Sprawdź nas też tutaj

News

Kaz Bałagane zatrzymany przez CBŚP? Służby dementują

Kilka portali poinformowało o aresztowaniu rapera.

Opublikowany

 

bałagane
Kaz Bałagane

Dzisiaj, 11 marca dotarły do nas informacje, że Kaz Bałagane został zatrzymany. W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, że raper został aresztowany przez brygadę antyterrorystyczną lub Centralne Biuro Śledcze. Służby nie potwierdzają tych doniesień.

Kaz Bałagane aresztowany?

W niedzielę 10 marca Kazek grał koncert we Wrocławiu w klubie Akademia w ramach trasy Narkopop. Zaraz po występie w sieci zaczęły pojawiać się informacje i screeny z portali społecznościowych, że został on aresztowany tuż po koncercie. Portale RapNews i Popkiller powołując się na swoje „wiarygodne źródła” poinformowały, że raper nie został zatrzymany przez jednostkę antyterrorystyczną, tylko przez CBŚ.

Centralne Biuro Śledzcze i policja dementują plotki

Informacje podane przez rapowe portale nie zostały jednak potwierdzone ani przez Centralne Biuro Śledcze Policji ani przez lokalną policję. – Nie zatrzymywaliśmy wczoraj żadnego mężczyzny we Wrocławiu – poinformowało biuro prasowe CBŚP w rozmowie z serwisem Kryminalna Polska. O zatrzymaniu nie wie również nic wrocławska policja. – Policjanci z Wrocławia nie prowadzili wczoraj takich działań. Nie mamy informacji o działaniach innych służb na tym terenie – poinformował Kryminalną Polskę asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.

Akcja promocyjna?

Właściciele klubu twierdzą, że do zatrzymania rapera doszło już po zamknięciu lokalu. Z relacji świadków wynika, że zatrzymania mieli dokonać policjanci z CBŚ, którzy na miejsce zdarzenia przyjechali nieoznakowanymi radiowozami i posiadali broń. – Trzy fury go odwiozły na sygnale. Kominiary i uzi w ręce – relacjonuje jeden ze świadków. Raper miał zostać skuty w kajdanki.

Policja i CBŚP nie przyznają się do takiego zatrzymania. Istnieje możliwość, że raper został aresztowany, ale przez jeszcze inne służby, albo to zwykła akcja promocyjna np. nadchodzącej płyty.

Update

Narzeczona rapera potwierdziła, że został on aresztowany. Więcej o tym tu: Kaz Bałagane faktycznie aresztowany! „Sprawa dotyczy pomówienia”

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Piotrulo

Jego roksiara na insta potwierdziła, ze go powineli, ale glamrap jest 100 lat za murzynami.

Miodowe Lata

Nawet Glamrap wie, że zdanie jakiejś zmywary na utrzymaniu jest chuja warte

Na 100% akcja promocyjna bo brudas każdemu teraz skacze po chuju na featach, ojciec stomatolog i matka okulista nie wyrabiają z dosyłaniem kieszonkowego za te artykuły

hahaha

matka Boska teraz będzie pozywać brukowce za pomówienia, bo bękarta trzeba jakoś utrzymać XD

SEKSON

Kurwa wszyscy za pomówienia siedzą… od zawsze wiadomo że branża muzyczna to idealne miejsce do prania cashu

Miodowe Lata

SEKSON czasy Franka Sinatry minęły, powodzenia z praniem hajsu w czasach Olisu i legalnych wytwórni. Jakby już miał prać hajs to by zrobił markę odzieżową bo na tym się spokojnie pierze, koszulka warta 5 złotych z robocizną „sprzedana” za 45 i masz 40 złotych na czysto.

Już nawet chuj w jego sukę, za co niby CBŚ miałoby go zgarnąć i jeszcze się wypierać, jakby był jakąś grubą rybą? On ruchy robił ostatnio na szachownicy, nawet jeśli coś sprzedawał to nic w porównaniu z taką Rympałką Bonusa, którą CBŚ się nawet nie zainteresowało, tylko prokurator z zeznań, bo kilogram skuna to dla nich chuj nie akcja.

Naśladowca Odb

Kaz Zatrzymane bałaganowany przez demencje? CBŚP służy

susjiskvv
Rychupeja

Sentino go dojechal

Trystydycymyt

Potwierdzam, kazek został powinięty przez kominiarzy pod Wrocławskim klubem Alibi. Powodem zatrzymania jest zbiorowy pozew za chujowy rap, pierdolenie głupot po internetach i marnowanie antytalentu na ficie u kulfona.
Zarzuty są poważne, więc płokułatoł zarządał tymczasowego aresztu na okres lat 5ciu

kvl

OYCHE DONIZ NAJPIERW ZALAŁ FORMĘ JEGO KARYNIE A TERAZ ZAGONIŁ GO NA PSY BEKA

hsf

KOLEJNY POMÓWIONY

kurde same niewinne dobre chłopaki w pierdlu ehhhh

Mason

No to Dżasminka musi nowego sponsora znaleźć dla niej i gówniaka 😀 Kazek z krzywymi jedynkami pójdzie w odstawkę 🙁

Kreplach

Ewidentnie przywalił z dychy i jest lipa

głos rozsądku

Skończyła się przewozka

Odb

Bałagan w służbach, demencja Kaza ŚBPC przwz zatrzymanie.

Giboszcz SPT Psalm Podwórek

CBŚ potwierdza – Kał Bazagane aresztowany za chujowy rap

Mokebe

انضم الينا لمزيد من القناات التلفزيونية

Popularne