News
Kaz Bałagane o Tombie: „Jestem przeciwny publicznym linczom”
Co raper sądzi o Kabe i Young Igim?

Po dobrze przyjętym albumie „Polska gotówkowa”, który ukazał się w ubiegłym roku, Kaz Bałagane pracuje nad kolejnym wydawnictwem, którego tytułu jeszcze nie znamy. Wiemy natomiast, że ma być to materiał, na którym pojawi się sporo elektronicznych bitów. – Myślę, że z każdym kolejnym rokiem płyty będą coraz mniej rapowe. – zapowiedział raper.
Kaz zorganizował teraz także sesję Q&A na Instagramie, z której dowiadujemy się m.in. co myśli o kilku raperach, w tym np. o Tombie.
– Nie oceniam, jaką miał sytuację i problemy. W ogóle staram się nikogo nie osądzać i ogólnie jestem przeciwny publicznym linczom, bo osoby linczujące nie mają zielonego pojęcia o realnym obrazie sytuacji. Widziałem jakąś rozmowę i mówił bardzo sensownie i myślę, że ma szansę się zrehabilitować. – twierdzi raper.
Dowiedzieliśmy się także, że wkrótce usłyszymy wspólny numer Kazka z zawodnikiem Stoprocent Kabe.
– Poznałem go i cieszę się, że jest ktoś, kto się jara robieniem muzyki i się tym żywo interesuje, a nie obchodzi go tylko bycie popularnym. Tak, mamy razem numer. – ujawnił artysta.
Fani zapytali rapera także o Young Igiego. – Ma otwartą głowę, jest inteligentny i nie świruje nie wiadomo kogo. – przyznał Kaz.

-
News3 dni temu
Popek wystawił na aukcję złoty telefon
-
News2 dni temu
Tekashi ujawnił, że zniknął z sieci, bo przytył prawie 30kg
-
News2 dni temu
Fani Kaliego czekają na preordery od ponad roku. Co dalej?
-
News17 godzin temu
Słoń o Szpaku: „Szczonek z małego miasta, który zaczął zamykać kluby w całej Polsce”
-
News5 dni temu
Bedoes nie widzi hejtu na Szpaka. „Jest w ch*j prawdziwy”
-
News13 godzin temu
Filipek mówi o zarobkach ze współpracy z Borixonem
-
News5 dni temu
Kaczy Proceder dołączył do nowej wytwórni i wyda płytę
-
News3 dni temu
Malik Montana opowiada anegdotę odnośnie Tovaritcha
jestem hastlerem jezdze rowerem
sprzedaje narkotyki omijam odwyki
jak wam sie podoba poczatek mojej piosenki?
Jak dla mnie chujowe, ale w sumie to bardzo podobne do reszty rap gry. Jak dasz to na aututune i nagrasz na jakimś dobrym mikro to spokojnie możesz to udostępnić szerszej publice a ludzie będą sie spuszczać nad tobą jaki to jesteś fajny i charyzmatyczny.
o sami widzicie ze mozna spaniale rymowac
o dziekuje dla ciebie za ta wypowiedz Innertia
https://youtu.be/USjzvwaAOBM?t=181
Chuj w dupe temu cwelowi, sprawdzać to kurwy jebane
No tak jesteś przeciwny publicznym linczem ale filmik jak gonicie Sentino i wola policję o pomoc to wrzuciłeś tak o dla beki co nie ? Ty kurwa kasztanie zastanów się zanim coś powiesz. A druga sprawa to Twój kolega z wanny powinien być napiętnowany i to przez Ciebie kolego tak przez Ciebie ponieważ kreujesz się na jakiegoś prawilniaka to teraz posprzątaj banki mydlane po swoim ziomku.
Ty pierdolony imbecylu XDDDD Sentino nie dostał za nic, tylko za bycie kurwą jebaną i kłamcą pierdolonym w sprawach, o których ci się nie śniło nastoletni walikucu, a co do frajera Belmonda tranzystora jebanego, to od dawna nie są ziomkami i Kazek go odpulił jak ostatnią dziwkę.
O sprawach jakie mi się nie śniło ? Czyli co ? Kazek gonił sentino za zeszłoroczna kąpiel w wannie ?
Pamietam kazka jak jeszcze był ostra cipa
W sumie dalej jest. XD
Kazik Gałgane o Trombie: „Jestem przeciwny publicznym pissingom”
Co pozer sądzi o Kobrze i Young Tajgim?
Ale mnie wkurwiają stare baby w autobusach. W ogóle w większości ludzie w komunikacji miejskiej to debile, szególnie w polsce. Już nawijał o tym testo. A w polsce? W polsce jak w lesie kurwa. Kto wczoraj był na marszu żołnierzy wyklętych? Przyznawać się! I co fajnie było? Tylko co z tego skoro obecnie jesteśmy dupą europy.
Polska jest dupą Europy? A w czym? Polska w Europie jest od początku i nie musi nikomu nic udowadniać głupimi „zasadami” które za x lat i tak będą spiętnowane bo normalnych ludzi to wkurwia co się w Europie dzieje. Po drugie każdy niech sobie chodzi na marsze jakie mu się podoba. A Polska jest piękna i coraz bardziej nowoczesna jak tego nie widzisz to radzę na 5 lat się wyprowadzić za granicę i wrócić. I po ostatnie.. Polska musi gonić inne kraje zachodu a wiesz dlaczego? Dzięki życzliwym niemcom a później ruskim komunistom 😉
Jeśli chodzi o nowoczesność, to wyprzedzamy 3/4 Europy. Zachód to średniowiecze techniczne, w szczególności ci tępi, brudni brytole.
Ja pierdole jak ja kocham życie właśnie pale sobie fajki z przemytu w domu, stara baba potrącona, najedzony pitcom dagrasso. Nic mi więcej nie potrzeba czytam sobie uzasadnienie wyroku sądowego skazującego mnie na grzywnę. Przypominam baba śmiertelnie potrącona na pasach zero kary zero odpowiedzialności nie muszę siedzieć w więzieniu bo mam zawiasy. Mam hajsy mam kontrakt w klubie i bezpieczeństwo a baba potrącona. Pozdrawiam
Lucek tam już kociolek dla ciebie szykuje. Będzie dobrze 😉
Kaz Gałgane o Głombie: „Nie jestem przeciwny publicznym kąpielom”
Szanuje typa. Nie pcha się na afisz, bardzo dyplomatycznie gada, z szacunkiem i klasa. No i siada mi jego muzyka. Jeden z nielicznych na tym zjebanym rynku muzycznym
Jacek prawdopodobnie też chętnie by usiadł na tobie.
Dobrze prawisz.
bedogie pozdro
https://www.youtube.com/watch?v=QnrJUCgmeAQ 🙂 : ):) 🙂
A co chodzi z Tombem, bo nie jestem w temacie?
Ukradl płyty swoim fanom
Jak to? A coś więcej?
pszyszet i wziol plyty z domuw
Dokładnie.
A tak na poważnie to nagrał album, ludzie zapłacili za preorderu a on nigdy ich nie wysłał. Tzn podobno po paru latach w końcu to zrobił ale chuj go tam wie
To huj mu w serce
Kompletne beztalencie kobita pisze teksty matkaboska