Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Karolina Łopuch pierwszą uczestniczką projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Posłuchajcie numeru „Szum”.

Opublikowany

 

fot. Michał Chojnacki

Oto pierwszy żeński pierwiastek w line-upie akcji Coca-Cola i Asfalt Records. Karolina Łopuch to 24-letnia mieszkanka Łodzi, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej.

Do projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT zgłosiła się z piosenką “Szum”. Jej singiel to popowa kompozycja opowiadająca historię dziewczyny, która po nieszczęśliwej miłości stara się odnaleźć w nowej sytuacji.

– Pytanie czy bohaterka popełniła błąd towarzyszy jej w codziennym życiu pełnym ludzi i miejskich bodźców, które nie są w stanie zapełnić pustki – opowiada wokalistka. Produkcja singla “Szum” jak i jego współ kompozycja to efekt pracy Karola Szczygła.

– Na I roku studiów poznałam Karola Szczygła, który studiował perkusję jazzową. To on zachęcił mnie do pisania tekstów oraz tworzenia muzyki – opowiada.

– Postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie rozpoczęliśmy pracę nad materiałem. Na początku zawsze szukamy wspólnego pomysłu, to w jakim klimacie piosenka powinna być utrzymana, jakie powinno być jej tempo i ogólny zamysł. Karol wówczas tworzy muzykę, którą później dopełniamy linią melodyczną na prowizorycznym tekście. Czasem okazuje się, że ze wspomnianego prowizorycznego tekstu wybieramy fragmenty, które w efekcie rzeczywiście stają się filarami docelowego tekstu – mówi.

Za obraz do singla “Szum” ponownie odpowiedzialny jest Łukasz Balcerzak. Klip już teraz obejrzeć można na kanale YouTube Asfalt Records, z kolei utwór “Szum” – do odsłuchania we wszystkich serwisach streamingowych.

Kto jest NEXT?

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska.

– Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty – opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zygmunt Czeladnik
9 miesięcy temu

To nie jest hip hop, ale i tak lepiej się tego słucha niż większości tej pseudo hip hopowej sceny

Smutny Roman
9 miesięcy temu

No nie jest to hip hop i lepiej się tego słucha niż tych jebanych dukaczy.

Give
9 miesięcy temu

Karolina Kocmołuch pierwszą uczestniczką projektu Anal-Oral Zero Wytchnienia Anal NEXT

Woźny w Step Records
9 miesięcy temu

Co to znowu za pocztówka UNICEFu? Cola jest brązowa, asfalt jest czarny, to dupę musieli brać białą na siłę? Do tego laska jest z AssFlat Records…

Dollo Popierdollo
9 miesięcy temu

Karolina Ropuch pierwszą uczestniczką sextapu „Sex without condoms – 0% safety”
Zobaczcie kadr „Spust”

JeffOne to marka
9 miesięcy temu

PLAN BE X DR. DRE – FORGOT ABOUT NAYEBUNNY
https://youtu.be/Sf84FAPO4Is

Popularne