Sprawdź nas też tutaj

News

Kartky z klipem „Koszmar minionego lata”

Teledysk promuje płytę ‚Dom na skraju niczego”.

Opublikowany

 

kartky koszmar

QueQuality prezentuje teledysk do utworu „Koszmar minionego lata”. Za produkcję numeru odpowiada przyjaciel rapera – Favst, natomiast teledysk to wypadkowa pracy ekipy WOW Pictures i artysty. Całość swoim niepowtarzalnym głosem ubarwił aktor Mirosław Zbrojewicz.

„Nie możemy tak żyć. I know what you did last summer. K.”

Zestaw preorderowy „Dom na skraju niczego” zawiera: album CD w limitowanym wydaniu z kilkunastoma dedykowanymi okładkami do każdego utworu, pocztówkę 3D, wlepki, autograf oraz niespodzianki. Premiera 26 lipca 2019 roku.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
luczjano
1 rok temu

Ten Kartky to chyba płytę wydaje co 3 miechy.

Odb
1 rok temu
Reply to  luczjano

Koszmarny kartky lata z klipem z minionkami

MajkiMajk56
1 rok temu

Jebac glamrap, jebac te kółko wzajemnej adoracji które tworzą ci frajerzy w osobie falcone, cydzy profesornieuk, który grasuje pod innym nickem, aha no i jebac jeszcze wasz ziom, odb i frajera analnego. Nie pozdrawiam szumowiny

luczjano
1 rok temu
Reply to  MajkiMajk56

No kurwa profesor nauk miał wielce spierdalać stąd na miesiąc a ciągle tu siedzi i pierdoli swoje wysrywy tylko pod innym nickiem. Beka kurwa.

MajkiMajk56
1 rok temu
Reply to  luczjano

Tak jest

Analny
1 rok temu

Kartky z klipem „Koszmar minionego anala”

Teledysk promuje pytę na skraju odbytniczym.

Michał co cię tak porobiło?
1 rok temu

Kartki to taki raper co jara się każdym nowym serialem na netflixie, jarał się Peaky Blinders, teraz zobaczył Westworld to znowu się jara, czekam aż najara się Wiedzminem i będzie zgrywał Geralda na wolno, 0 pomysłów na twórczość, jego motywy muzyczne są uzależnione od tego co aktualnie leci w TV.

PS. Czy wiecie, że Kartki pochodzi z miasta Bytom, do którego już się nigdy nie udał z żadnym koncertem po zrobieniu „kariery”?

Ponoć zostawił tu kilka zaciągniętych długów, których nigdy nie spłacił i najzwyczajniej w świecie boi się tu pojawiać, czy to prawda Kartky, możemy prosić o komentarz?

Obecnie na Facebooku kreuje się na rapera z Katowic, gdzie pisze, że wraca do „domu”, ale posłuchajcie tego kawałka, a szybko zorientujecie się skąd naprawdę pochodzi:

„Tak oddycha miasto (Bytom)”

https://www.youtube.com/watch?v=LDu9blgsGCI

😀

Farbowaniec jakich mało z nieciekawą przeszłością, który wstydzi się swoim pochodzeniem, na dodatek jego flow i technika od lat na stałym, niskiem poziomie – inaczej mówiąc, nie da się tego słuchać na trzeźwo.

Popularne