli. Siedzimy se kurwa w rajskim ogrodzie, pijemy bimberek, dzwoni Kayne, coś tam z tobą gada, a ty dokładnie to wybełkotałeś. Jak się nie ma łba i nie pamięta potem, co się mówi, to się nie pije, albo odpierdala jakieś cuda na wytrzeźwienie.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Za takie bluźnierstwa będziesz dojechany

Bóg
9 miesięcy temu

Lecz się

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Bóg(śmieć podający się za Kochanego Najwyższego Boga) ja wiem że wy stosujecie okultyzm nawet na lajki debile

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Hahaha wiecie jak pedofil Sokół został mianowany określeniem królem rapu? Hahaha nikt go tak nigdy nie określił nawet w PL,on po prostu robi okultyzm aby nazywali go królem rapu hahahaha
Dlatego jesteście tacy beznadziejnie żałośni ,bo gdybyście nie rzucali okultyzm na fanów byście w ogóle nie byli docenieni w Poland.Hahaha wy bardzo dobrze o tym wiecie ,najśmieszniejsze jest w was takie przekonanie ,że będzie tak zawsze i wasze kariery będą w nieskończoność ,to jest waszą największą głupotą..
W TYM TYGODNIU LUB PRZYSZŁYM SKOŃCZY SIĘ DZIAŁANIE WASZEGO OKULTYZMU NA INNYCH.BÓG POODBIERA KAŻDEMU OKULTYŚCIE z rap sceny NA ZAWSZE MOC WPŁYWU POPRZEZ OKULTYZM .NAWET JAK BĘDZIECIE DALEJ STOSOWAĆ OKULTYZM TO TEN OKULTYZM OD TEGO MOMENTU ZACZNIE WAM WYRZĄDZAĆ OGROMNĄ KRZYWDE W ŻYCIU. WYWOŁAŁA TO BARDZO DUŻE KOMPLIKACJE. WSZYSTKIE PRAKTYKI OKULTYSTYCZNE KTÓRE ZROBILIŚCIE NA SIEBIE I FANÓW ABY BYĆ HAHA PODZIWIANI W SPOŁECZEŃSTWIE W CIĄGU NIECAŁYCH DWÓCH TYGODNI ZAWRÓCĄ DO WAS Z KAŻDEGO FANA Z OGROMNĄ MOCĄ.
BĘDZIECIE ZNIENAWIDZENI,ZACZNIECIE MIEĆ PROBLEMY RODZINNE,BĘDZIECIE PRZEŚLADOWANI WYZYWANI I OBRAŻANI W MIEJSCACH W KTÓRYCH MIESZKACIE,STOPNIOWO POTRACICIE WSZYSTKICH FANÓW .I NIE MA CO WAM WSPÓŁCZUĆ,BO ZASŁUŻYLIŚCIE NA TO.
Pismo Święte Nowy Testament:
„Nie pozwól żyć czarownicy,
Nie pozwól żyć faryzeuszom
Nie pozwól żyć masonerii..”
W Piśmie Świętym odpowiednikiem faryzeuszy jest inaczej tzw.masoneria.Pan Jezus wcale dla faryzeuszy nie miał łagodności i wybaczenia tylko nawet rozwalił

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
9 miesięcy temu

faryzeuszom stół do góry nogami i zrobił im maxymalną awanturę podczas gdy urządzali sobie w świątyni handel.
Faryzeusze wielbili kult pieniądza..
Dlatego nie będzie dla was łagodności i przebaczenia tylko surowość prześladowania ogromne i kara,aż zostaniecie odsunięci od całego społeczeństwa.Żadna osoba w Polsce katolicka czy ateistyczna czy innego wyznania nie będzie się z Wami opierdalać..Wszędzie gdzie pójdziecie będą was prześladować..
Na to potrzeba czasu,ale stopniowo będzie co raz większa kara was dosięgała i wasze poczucie bycie niechcianym w społeczeństwie. Aż przeprosicie Boga.
Chwała Chrystusowi !

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
9 miesięcy temu
Reply to  Bóg

Bóg ,ty śmieciu podający się za Boga,oj skończysz smutno,bardzo smutno

CZARNOWIDZ
9 miesięcy temu

Jak ty ssałaś bródkę dla kozy i grzebień dla koguta ty pedofilko i zoofilko. Widziałem to w mojej wizji, wiec się nie zarzekaj, ze tak nie było. Belzebub cie dojedzie na cala wiecznowc za to, ze odprawiasz okultyzm dla atencji i lajków zboczona dziwko

Fufacz
9 miesięcy temu

Kenia Fest ruszył z Tazanią: „Milion funtów dla tych, którzy mają murzyniątko”
Blacker ubiega się o zarząd prezydenta Planów Zidioconych.

wyborcaKO
9 miesięcy temu
Reply to  Fufacz

Przeciętny wyborca PO jest wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, kulturalny jak Palikot,, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka, kobiecy jak Grodzka, jest takim Polakiem jak Tusk który namawia PE do nałożenia sankcji na Polskę, jest takim Polakiem jak Lasek i Miller którzy bronią raportu MAK Anodiny jak niepodległości. Przeciętny wyborca PO popiera gender, parady równości, dono sicieli takich jak Schetyna, Petru, Lewandowski, szydzi z polskiego patriotyzmu i polskich katolików. Godłem dla przeciętnego wyborcy PO jest ptak z czekolady bez korony siedzący na kupie g., a flagą flaga różowa.
……………………„„-~^^~„-„„_
………………„-^*” : : „” : : : : *-„
…………..„-* : : :„„–/ : : : : : : : ‚\
…………./ : : „-* . .| : : : : : : : : ‚|
…………/ : „-* . . . | : : : : : : : : |
…………\„-* . . . . .| : : : : : : : :’|
…………/ . . . . . . ‚| : : : : : : :
………./ . . . . . . . .’\ : : : : : : : |
……../ . . . . . . . . . .\ : : : : : :
……./ . . . . . . . . . . . ‚\ : : : : : /
……/ . . . . . . . . . . . . . *-„„„„-*’
….’/ . . . . . . . . . . . . . . ‚|
…/ . . . . . . . ./ . . . . . . .|
../ . . . . . . . .’/ . . . . . . .’|
./ . . . . . . . . / . . . . . . .’|
‚/ . . . . . . . . . . . . . . . .’|
‚| . . . . . \ . . . . . . . . . .|
‚| . . . . . . \„_^- „ . . . . .’|
‚| . . . . . . . . .’\ .\ ./ ‚/ . |
| .\ . . . . . . . . . \ .” / . ‚|
| . . . . . . . . . . / .’/ . . .|
| . . . . . . .| . . / ./ ./ . .|

wyborcaKO
9 miesięcy temu
Reply to  wyborcaKO

Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie MAK, Anodina, Lasek, GW, TVN, Janukowicz , Putin, Berkut i mówiący po rosyjsku strzelcy wyborowi strzelający do bohaterskich sanitariuszek Obrońców Majdanu. Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO, NKWD

Keke sreke kurwa mać
9 miesięcy temu
Reply to  wyborcaKO

Ty kurwo pisowska jebana, przecietny wyborca pisowski to jakis jebany patus ktory narobil wiesniarze 17 dzieciakow i ja napierdala w ten zjebany leb ale kase bierze bo mu sie nalezy, byl reportaz dzisiaj o takiej wesolej rodzince kurwa hahahaha wiesniaki z kurwa jaskin polski 3 kategorii, wyjebac was wszyscy pisowcy pierdoleni na 1 wyspe i chuj z wami patusy zajebane precz od pieniedzy z podatkow uczciwie pracujacych ludzi tfuuuu!!!

Lukasz
9 miesięcy temu
Reply to  wyborcaKO

Za to Ty stoisz w gumofilcach ujebanych oborniki i z widłami w jednej ręce aw drugiej dzierżysz jabola

PAZURY CEZARA
9 miesięcy temu

i kurwa skad ta banke dla kazdej dzietnej rodziny wezmiesz cymbale? iam sick fuck i like to quick fuck bedzie lecialo na jego spocie wyborczym 🙂

Kanye West
9 miesięcy temu
Reply to  PAZURY CEZARA

Zniszczè cië

Bartłomiej Ciepłota
9 miesięcy temu
Reply to  PAZURY CEZARA

Yyyy bardzo głupi komentarz

EJ TY KOLO!
9 miesięcy temu

PRIMA APPRILIS JUŻ KURWA BYŁO W TYM ROKU…
AHHAAHAHHAHAH

EJ TY KOLO!
9 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!

A SNOOP DOOG SIEDZI JAK CIPA A TAK WIELCE MIAŁ DISSOWAĆ KAŻDEGO KTO TRAMPOWI PODA RĘKE NASTĘPNY JEBANY HIPOKRYTA WIELKI GAMGSTER.AHAHHAHAHAHHA

pacino aldente
9 miesięcy temu
Reply to  PAZURY CEZARA

lil pamp na vice

fdsfs
9 miesięcy temu

XDDDDDDD
MURZYNA POPIERDOLILO XD

Polaki Robaki
9 miesięcy temu
Reply to  fdsfs

Polak0w by kupił

Keke sreke kurwa mać
9 miesięcy temu
Reply to  fdsfs

Popierdolilo ten tego zyzola z krzywym ryjem dzisiaj rano co sie z orbanem sciskal jak w gejowskim porno a pol polski lyknelo jego pierdolenie jak kurwa pelikany hahahaha jebac pisowcow bedziecie gowno zarli juz niebawem hahahaha niech zyje inflacja bawmy sie po calisci hahaha tfuuuu!!!!

RAY J
9 miesięcy temu

NIE MOGE UWIERZYC W TO JAK BARDZO ODKLEJONY JEST TEN IDIOTA

Serdel
9 miesięcy temu

Jedynym czarnym raperem, który posiadał mózg był 2pac.

Robert Lewandowski
9 miesięcy temu

Polecam huiweja może ktoś będzie chciał kupić

MAJOR SUCHODOLSKI & FAZI
9 miesięcy temu

to skurwiel ma wizje chyba sam lenin spojrzal na niego z gory SOCALIZM BOZY

Ebola
9 miesięcy temu

Asfalt sie zjarał

Popierdoliło
9 miesięcy temu

Palucha Popierdoliło już do reszty 🙂

SicenS
9 miesięcy temu

Najgorsze, że w dobie absurdów związanych z BLM ten oderwany od rzeczywistości kretyn jeszcze może wygrać. Niech ten zjebany rok już się skończy!

Mariusz Jop
9 miesięcy temu

Pierwszy kurwy

ProfesoorNieuk
9 miesięcy temu

Jarosław Kaczyński to już opatentował spóźniłeś się

Ostatni
9 miesięcy temu

Ostatni będą pierwszymi 🙂

Robert Lewandowski
9 miesięcy temu
Reply to  Ostatni

Może tak się zdarzyć

żENADA
9 miesięcy temu

TAKI PREZYDENT JAK WASZ STARY, WYPIŁ DWA PIWKA POD ŻABKĄ I UDAJE PRZED KOLEGAMI GANGSTERA

Kozanostra
9 miesięcy temu

Głupszego prezydenta od dudy i tak na całym świecie nie ma

Keke sreke kurwa mać
9 miesięcy temu
Reply to  Kozanostra

I tej jego kurwa niemowy jebanej ja pierdole wstyd w chuuuj z takim gownem sie pokazywac

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
9 miesięcy temu

Kanye West to wpłać mi ten hajs na konto

JEBAC REDAKCJE GLAMCHUJ
9 miesięcy temu

TE REDAKTURY ON WCZORAJ ZREZYGNOWAL PODOBNO

homo karakan
9 miesięcy temu

typ jest mocarnie przekręcony , jak dalej bedzie sie pchal pod parasol to lepiej zeby sie ze swoja tlusta żona nie pakował do cabrioleta bo moze skonczyc jak arbuz

Mister Drip
9 miesięcy temu

On ma coś z głową chyba

pacino aldente
9 miesięcy temu

ciezko sie zyje w holywudzie wsrod pedofili cpunow i innych dewiantow

karny123
9 miesięcy temu

Fake news. Powiedział w wywiadzie, wyjąte z kontekstu, nie odnosi się do prezydentury.

ConatoPaluch
9 miesięcy temu

Co na to Paluch 🙂 🙂 🙂 🙂 ????????????

Robert Lewandowski
9 miesięcy temu

Onar to przegryw

Robert Lewandowski
9 miesięcy temu

O chuj nie te konto szczerze nie ma sensu a to już cześć tu

Fufacz
9 miesięcy temu

No tak kiedyś myślałem że to straszny potwór, teraz wiem ze pizsa na strzały

Robert Lewandowski
9 miesięcy temu

Kto jest waszym ulubionym redaktorem pomiędzy Ciepłotą, Mopem a Hozerem?

Robert Lewandowski
9 miesięcy temu

Sebastian Skajnowski

John F. Kennedy Jr.
9 miesięcy temu

Hi everyone

żENADA
9 miesięcy temu

suck my big cock

Piotr Tłuszcz
9 miesięcy temu

Co ten Drake to ja nawet xd

żENADA
9 miesięcy temu

Kanye West ruszył z kampanią: „Milion dolarów dla tych, którzy mają numer do Rafalali”

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
9 miesięcy temu

Marysia Starosta i Katarzyna Porycka podłączyli niedawno jednej osobie z glamrap.pl inwigilację telefonu.One są tak beznadziejnie zakompleksione i tak zaciekawione czyimiś relacjami że nadsluchuja osobistych rozmów i czyichś opinii,ale z nich beznadziejnie zakompleksione dziwki,tak się upokarzają że szok.
WIADOMO O KIM Z GLAMRAP.PL MOWA.
KAŻDY TO WIE

John F. Kennedy Jr.
9 miesięcy temu
Fufacz
9 miesięcy temu

Uspokyj się

Kacowe bąki o zapachu amoniaku
9 miesięcy temu

Świat się wali i tańczy kankana

sprawiedliwosc 1
9 miesięcy temu

bambus kandyuje , najwidoczniej chomonto jest za lekko zacisiete…

Donald Trump
9 miesięcy temu

Popularne