Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Kartky z singlem „Noir”

Nowa płyta rapera trafiła do sklepów.

Opublikowany

 

kartky
fot. materiały prasowe

Na kanale OU7SIDE pojawiał się kolejny odsłuch z albumu Kartky „Księgi Jesiennych Demonów”. Tym razem możemy zapoznać się z numerem „Noir”.

Pół roku po ostatnim albumie ”Kraina Lodu” Kartky powrócił z krążkiem ”Księga Jesienny Demonów” na którym znajduję się 14 kawałków, na bitach autorstwa takich producentów jak Premixm, Leśny, Worek, Ramzes.

„Księga Jesiennych Demonów” dostępny jest na stronie OU7SIDE.COM, w preorderze było dostępnych aż pięć różnych wersji okładki, niektóre z nich zostały już wyprzedane. W egzemplarzu DELUXE znajdują się: booster kart Ou7side, zestaw wlepek, dedykowany box oraz plakat z podpisem artysty. Dostępny jest również limitowany drop ciuchów. 


11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Boog The Bandit
1 rok temu

TO TEN CO DZIEWCZYNE BIŁ CWEL JEBANY?

Krutky
1 rok temu

Krutky z niebieską kartą „No i chuj”
Nowy chłopak sexworkera trafił na OIOM

Adolf Putler
1 rok temu

Kartki załóż majtki

Pokora
1 rok temu

SoundCloud/VnuKSze sprawdzajcie!
Vnuksze na SoundCloud!
Nowe objawienie
#młodewilki #NowaEpoka?
#NieDlaRozgłosu #DajcieMuStudio

Don Sentino
1 rok temu

A teraz wam powiem o moim nowym kurwa hobby. Jestem wyjęty spod prawa, patrzcie prokuratura mnie ściga, ja tylko patrzę się na prawą stronę aha nadchodzą narodowskie prawicowe kurwy ze zjeb records budowlancy, czas odjeżdżać. Chwytam za kierownice, glock w kieszeni i jadę przed siebie kurwa białe śmiecie z tyłu narodowskie chciałyby mnie złapać, ale nigdy im się to nie uda, bo nawet na bilet do Berlinu tu za drogo dla nich. Widzicie tą zapałkę w ustach? Z czystego złota, stać mnie kurwa na taki luz bo jestem kurwa kimś, rozumiecie to? Biemdablju tu tałzend twentytu kurwa. I napierdalam i jadę przed siebie. Widzicie? Mijamy właśnie eee West Sosnowiec kurwa jade zajebac Intruza, dalej mnie ścigają narodowcy. Patrzcie kurwa widzicie? Tak jest właśnie w stanach. Jak jedziecie i macie jakiś problem, co jest właściwie prawie niemożliwe to taka muzyczka leci nie? Roli na łapie albo dwa, patrzcie. I laska wam mówi tak: „Coś jest w tobie Sentino, trudno jest to wyjaśnić co w tobie jest takiego

Sajmon
1 rok temu

W KRAKOWIE JEST MULTI KULTI
P0LKI TAM SIĘ PUSZCZAJĄ ZAGRANICZNIAKOM NA ULICACH

Nawet wini w rozmowie z Alberto mówił, że jest w szoku co tam sie dzieje, że przeszedł się tylko ulicą i usłyszał z 5 języków obcych

NIE JEST WAM WSTYD POLACY KUKOLDY ŻE POLKI TO DARMOWE DZIWKI DLA PRZEGRYWÓW I NIEUDACZNIKÓW Z ZAGRANICY?

A jak się nazywał ten murzyn który ruchał p0lki w ryj, w cipe i dupe bez gumy (bo rasizm xD) i zarażał HIVem? XD

Stallone
1 rok temu
Reply to  Sajmon

Ten gość nazywał się Simon Mol. Trzeba tym wszystkim typiarom mówić by go zgooglowały. I patrzeć na ich miny jak zobaczą wyniki.

Popularne