Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Kaz Bałagane, 2K & Michał Graczyk – „Jefe”

Raper łączy siły z dwoma producentami.

Opublikowany

 

7 grudnia ukaże się nowy album Kazka „Książę Nieporządek”. Do tej pory poznaliśmy kilka singli promujących to wydawnictwo. Tymczasem na kanale 2K x Michał Graczyk pojawił się wspólny numer producentów z Kazem „Jefe”. Nie wiemy czy zwiastuje on jakiś większy projekt czy to spontaniczne nagranie.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kaaban ze ślizgu

Lepsze niż nowe mabyn, belmondo wychodź z tego syfu

Prawilny Konfident

A podatek do pan Jaca odprowadza? Bo donosik do US poszedł i niedługo kontrola skarbowa 🙂

Belmondoe

Kaz aka jedno flow, aka ten sam kawałek na wszystkich płytach

MOSZNA_GWASTI

WYTŁUMACZCIE MI CZEMU TAKIE KOZAKI JAK TEN KASZAN Z POWYKRĘCANYMI JEDYNKAMI KAZ BAŁAGANE , CZY SENTINO ALBO KAZIOR NIE MAJĄ PRAWO JAZDY I SWOJEJ, WŁASNEJ FURY? ZROBIENIE PRAWKA ICH PRZEROSŁO? UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA SAMOCHODU TO POZA ICH ZASIĘGIEM? NIBY Z DUPY SIĘ PRZYJEBAŁEM, ŻE KTOŚ NIE MA FURY TO CO, ŻE GORSZY? W OGÓLE NIE. ALE W PRZYPADKU TYCH TYPÓW CO TAK OBNOSZĄ SIĘ Z HAJSEM, W KAŻDYM KAWAŁKU PODKRESLAJĄ ,ŻE SĄ SAMCAMI ALFA, A MUSZA DZWONIĆ PO UBERA, ALBO TAXI, TO ŻAŁOSNE.
BĘDZIE PEWNIE PIERDOLENIE, ŻE A BO ONI MAJĄ ŻÓŁTE PAPIERY I NIE MOGĄ ZROBIĆ UPRAWIEŃ NA FURĘ, ALBO ,ŻE MUSZA SIĘ UKRYWAĆ Z DOCHODAMI I INNE ŻAŁOSNE TŁUMACZENIA. A NA 100% TE KASZTANY PO PROSTU NIE OGARNIAJĄ TAK PROSTEJ I PODSTAWOWEJ RZECZY JAK PRAWO JAZDY. DRUGA KWESTIA DLA MNIE DZIWNA, TO, ŻE WIĘKSZOŚC TYCH KASZTANÓW NIE MA MATURY. W USA TE NAJWIĘKSZE GANGUSY ROBIĄ SE SZKOŁĘ ŚREDNIĄ NA LUZIE, NAWET NIBY TAKI KRETYN JAK GUCCI MANE MA SZKOŁĘ ŚREDNIĄ, CHYBA NAWET NA STUDIA CHCIAŁ IŚĆ KIEDYŚ, KODAK BLACK, KTÓRY JEST JESZCZE WIĘKSZYM IMBECYLEM ZROBIŁ MATURĘ, LIL BIBBY POSZEDŁ SE NA STUDIA DLA WŁASNEJ SATYSFAKCJI ITD…

massivewp

Członek zespołu SIDxRAM, który zawojował rosyjską scenę w 2016 hitami jak „Jean Grey” czy „Ramsing”, ubrany w lateksową maskę autor tripowych klipów typu „Toxin” – Dirty Ramirez zadebiutował w lidze VERSUS stając w szranki z jednym z bardziej truskulowych battlerów, będących w projekcie od jego zarania, romansującym z horrorcorem – Andym Cartwrightem. Walkę sędziują m.in. dwaj weterani rosyjskiej sceny – Basta i DJ 108.

VERSUS!

https://www.youtube.com/watch?v=a3cFaIG0H2Q

JANusz PAWulon DWójA

Ja hitem „Sasha Grey” zapłodniłem twoją starą ruską kurwine

Belmondoe

To nie ja zapłodnił ekipa Twoją Dżasminę, przysięgam!

Zezowate Szczęście

Jest dobrze Bałagan! Lepsze niz ostatnie Jego produkcje. Jedziesz Kaz!

Horrorcore
jędrula

Asłuchalne

Popularne