Sprawdź nas też tutaj

News

Kaz Bałagane o Tombie: „Jestem przeciwny publicznym linczom”

Co raper sądzi o Kabe i Young Igim?

Opublikowany

 

fot. IG/be_do_gie_official

Po dobrze przyjętym albumie „Polska gotówkowa”, który ukazał się w ubiegłym roku, Kaz Bałagane pracuje nad kolejnym wydawnictwem, którego tytułu jeszcze nie znamy. Wiemy natomiast, że ma być to materiał, na którym pojawi się sporo elektronicznych bitów. – Myślę, że z każdym kolejnym rokiem płyty będą coraz mniej rapowe. – zapowiedział raper.

Kaz zorganizował teraz także sesję Q&A na Instagramie, z której dowiadujemy się m.in. co myśli o kilku raperach, w tym np. o Tombie.

Nie oceniam, jaką miał sytuację i problemy. W ogóle staram się nikogo nie osądzać i ogólnie jestem przeciwny publicznym linczom, bo osoby linczujące nie mają zielonego pojęcia o realnym obrazie sytuacji. Widziałem jakąś rozmowę i mówił bardzo sensownie i myślę, że ma szansę się zrehabilitować. – twierdzi raper.

Dowiedzieliśmy się także, że wkrótce usłyszymy wspólny numer Kazka z zawodnikiem Stoprocent Kabe.

Poznałem go i cieszę się, że jest ktoś, kto się jara robieniem muzyki i się tym żywo interesuje, a nie obchodzi go tylko bycie popularnym. Tak, mamy razem numer. – ujawnił artysta.

Fani zapytali rapera także o Young Igiego. – Ma otwartą głowę, jest inteligentny i nie świruje nie wiadomo kogo. – przyznał Kaz.

 
28 komentarzy
28 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
MAJOR SUCHODOLSKI
11 miesięcy temu

jestem hastlerem jezdze rowerem
sprzedaje narkotyki omijam odwyki

jak wam sie podoba poczatek mojej piosenki?

Innertia
11 miesięcy temu

Jak dla mnie chujowe, ale w sumie to bardzo podobne do reszty rap gry. Jak dasz to na aututune i nagrasz na jakimś dobrym mikro to spokojnie możesz to udostępnić szerszej publice a ludzie będą sie spuszczać nad tobą jaki to jesteś fajny i charyzmatyczny.

MAJOR SUCHODOLSKI
11 miesięcy temu
Reply to  Innertia

o sami widzicie ze mozna spaniale rymowac

o dziekuje dla ciebie za ta wypowiedz Innertia

sshdesde
11 miesięcy temu

https://youtu.be/USjzvwaAOBM?t=181
Chuj w dupe temu cwelowi, sprawdzać to kurwy jebane

PejaTVN
11 miesięcy temu

No tak jesteś przeciwny publicznym linczem ale filmik jak gonicie Sentino i wola policję o pomoc to wrzuciłeś tak o dla beki co nie ? Ty kurwa kasztanie zastanów się zanim coś powiesz. A druga sprawa to Twój kolega z wanny powinien być napiętnowany i to przez Ciebie kolego tak przez Ciebie ponieważ kreujesz się na jakiegoś prawilniaka to teraz posprzątaj banki mydlane po swoim ziomku.

TY JEBANY ZEROWCU
11 miesięcy temu
Reply to  PejaTVN

Ty pierdolony imbecylu XDDDD Sentino nie dostał za nic, tylko za bycie kurwą jebaną i kłamcą pierdolonym w sprawach, o których ci się nie śniło nastoletni walikucu, a co do frajera Belmonda tranzystora jebanego, to od dawna nie są ziomkami i Kazek go odpulił jak ostatnią dziwkę.

PejaTVN
11 miesięcy temu

O sprawach jakie mi się nie śniło ? Czyli co ? Kazek gonił sentino za zeszłoroczna kąpiel w wannie ?

WSP
11 miesięcy temu

Pamietam kazka jak jeszcze był ostra cipa

Sentina
11 miesięcy temu
Reply to  WSP

W sumie dalej jest. XD

Fufacz
11 miesięcy temu

Kazik Gałgane o Trombie: „Jestem przeciwny publicznym pissingom”
Co pozer sądzi o Kobrze i Young Tajgim?

ProofesorNauk
11 miesięcy temu

Ale mnie wkurwiają stare baby w autobusach. W ogóle w większości ludzie w komunikacji miejskiej to debile, szególnie w polsce. Już nawijał o tym testo. A w polsce? W polsce jak w lesie kurwa. Kto wczoraj był na marszu żołnierzy wyklętych? Przyznawać się! I co fajnie było? Tylko co z tego skoro obecnie jesteśmy dupą europy.

Weź nie marudź doceń co masz
11 miesięcy temu
Reply to  ProofesorNauk

Polska jest dupą Europy? A w czym? Polska w Europie jest od początku i nie musi nikomu nic udowadniać głupimi „zasadami” które za x lat i tak będą spiętnowane bo normalnych ludzi to wkurwia co się w Europie dzieje. Po drugie każdy niech sobie chodzi na marsze jakie mu się podoba. A Polska jest piękna i coraz bardziej nowoczesna jak tego nie widzisz to radzę na 5 lat się wyprowadzić za granicę i wrócić. I po ostatnie.. Polska musi gonić inne kraje zachodu a wiesz dlaczego? Dzięki życzliwym niemcom a później ruskim komunistom 😉

BLACH KAMORA
11 miesięcy temu

Jeśli chodzi o nowoczesność, to wyprzedzamy 3/4 Europy. Zachód to średniowiecze techniczne, w szczególności ci tępi, brudni brytole.

Young HighToe
11 miesięcy temu
Reply to  BLACH KAMORA

Ja pierdole jak ja kocham życie właśnie pale sobie fajki z przemytu w domu, stara baba potrącona, najedzony pitcom dagrasso. Nic mi więcej nie potrzeba czytam sobie uzasadnienie wyroku sądowego skazującego mnie na grzywnę. Przypominam baba śmiertelnie potrącona na pasach zero kary zero odpowiedzialności nie muszę siedzieć w więzieniu bo mam zawiasy. Mam hajsy mam kontrakt w klubie i bezpieczeństwo a baba potrącona. Pozdrawiam

Miszczu Joda
11 miesięcy temu
Reply to  Young HighToe

Lucek tam już kociolek dla ciebie szykuje. Będzie dobrze 😉

Odb
11 miesięcy temu

Kaz Gałgane o Głombie: „Nie jestem przeciwny publicznym kąpielom”

KOLEGA
11 miesięcy temu

Szanuje typa. Nie pcha się na afisz, bardzo dyplomatycznie gada, z szacunkiem i klasa. No i siada mi jego muzyka. Jeden z nielicznych na tym zjebanym rynku muzycznym

katolicki balas
11 miesięcy temu
Reply to  KOLEGA

Jacek prawdopodobnie też chętnie by usiadł na tobie.

Gnysi00wskyy
11 miesięcy temu
Reply to  KOLEGA

Dobrze prawisz.

odbtochuj
11 miesięcy temu

bedogie pozdro

SZTOSINGER
11 miesięcy temu
Goldstein
11 miesięcy temu

A co chodzi z Tombem, bo nie jestem w temacie?

KOLEGA
11 miesięcy temu
Reply to  Goldstein

Ukradl płyty swoim fanom

Goldstein
11 miesięcy temu
Reply to  KOLEGA

Jak to? A coś więcej?

Kazek
11 miesięcy temu
Reply to  Goldstein

pszyszet i wziol plyty z domuw

KOLEGA
11 miesięcy temu
Reply to  Kazek

Dokładnie.
A tak na poważnie to nagrał album, ludzie zapłacili za preorderu a on nigdy ich nie wysłał. Tzn podobno po paru latach w końcu to zrobił ale chuj go tam wie

Goldstein
11 miesięcy temu
Reply to  KOLEGA

To huj mu w serce

Misiek
6 miesięcy temu

Kompletne beztalencie kobita pisze teksty matkaboska

Popularne