Sprawdź nas też tutaj

News

Kartky: „Ludzie myślą, że raperzy z QueQuality mieszkają w zamku pod Ciechanowem”

Kartky gościem dzisiejszego magazynu WuDoo92.

Opublikowany

 

Kartky raper
Kartky

Dziś na antenie Polskiego Radia Szczecin w magazynie WuDoo92 gościem  Aśki Tyszkiewicz będzie Kartky, który zdradził m.in. kilka smaczków  dotyczących albumu „Black MagIIc”, inspiracji do tworzenia ciuchów czy  też opowiedział, kim by był, gdyby nie został raperem.

Ludzie myślą, że QueQuality to jest w ogóle jakaś zorganizowana akcja, że my mieszkamy w zamku pod Ciechanowem wszyscy i każdy ma swoją  komnatę. Wac Toja wiadomo – bardziej dyskotekową, no a ja mieszkam w  lochach – tłumaczył Kartky zapytany o relacje z raperami  reprezentującymi QQ.

W drugiej godzinie audycji pojawi się DJ Twister, który zaserwuje  najlepsze, najgorętsze kawałki parkietowe, w tym Cardi B „Bodak Yellow”,  „Travis Scott „Sico Mode”, DJ Khaled „No Brainer”.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej  początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy  Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”.  Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo  pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia  Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

WuDoo92 już dziś na antenie Polskiego Radia Szczecin lub online WuDooTV. Start: 23:05.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wyzyr

Tak i quebo was karmi murzynskimi kutachami pedaly

Potwierdzone info

A później gwałci ich po kolei z Krzysztofem po czym każdy zadowolony przyjmuje na twarz boski nektar z podziękowaniem za zaszczyt bycia w QQ.

Daf

TO JA SIĘ PYTAM KIM SA ODBIORCY quequality KURWA MAĆ, ZE TAK MYŚLĄ ???

Quebo

Nasz target to głównie, głupie dzieci. Wiek 3-8 lat, dlatego farbujemy włosy, bo nie odróżniają nas wtedy od teletubisi. Ja ostatnio nawet kupiłem torebkę guci, żeby udawać teletubisia z torebką. Pozdrawiam nasz target z gazety Bravo, Elo, buziaczki misiaczki <3

cydży

Ja myślę że mieszkacie w smietniku albo pod mostem i tam oddajecie się uciechom cielesnym wy homosie

Wasz ziom

Quequality to przecież Gay Label

Katasartky

Ale zaraz.. kto tak kurwa myśli? Niech poda chociaż jedną osobę, która myśli, że Ci ludzie mieszkają w zamku pod Ciechanowem xDD

Tyty

No jak się udaje cwaniaka w teledyskach z wypożyczonymi furami i modelkami jak w disco polo to dzieci myślą że takie jest życie. Jakbyście reprezentowali prawdę to by nikt tak nie myślał

SicenS

„…inspiracji do tworzenia ciuchów” $miechłem

wojtuś

kartkiusz ty pało ,ssij pałe szczurze.syn i pasierb policjanta…pffuuu szmata. co po bytomiu nie smigasz spermojadzie?

ciechanowianka

Jak już do zamek W Ciechanowie! 🙂

Wymię

Kartky myśli, że ludzie myślą, że Wac Toja wie, że Kartky myśli, że ludzie sądzą, że Kartky nie wie kto tak na prawdę twierdzi, że ekipa QQ mieszka w zamku pod Ciechanowem.

Popularne