Sprawdź nas też tutaj

News

Kanye West wymienia swoich faworytów w rapie

Możecie być zaskoczeni.

Opublikowany

 

Kanye West
Kanye West

Czego by nie mówić, to Kanye West jest już ikoną amerykańskiego i światowego rapu, a jego albumy na zawsze wdarły się do kanonu hip-hopu. Jako weteran jest on ceniony w środowisku, wciąż sprzedaje setki tysięcy płyt, a jego opinie na różne tematy niosą się po świecie z prędkością światła. W wywiadzie dla stacji Power 92 raper został zapytany o swoich faworytów w rapie. Nie obyło się bez niespodzianek.

Jako pierwszych, których lubi Kanye West wymienił Quavo i Travisa Scotta, których nazwał „swoimi braćmi”. Następni w kolejce byli Valee oraz reprezentant Kanady. – Kocham Drake’a jak każdy, kto pochodzi z Chicago – powiedział West. Po chwili zastanowienia raper dorzucił jeszcze parę ksywek, które zaskoczyły nawet prowadzącego DJ-a Pharrisa. Kanye West wskazał wśród swoich faworytów także Lil Pumpa, Triple X oraz 6ix9ine’a. Ten ostatni, nazywany przez niektórych „kolorowym dziwakiem” był największym zaskoczeniem.


Pornhub dziękuje Kanye Westowi

Kanye West wziął ostatnio udział w telewizyjnym talk-show Jimmy’ego Kimmela. Musiał się on zmierzyć z trudnymi pytaniami dotyczącymi poparcia dla Donalda Trumpa, a także na temat ojcostwa. Jimmy Kimmel zapytał m.in. czy posiadanie córek zmieniło jego podejście do kobiet. – Nie, ciągle oglądam Pornhub – odpowiedział Kanye West.

Na reakcję portalu z filmami na dorosłych nie trzeba było długo czekać. Tuż po wywiadzie serwis Pornhub  za darmową reklamę przydzielił raperowi konto premium do końca życia. – Chcemy wyrazić nasze uznanie dla pana Kanye Westa za swoją lojalność względem nas na przestrzeni lat. Prezentem jest darmowe konto premium ważne do końca życia. Trzymaj, Ye – czytamy we wpisie.

Raper otrzymał także darmowy dostęp do strony Blacked, którą uznał za interesującą. Przesłano mu także czapkę z logo serwisu erotycznego.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
PRZEPISNANIEBIESKAWODEWKIBLU

1.PAN JAPA

2.NORBI

3.KASA

4.FUNKY FILON

5.FRANEK KIMONO

GIMBY NIEZNAJO !

­­­­­

a karramba?

malik9

1. KREDENS
2. KABAN
3. FOKUS PRODAKSZYN – SKURWYSYNY
4. OBOZOWY K.
5. FSFFSFSF – W POGONIE ZA LEPSZEJ JAKOSCI GIFEM

GIMBY NIEZNAJO !

haha

kredens, ty żałosna szmato przestań sam o sobie wspominać, bo wszyscy tutaj mają na ciebie wyjebane

cydży

a cydży

hujek

gangi radom, gimby co wyszły z gimby też nie znajo

TajlorTwórca

kiedy oficjalna czapeczka xes.pl dla rycha peji?

cydży

Kanye to łak ale ogromme prppsy za faworytow. To jedni z najlepszych w grze. To najprawdziwszy hiphop. A truski bol dupy.

marian
1743

12 11

Popularne