Sprawdź nas też tutaj

News

Karol Strasburger i „Studniówka z Matą” już na Youtube

Można już obejrzeć to wyjątkowe wydarzenie.

Opublikowany

 

Za nami pierwsza w Polsce studniówka online, na której wystąpił Mata wraz z zespołem GOMBAO33. Prowadzącym imprezę był Karol Strasburger, który uraczył nas swoimi żartami. Cała akcja miała charakter charytatywny. W jej ramach zbierano pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku wspiera oddziały dziecięcej laryngologii.

Studniówka z Matą trwała niecałą godzinę i znalazły się w niej także życzenia dla maturzystów m.in. od Margaret, Maryli Rodowicz, Solara, Macieja Musiała, Kayah czy prof. Jerzego Bralczyka.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
BeImondo Informator
5 miesięcy temu

Sprawdziłem kawalek i patrzeć na tego mate juz wiem kto kiedys udzielał się na glamie pod pseudonimem cake boy

EJ TY KOLO
5 miesięcy temu

░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄BeImondo Informator ▄▐▄▄▄▀░

Odb
5 miesięcy temu

Karol Hamburger i „Studniówka z Szmatą” już na Youporn

SB MAFFIJA GAYSBAND
5 miesięcy temu

LAMUS W RÓŻOWYM GARNITURKU TO IDEALNY KOLEGA DLA SOLARIS I ROLNIKA Z TERESINA WYSYŁAJĄCEGO POZDROWIENIA NA KRYMINAŁ.

Jenny Lu
5 miesięcy temu

Ale rolnik spod Teresina na ostatnim albumie nawijal ze jest ulicznik i ma funfli po kryminalach to wkoncu on byl rolnik czy ulicznik?

Ostry kurczak
5 miesięcy temu
Reply to  Jenny Lu

On jest rolnik ulicznik

GŁÓWNA = BEKOWO
5 miesięcy temu

Maxymilian Hozer = Jebany pozer

dieselTOgówno
5 miesięcy temu

Ludzie zlitujcie się. Za 20000 zł to jedyne co jest ważne to aby jeździło, hamowało, skręcało a jak ma sprawną klimatyzacje to super sprawa. Takim samochodem nie pojedziecie na mazury albo w góry bo lepiej i wygodniej i tak jest pociągiem. Handlarze dobrze gadają, że takiego auta nie sprawdza się pod kątem lakieru bo ma już 10 lat. Komu wy chcecie tym idealnym lakierem zaszpanować? Przed samym sobą udowadniać sobie, że macie idealny samochód. Jeszcze to pisanie, że „stare auta lepsze”. Piszą ci co jeździć tymi starymi pie*dolcami muszą. ja to jeżdżę audi A4 B7 klasykiem” weź ty się jeden z drugim pierdolnij w głowę. Złomem kurwa jeździsz, a nie klasykiem. Klasyk to takie Audi w jakiejś fajnej wersji z mocnym silnikiem a nie pierdolony klekot pod maską i dodatkowe wyposażenie w postaci radia VHS. Niezależnie od przebiegu ten samochód się będzie pierdolił po prostu ze starości, a wnętrze kurwa no nie ma czym się zachwycać jebie starością i padliną. Przewietrzysz wpierdolisz wonerbauma ze stacji i do pracy można dojeżdżać. Plastiki jak to w 10 letnim samochodzie dawno kolor straciły od promieni UV chyba, ze handlarz wypierdolił je plakiem + pewnie trzeszczy wszystko i napierdala bo przez 10 lat jeździł i zdążyły się śrubki i zaczepy poluzować. Nie pisz mi tutaj jeden z drugim, że znalazłeś perełkę 10 letnią bo huj mnie obchodzi, ze przez 10 lat nikt tym samochodem nie jeździł. Jeździł kurwa, napierdział i NIGDY kurwa już nowe nie będzie więc możesz te bajki sobie w pizde wsadzić

dieselTOgówno
5 miesięcy temu
Reply to  dieselTOgówno

Banda kurwa polskich debili. Niemiec by w tym aucie nawet nie nasrał podczas gdy w Polsce niektórzy z komentujących mieszkający w małopolskim nadal łazienki nie mają i kurwa potrzebę załatwiają w wykopanym wychodku.

Nowe auto to ma dużo elektroniki i się psuje. Trzymajcie mnie kurwa. Każdy z was ma kurwa smartphone w kieszeni. Może weź go wypierdol i zacznij korzystać z analogowego telefonu z wykręcanym numerem albo jebanego telegrafu. Wysyłaj kurwa gołębia pocztowego z SMS do swojej karyny. Boeing 737 też ma dużo elektroniki i kurwa lata i robi większe przebiegi niż ty kurwa 5000 rocznie do pracy. Banda jełopów

Gość
3 miesięcy temu

***** ********* ******, ***** ****** **** ** * *******!

Mafa
3 miesięcy temu

Mata po angielsku pozamiatal oficjalnie:

https://youtu.be/vTUrkNF-Wds

Popularne