Sprawdź nas też tutaj

News

Kaz Bałagane i Malik Montana gośćmi Kaena

Utwór „Salsa” zasili album „2020”.

Opublikowany

 

Kaz Bałagane, Kaen i Malik Montana

Utwór „Salsa” promuje nowy album KaeNa – „2020”. Klip kręcony był w Warszawie w kilku miejsówkach, a obok KaeNa będzie można usłyszeć Malika Monatnę i Kaza Bałagane.

Tytułowa „Salsa” to metafora szybkiego życia jakie toczy się gdy zaczynamy „tańczyć” przy akompaniamencie pieniędzy, alkoholu i narkotyków. Czasami ciężko się zatrzymać w takim tańcu a można śmiało powiedzieć, że Warszawa jest stolicą takich „tancerzy”. Szybkie życie, dużo stresu, częsty melanż a co potem? parafrazujac KaeNa „Ujemny zysk i suchy pysk”.

Premiera klipu jeszcze w styczniu.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wasz ziom

Kawałek będzie nazywał się Durex. Z racji, że nagrały go 3 kondony. Największy to konDON Malik

Twój stary pjany

Kondom to cie robił, Kaz nie jest kondomem

prokop

Mordko, zanim następnym razem spróbujesz komuś ubliżać, dowiedz się, jak w ogóle takową obelgę napisać. „Kondom”. Przez „m”. Może następnym razem zabłyśniesz.

Kuzniar

Zamknij juz te morde prokop

BABA KWAZY

DOBRZE GADA TRZECH ŁAKÓW NA JEDNYM TRACKU

siebie warci

Hahahaha, jak można nagrywać z kałmenem tym podrabiańcem? W sumie wszyscy przebierańcy, więc idealnie się dobrali. O kałmenie od dawna cichosza, więc zaprasza popularnych bananków, by wykręcić chociaż trzy bańki wyświetleń. Hahaha.

Mateusz

Nirwana ma prawie 4 bez gości

AQQ

GARDZĘ.

Wasz ziom

Xeroboj i 2kondony co srają wyżej niż mają dupy

MIRAS X

Czarne anioły, negatywy, złe emocje to właśnie mamy wewnątrz. Tak chciał BÓG? https://www.youtube.com/watch?v=aXz0JCu1prk ŻYJĄ W NAS projekt 146

Popularne