Sprawdź nas też tutaj

News

Kartky „Westworld”. Singiel i teledysk z QueQuality

Pod koniec miesiąca ukaże się nowa płyta rapera.

Opublikowany

 

Kartky / fot. @maciej.malik

26 lipca do sklepów trafi nowy album Kartky’ego „Dom na skraju niczego”. Reprezentant QueQuality promuje nowe wydawnictwo singlem „Westworld”, do którego postał teledysk wyprodukowany przez Distort Media. Za podkład odpowiada Worek.

Zestaw preorderowy „Dom na skraju niczego” zawiera: album CD w limitowanym wydaniu z kilkunastoma dedykowanymi okładkami do każdego utworu, pocztówkę 3D, wlepki, autograf oraz niespodzianki. Przedsprzedaż trwa na Queshop.pl.

Okładka „Dom na skraju niczego” 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rap is dead
3 lat temu

Masakra to ”kartki”, to powinno leciec gdziec na disco polo tv do tego te angielskie tytuly piosenek zeby leczyc cebulowe kompleksy.

Odb
3 lat temu

Majtky „Analworld”. Singiel i teledysk z QueCwelity

myśliwy filozof
3 lat temu

Pierwszy dziwki

Michał co cię tak porobiło?
3 lat temu

Kartki to taki raper co jara się każdym nowym serialem na netflixie, jarał się Peaky Blinders, teraz zobaczył Westworld to znowu się jara, czekam aż najara się Wiedzminem i będzie zgrywał Geralda na wolno, 0 pomysłów na twórczość, jego motywy muzyczne są uzależnione od tego co aktualnie leci w TV.

PS. Czy wiecie, że Kartki pochodzi z miasta Bytom, do którego już się nigdy nie udał z żadnym koncertem po zrobieniu „kariery”?

Ponoć zostawił tu kilka zaciągniętych długów, których nigdy nie spłacił i najzwyczajniej w świecie boi się tu pojawiać, czy to prawda Kartky, możemy prosić o komentarz?

Obecnie na Facebooku kreuje się na rapera z Katowic, gdzie pisze, że wraca do „domu”, ale posłuchajcie tego kawałka, a szybko zorientujecie się skąd naprawdę pochodzi:

„Tak oddycha miasto (Bytom)”

https://www.youtube.com/watch?v=LDu9blgsGCI

😀

Farbowaniec jakich mało z nieciekawą przeszłością, który wstydzi się swoim pochodzeniem, na dodatek jego flow i technika od lat na stałym, niskiem poziomie – inaczej mówiąc, nie da się tego słuchać na trzeźwo.

beka
3 lat temu

warto jeszcze dodać, że napierdolił swojej byłej, a kolejną tyrał psychicznie nawet w jej własnym mieszkaniu. kartky wariacie, widać ze szmatami jedziesz krótko, ale jakbyś wrócił do wspomnianego rodzinnego miasta, to pewnie taki mądry już byś nie był Xd

Michał co cię tak porobiło?
3 lat temu
Reply to  beka

Możesz coś więcej? Prawda zawsze wypływa na wierzch, ostatnio usłyszałem, że sponsorów jego pierwszej płyty było więcej i nikomu nie zwrócił pieniędzy i że jak się pojawi w Bytomiu to będzie miał nie lada problem… Ile w tym prawdy nie wiem, no ale ta osoba brzmiała poważnie. Szkoda, że Kartky milczy w tym temacie i w temacie Bytomia i bardzo szkoda, że żaden pseudo reporter nigdy go o to nie zapytał…

Wasz ziom
3 lat temu

Zauważyliście, że ten gej podpierdala najnowsze tytuły żeby nabić wyświetlenia. Populista…

Popularne