Sprawdź nas też tutaj

News

Kartky z klipem „Koszmar minionego lata”

Teledysk promuje płytę ‚Dom na skraju niczego”.

Opublikowany

 

kartky koszmar

QueQuality prezentuje teledysk do utworu „Koszmar minionego lata”. Za produkcję numeru odpowiada przyjaciel rapera – Favst, natomiast teledysk to wypadkowa pracy ekipy WOW Pictures i artysty. Całość swoim niepowtarzalnym głosem ubarwił aktor Mirosław Zbrojewicz.

„Nie możemy tak żyć. I know what you did last summer. K.”

Zestaw preorderowy „Dom na skraju niczego” zawiera: album CD w limitowanym wydaniu z kilkunastoma dedykowanymi okładkami do każdego utworu, pocztówkę 3D, wlepki, autograf oraz niespodzianki. Premiera 26 lipca 2019 roku.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
luczjano

Ten Kartky to chyba płytę wydaje co 3 miechy.

Odb

Koszmarny kartky lata z klipem z minionkami

MajkiMajk56

Jebac glamrap, jebac te kółko wzajemnej adoracji które tworzą ci frajerzy w osobie falcone, cydzy profesornieuk, który grasuje pod innym nickem, aha no i jebac jeszcze wasz ziom, odb i frajera analnego. Nie pozdrawiam szumowiny

luczjano

No kurwa profesor nauk miał wielce spierdalać stąd na miesiąc a ciągle tu siedzi i pierdoli swoje wysrywy tylko pod innym nickiem. Beka kurwa.

MajkiMajk56

Tak jest

Analny

Kartky z klipem „Koszmar minionego anala”

Teledysk promuje pytę na skraju odbytniczym.

Michał co cię tak porobiło?

Kartki to taki raper co jara się każdym nowym serialem na netflixie, jarał się Peaky Blinders, teraz zobaczył Westworld to znowu się jara, czekam aż najara się Wiedzminem i będzie zgrywał Geralda na wolno, 0 pomysłów na twórczość, jego motywy muzyczne są uzależnione od tego co aktualnie leci w TV.

PS. Czy wiecie, że Kartki pochodzi z miasta Bytom, do którego już się nigdy nie udał z żadnym koncertem po zrobieniu „kariery”?

Ponoć zostawił tu kilka zaciągniętych długów, których nigdy nie spłacił i najzwyczajniej w świecie boi się tu pojawiać, czy to prawda Kartky, możemy prosić o komentarz?

Obecnie na Facebooku kreuje się na rapera z Katowic, gdzie pisze, że wraca do „domu”, ale posłuchajcie tego kawałka, a szybko zorientujecie się skąd naprawdę pochodzi:

„Tak oddycha miasto (Bytom)”

https://www.youtube.com/watch?v=LDu9blgsGCI

😀

Farbowaniec jakich mało z nieciekawą przeszłością, który wstydzi się swoim pochodzeniem, na dodatek jego flow i technika od lat na stałym, niskiem poziomie – inaczej mówiąc, nie da się tego słuchać na trzeźwo.

Popularne