Sprawdź nas też tutaj

News

Karramba atakuje Patryka Vegę. „Nigdy nie siedziałem w pudle”

Wzmianka o raperze pojawiła się w książce reżysera.

Opublikowany

 

Karramba

Chociaż Karramba ma na koncie podobną akcję, do tej którą jakiś czas temu zrobił Jędker, czyli założenie disco-dance’owej grupy muzycznej, to do dzisiaj z sentymentem wspominamy takie kawałki jak „Ile Kosztujesz?”, „Mój Własny Raj” czy „Pocałuj Mnie w D.”. Karramba wciąż działa w muzycznym biznesie, tylko na dużo mniejszą skalę, a teraz raper poróżnił się z popularnym reżyserem Patrykiem Vegą.

Karramba o Vedze: „Jesteś kłamcą i karierowiczem”

Krakowski raper poczuł się urażony wzmianką o sobie w książce Patryka Vegi „Złe Psy. Po ciemnej stronie mocy”. Jeden z rozmówców autora twierdzi, że siedział z raperem w więzieniu. Jak twierdzi Karramba jest to nieprawdziwa informacja, która mu zaszkodziła, i która przyczyniła się do anulowania kilku kontraktów. – Patryk Vega, pytam się Ciebie, po raz kolejny – Co to k*rwa jest? Myślisz, że możesz wszystko? Spi*przyłeś mi kilka bardzo ważnych tematów biznesowych i prywatnych tym kłamstwem, j*banym farmazonem! Ch*j w te Twoje j*ban filmy! Nienawidzę Cię kłamco, oszuście i ściemniaczu. Mam ochotę złapać Cię za tę brodę i przytargać do mojej rodziny, żebyś tłumaczył się na kolanach i wyprostował temat! Już rozumiem wk*rwienie Oskara z Mokotowa, na twoje filmowe oszustwo, zatytułowane „Pitbull. Nowe Porządki”! Jesteś ściemniaczem, kłamcą i j*banym karierowiczem, pluję Ci w mordę zakłamany reżyserze! Zacznij pisać bajki dla dzieci, albo po prostu zdechnij j*bany kłamco. Amen – napisał raper na FB.

Fragment książki, w którym jest wzmianka o Karrambie.

 
16 komentarzy
16 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Baska Łagone
1 rok temu

Bedi i reszta chlopaczkow z gęgu to by się dał pochlastać żeby Vega go przedstawił w takim świetle w książce a karamba kręci nosem

Fuks Karramby
1 rok temu
Reply to  Baska Łagone

Stawiam hipotezę, że Karramba nie kręci nosem. On się raczej ucieszył, że pomówiony został w książce wydanej przez kogoś bogatego. Zauważmy, że nie ma pretensji do pomawiającego go (to pewnie nie jest człowiek zamożny), ale do przeprowadzającego wywiad, czyli do Vegi. Zdanie: „Przez te kłamstwa na mój temat zawarte w Pana książce straciłem wiarygodnosć, zaufanie współpracowników – co bezposrednio przełożyło się na moje zarobki, a konkretnie brak tych zarobków” odsłania, że chodzi to o to, by przytulić jakieś solidne zadośćuczynienie.

Karramba stracił szansę na pokojowego Nobla
1 rok temu
Reply to  Baska Łagone

Pewnego dnia wyszła książka Vegi. Dziesiątki znajomych Karramby, najlepszych klientów księgarń, ruszyło, by ją nabyć. Ten szlachetny poeta i bard wyśpiewujący o najpiękniejszych ludzkich wartościach, obracający się w towarzystwie filantropów i wolontariuszy został w książce przedstawiony jako ktoś, kto blisko 20 lat temu siedział. To zszokowało tych ludzi dobrej woli. Kilku wolontariuszy nie chciało już z Karrambą zbierać do puszek na zagrożone gatunki zwierząt. Kilku filantropów zaś wycofało swoje pieniądze z akcji dożywiania w szkołach prowadzonej przez Karrambę. Tak stracił on nie tylko wiarygodnosć i zaufanie współpracowników, ale również szansę na pokojową Nagrodę Nobla. W związku z tym, że nagroda wynosi ok. 1.1 mln dolarów – takie też powinno być sprawiedliwe odszkodowanie dla rapera. Reżyserze Vego, szykuj portfel!

Patryk
1 rok temu
Reply to  Baska Łagone

Bo karamba to nie frajer jak bedi

Szczaw
1 rok temu

Tak to jest z tymi raperami. Ciemna ulica, nielegalne interesy ale jak coś to nieee ja nie, ja nic. Marihuanen? Co to się żuje czy to się je? Ja nie znaju!
Pozdrowienia do więzienia dla wszystkich dobrych chłopaków! (Trochę pedaliada) ale jak coś to nie ja nie siedziałem! Brzydzę się tym!
Rap – od debili dla debili

huj
1 rok temu
Reply to  Szczaw

Kurwo jebana ale bym ci kutasa wyssał

Odb
1 rok temu
Reply to  Szczaw

Patryk siedział z karrambą w pudle po ataku na vegę

JebacRedi
1 rok temu

Hahah jakie kontrakty o czym ten śmieć pierdoli.Od 15lat nikt nie chce zapłacić nawet złamanego grosza za te pajacowanie.

sdada
1 rok temu

o tak, był tak znany jak inni „raperzy” jego pokroju z tamtych lat, nawet powstało parę zwrotek poświęconych tym tuzom rapowym, jak chociażby „Jaro, Karramba, Norbi i Kasa mogą cmoknąć mnie w kutasa”

Marian
1 rok temu

Miedzy granica polsko slowacko ukrainska odbieral tylko kanal czeski?
. Co to kurwa jest za popelina hahahahahaaha

kkokoko
1 rok temu

Karramba – „znany raper” buahahahhahahahaha chyba znany kurwa pajac, nikt nigdy w środowisku hiphopowym nie brał na poważnie tego narkomańskiego idioty

Mikk0
1 rok temu

KARAMBA TY SIE KURWA POWINIENEŚ TURLAĆ POD JUBILATEM RAZEM Z BOSSKIM…‍♂️

Przypominam klasyka
1 rok temu

Tede, Tede, wsadź se w pizde kredę

unbb
1 rok temu

ma ktoś filmik tego idioty jak skakał na trampolinie i obrażał tede (z 2009/2010 roku)? 😀

Glamrapowy Prawnik
1 rok temu

No to kurwa pozwij go z art.24 KC – naruszanie dóbr osobistych. W czym masz problem?

nowy glamrap jest do bani
1 rok temu

…to do dzisiaj z sentymentem wspominamy takie kawałki jak „Ile Kosztujesz?”, „Mój Własny Raj” czy „Pocałuj Mnie w D”… Jacy „wy” go wspominacie. Redaktor i jego drugie ja? Jakaś schizofrenia Mariuszu Jopie? Pokaż kartę chorobową hipokryto.

Popularne