Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Kaoter „Niebinarny” – mocny singiel z Krakowa

Za produkcję odpowiada SecretRank.

Opublikowany

 

Pochodzący z Krakowa Kaoter opublikował nowy singiel „Niebinarny”. Za produkcję odpowiada SecretRank.


Kaoter to 26-letni krakowianin mieszkający na stałe w Oslo. Jego nowy singiel „Niebinarny” został zainspirowanym esejem Jacka Dukaja „Po piśmie”. – Jestem wytworem patologii i toksycznych związków, choć obecnie również miłośnikiem logiki i wiedzy – mówi o sobie. 
19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiu
1 miesiąc temu

Łaczysko

Torchaławianka
1 miesiąc temu
Reply to  Krzysiu

I to w chooj!!!!

Nie będę prosil lecz
1 miesiąc temu
Reply to  Krzysiu

Nie wiem o co mu chodzi i nie chce mi się myśleć. Ale
Niebinarnosc jeśli mówimy o niebinarnosci płciowej może być mądra albo głupia w zależności jak się ja pojmuje.
Mądra niebinarnosc to np jestem biologicznie kobieta albo mezczyzna ale jak prawie każdy albo bardziej niż większość nie wpisuje się w stereotypy przypisywane danej płci biologicznej.
Np mam penisa, jestem facetem ale nie interesuje mnie piłka nozna itd mam trochę cech męskich trochę kobiecych a trochę ani męskich ani kobiecych. Jestem po prostu sobą i nie wpisuje się w kanon męskości ani w kanon kobiecosci.
To bezpieczne i pomaga nie wpisać sie w transplciowe skrajności typu przypisanie sobie płci przeciwnej do biologicznej i wpisywanie się w nią pod każdym względem przez branie hormonów, usuwanie penisa itd.
Ale transwierni którzy maja wiedzę i wiarę ze ta ich wiedza to prawda i tak nie przemyślą z dystansem. Nie przemyślą ze konstrukt niebinarnosci daje przestrzeń do uniknięcia nieprawdziwych transuproszczen.

Benito Kukoldini
1 miesiąc temu

Poszedłby chłopak do normalnej roboty a nie pajacuje.

Odb
1 miesiąc temu

Kałoter „Niedoje.bany” – mocny anal w Krakowie
Za pukanko odpowaida SecretRimming.

BRS tez wroc
1 miesiąc temu

Nie ma się co śmiać..to jest tragedia
Rogal wróć

BOB
1 miesiąc temu

Efekt gejbonafide. Teraz będą wyskakiwać tacy…

si3 k8rwa ni3 int3r3suj
1 miesiąc temu

ZWRUSZAJONCE ELO

łeb
1 miesiąc temu

myślałem że łak, ale jednak flow ponadprzeciętne, tekstowo przeciętnie ale nie słabo, niech tworzy dalej

przed gęba nie ma ucieczki
1 miesiąc temu

O byciu pomiędzy, o tym by nie przypisywać go do jakiejś nazwy, kategorii pisał Witold Gombrowicz.

A po śmierci i tak uproszczono i wpisano go do kategorii homoseksualista.

Ale przynajmniej zostały zapiski ze on takich prymitywów co go do jakichś jednoznacznych kategorii przypisują uważa za głupków.

Niebinarnosc kojarzy mi się z byciem pomiędzy pod takim czy innym względem.

Ore
1 miesiąc temu

Kozak

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

Dukaj na propsie oporowo polecam „Lód” swietna ksiazka

625637
1 miesiąc temu

Temat dobrze ujety, siada

pacino aldente
1 miesiąc temu

Niebinarny po tytule juz myslalem że znowu jakis pêdal w sukience

wwa7
1 miesiąc temu

W sumie przekonany byłem, że to kolejna reklama nikogo, ale typ ma solidny potencjał xd może uda się przebić przez morze łaków

Ja jebe co za patologia.
1 miesiąc temu

On czyta Dukaja. Bez wątpienia.

Rogal DDL
1 miesiąc temu

za granicą mówią o polkach jako o ostatniej nadziei inceli. chcesz polkę? just don’t be polish bro. najgorszy odpad genetyczny jeśli tylko nie jest polakiem i ma ciemniejszą skórę od typowego polaka jest w stanie sobie znaleźć relatywnie ładną (a przynajmniej nie brzydką) polkę. zadziwia mnie to zjawisko. zastanawia mnie co polscy faceci zrobili że polki tak nimi gardzą. a nie, już wiem. kobiety nienawidzą słabych mężczyzn a polacy to najbardziej ulegli mężczyźni jeśli chodzi o kontakty damsko męskie

Jak tam normicy gotowi?
1 miesiąc temu

W sumie jedyną i ciekawą zaletą tych obowiązkowych ćwiczeń (oczywiście HA-TFU na nie i nikomu nie życzę bycia zmuszonym do ćwiczeń, również sobie) będzie to, że najwięcej pójdzie takich Mariuszków 4-6/10 czyli beciaków. Typowi failed-normicy, FARCIARZE którzy przez przypadek, bez wiedzy jak działają kobiety – znaleźli sobie jedną desperatkę przez przed 2012 rokiem i post-tinderową epoką, ci co mają seks raz na 3 miesiące czują się lepsi od przegrywów inceli i teraz wchodzą na glamrap dawać rady przegrywom typu „jak można nie r00chac/nie być w związku, bądź sobą, zrób lepsze zdjęcia, znajdź pasje, nie szukaj desperacie różowa sama przyjdzie, szukaj leniwy przegrywie samo nic się nie znajdzie jak nie wychodzisz z domu”.

Zgodnie z rozkładem normalnym takich mariuszków 4-6/10 będzie jakieś 150k z tych 200k. 90% z tych 150k zostanie zdradzonych przez #p0lka bo która niby wytrzyma sama 90 dni mając chada na ONS pod ręką na tinderze?

Jak tam normicy gotowi?
1 miesiąc temu

Ci wszyscy normicy, którzy teraz wam ubliżają od przegrywów, inceli, prawiczków, mizoginów obudzą się nie z ręką, lecz z głową w nocniku gdy dowiedzą się o zdradzie swojej „inna niż wszystkie!” kobiety i będą musieli wrócić pierwszy raz od 2012 (aka post-tinderowej) epoki na rynek matrymonialny i ich wszystkie rady o doborze paska do koloru butów będą sobie mogli wsadzić wiadomo gdzie!

Wyobraźcie sobie ten masowy napływ failed-normików, którzy nagle staną się incelami mimo wysiłku i prób nikogo nowego nie znajdą, jaki to będzie piękny widok, już zaczynam zbierać hajs na zapas pop-cornu, bo wkrótce będzie słychać prawdziwy, masowy trzask pośladów na glamrapie!

Popularne