Singiel
Kartky z singlem „Noir”
Nowa płyta rapera trafiła do sklepów.

Na kanale OU7SIDE pojawiał się kolejny odsłuch z albumu Kartky „Księgi Jesiennych Demonów”. Tym razem możemy zapoznać się z numerem „Noir”.
Pół roku po ostatnim albumie ”Kraina Lodu” Kartky powrócił z krążkiem ”Księga Jesienny Demonów” na którym znajduję się 14 kawałków, na bitach autorstwa takich producentów jak Premixm, Leśny, Worek, Ramzes.
„Księga Jesiennych Demonów” dostępny jest na stronie OU7SIDE.COM, w preorderze było dostępnych aż pięć różnych wersji okładki, niektóre z nich zostały już wyprzedane. W egzemplarzu DELUXE znajdują się: booster kart Ou7side, zestaw wlepek, dedykowany box oraz plakat z podpisem artysty. Dostępny jest również limitowany drop ciuchów.

-
News4 dni temu
Malik wszedł butami na blat do wydawania posiłków w McDonald’s
-
News4 dni temu
Jakub Grabowski szuka pracy
-
News3 dni temu
Donatan pokazał nową podopieczną. „Jej muzykę poczułem w jajach”
-
News5 dni temu
Grande Connection odpowiada na diss youtubera
-
News3 dni temu
Wini sprzedał kontrakt Soboty. Raper ujawnia, co się z nim stało
-
teledysk1 dzień temu
Syn Bonusa RPK rapuje: „Uwolnić Bonusa!”
-
News10 godzin temu
Raper-gangster ze Śląska w otoczeniu komendanta policji
-
News2 dni temu
Peja mówi o nagonce na Malika Montanę
TO TEN CO DZIEWCZYNE BIŁ CWEL JEBANY?
Krutky z niebieską kartą „No i chuj”
Nowy chłopak sexworkera trafił na OIOM
Kartki załóż majtki
SoundCloud/VnuKSze sprawdzajcie!
Vnuksze na SoundCloud!
Nowe objawienie
#młodewilki #NowaEpoka?
#NieDlaRozgłosu #DajcieMuStudio
A teraz wam powiem o moim nowym kurwa hobby. Jestem wyjęty spod prawa, patrzcie prokuratura mnie ściga, ja tylko patrzę się na prawą stronę aha nadchodzą narodowskie prawicowe kurwy ze zjeb records budowlancy, czas odjeżdżać. Chwytam za kierownice, glock w kieszeni i jadę przed siebie kurwa białe śmiecie z tyłu narodowskie chciałyby mnie złapać, ale nigdy im się to nie uda, bo nawet na bilet do Berlinu tu za drogo dla nich. Widzicie tą zapałkę w ustach? Z czystego złota, stać mnie kurwa na taki luz bo jestem kurwa kimś, rozumiecie to? Biemdablju tu tałzend twentytu kurwa. I napierdalam i jadę przed siebie. Widzicie? Mijamy właśnie eee West Sosnowiec kurwa jade zajebac Intruza, dalej mnie ścigają narodowcy. Patrzcie kurwa widzicie? Tak jest właśnie w stanach. Jak jedziecie i macie jakiś problem, co jest właściwie prawie niemożliwe to taka muzyczka leci nie? Roli na łapie albo dwa, patrzcie. I laska wam mówi tak: „Coś jest w tobie Sentino, trudno jest to wyjaśnić co w tobie jest takiego
W KRAKOWIE JEST MULTI KULTI
P0LKI TAM SIĘ PUSZCZAJĄ ZAGRANICZNIAKOM NA ULICACH
Nawet wini w rozmowie z Alberto mówił, że jest w szoku co tam sie dzieje, że przeszedł się tylko ulicą i usłyszał z 5 języków obcych
NIE JEST WAM WSTYD POLACY KUKOLDY ŻE POLKI TO DARMOWE DZIWKI DLA PRZEGRYWÓW I NIEUDACZNIKÓW Z ZAGRANICY?
A jak się nazywał ten murzyn który ruchał p0lki w ryj, w cipe i dupe bez gumy (bo rasizm xD) i zarażał HIVem? XD
Ten gość nazywał się Simon Mol. Trzeba tym wszystkim typiarom mówić by go zgooglowały. I patrzeć na ich miny jak zobaczą wyniki.