Sprawdź nas też tutaj

News

Kartky i Tymek pokazali klip „Detroit”

Album „Dom na skraju niczego” jest już w sklepach.

Opublikowany

 

26 lipca ukazał się nowy album Kartky’ego „Dom na skraju niczego”. Reprezentant QueQuality promuje nowe wydawnictwo singlem „Detroit”, do którego postał teledysk wyprodukowany przez WOW Pictures. Za podkład odpowiada Favst, a gościnnie w singlu pojawił się Tymek.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Abraham Chujewicz

Polski rap sie skonczyl,
polacy udowodnili ze nie zasluguja na miane ludzi
zostana zutylizowani

ProfesoorNauk

Dokładnie! Jebać robactwo!

YOUNG $B
Odb

Kartky pokazał tymkowi dupę.

Oponent

Po co ten pajac robi rogi szatana na swojej głowie?

ProfesoorNauk

Jak sobie pomyślę że dzisiaj znowu czeka mnie zwożenie słomy to mnie krew zalewa. Nie dość że człowiek zajechany po weekendzie to jeszcze zapierdalaj po robocie. I to dzisiaj słoma z łąk czyli będzie w chuj jeżdżenia w te i z powrotem bo przyczepy stary nie ma tylko na rozrzutnik ładujemy. Ja pierdole. Dzisiaj totalnie puszcza mbie to co zżarłem przez weekend i klasycznie po weekendzie ProfesorNauk – zwykły pet. Chuj Wam w dupe.

dowCIPNY

Znam ten ból, na szczęście już po wszystkim u mnie. Z fartem.

Ihallahi

No a ja powiem że to naprawdę spoko kawałek, jak zresztą cały album 🙂
Tylko nw po co o tym piszesz, każdy kto ich słucha chyba już dawno przesłuchał ten klip, nie potrzebny jest o tym materiał na jakiejś stronie aby hejtarzy się przechwalali..

WOLNIWO NA WÓZIWO A/K/A Pan Panowiek

No rapowskie gnidy kawałek z konca lat 80 wy cwele jazda „U am lukin for law don faloł mi eeej, łi gat di haus an arest eeej” Cweluchy no i jak, wieta?Jaj tak to zgadywajta rapowskie durnie.

Karolina23

Pewnie jakiś kawałek Dody Elektrody

WOLNIWO NA WÓZIWO A/K/A Pan Panowiek

I JESZCZE JEDNA PIOSENKA KONCOWKA LAT 80 TYCH FRĘDZLE OD RAPA ” EJ JU, EJ JU DOB BI SILI, PUL DE KANDAM ON JU ŁILI, RICZ IN PARADAJS” NO ICO ? NO I CO? JAZDA TŁUKI.

Blanka07707
DOM NA SKRAJU GÓWNA I ZDRADY

Ten jego pedalski album powinien się nazywać „Dom na skraju gówna i zdrady” po tym jak wyjebał swoich ziomków z Bytomia na hajs i sprzęt, mówi ci coś pseudonim Tejko albo Korman zdradziecka kurwo, jak byłeś zwykłym łakiem opalającym lufę i nie miałeś gdzie spać to zawsze miałeś przyjaciół którzy ci pomagali, potem spierdoliłeś z Bytomia z niepozałatwianymi sprawami, a teraz jak się ktoś pyta to jesteś raperem z Katowic, chuj ci w dupe nygusie, ja wierzę w karmę i mam nadzieję, że kiedyś cię ona pierdolnie jak wielku murzyński kutas po czole!

PS. Jebać przy okazji Quebonafide, że tego pedała Karkiego w ogóle przyjął do swojej wytwórni, nawet nie sprawdzając jaka to jest szumowina i jakie szambo po sobie zostawił w swoim rodzinnym mieście.

Popularne