Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Czwarty singiel promujący najnowsze wydawnictwo Kartky’ego pt. “Black Magiic”. Po doskonale przyjętym utworze “Karuzela”, artysta nie zwalnia tempa i prezentuje teledysk do numeru “Nagano 98”. Dowodzi w nim swojej nieograniczonej wolności artystycznej i swobody w tworzeniu numerów nie trzymających się jakichkolwiek ram. Zdradza tym samym eklektyczny charakter albumu “Black Magiic”, na którym słuchacze odnajdą nie tylko gorzkie i wywołujące ciarki utwory, ale również eksperymenty łączące rap z gatunkami muzycznymi, z którymi do tej pory nie łączyliśmy jego twórczości.

Zamów album: Kartky – “Black Magiic”

Muzykę do “Nagano 98” wyprodukował niezwykle utalentowany Favst, natomiast teledysk został zrealizowany przez ekipę WOW Pictures.

Album trafi do sklepów 7 grudnia nakładem QueQuality.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz Odyseusz
3 lat temu

Akurat z tego nowoczesnego tałatajstswa Kartky ma skille i coś do powiedzenia. Choćby 70% kawałków było o niespełnionych miłostkach, to chociaż są w tym jakieś emocje i historie do opowiedzenia, a nie pierdololo o tym, że kiedyś bieda w szkole kreda, a teraz gucci i w gimbach scheda.

Nawet jak robi na popową modłę, to jest to dobry pop, a nie kiszka pod Eskę jak Rolnik Białas i jego prostytuka od B do S.

MANAGER KOKOZIEŁ
3 lat temu

SIEMAAAAAAAANO LUDZIE

SPRAWDŹ KAWAŁEK POD TE DZISIEJSZE ANDRZEJKI !
DLA HUMORU I DLA BEKI!
NIECH BUJA DZIŚ U CIEBIE NA IMPREZCE!

PODAJ DALEJ !

http://www.youtube.com/watch?v=e-Lj-ACRDf4

WSZYSTKIM ANDRZEJOM DZIŚ WSZYSTKIEGO NAJ !

łaczyna
3 lat temu

Znowu ten sam kawałek tylko tytuł zmieniony. Ktoś słucha tej łaczyny?

konfident
3 lat temu

Śmieci zaraz wyrzucam będziesz mogł starego wysłać

Fiu bździu i buty donaszana
3 lat temu

prawdziwy rap dawno minął i wole zdecydowanie klasyki discopolo jak to https://youtu.be/JLfnWq4R_p8 niz tych nowooczwsnych pedzi

Popularne