Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę bohaterem spotkania z cyklu Premiera online Empiku

Streaming z udziałem rapera.

Opublikowany

 

fot. instagram/mrkekeoficjalnie

W najbliższym tygodniu gościem spotkania online Empiku będzie KęKę, którego album „Siara” dzisiaj trafił do sklepów. Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

KęKę – poniedziałek, 26 kwietnia, godz. 18:00

Po półtorarocznej przerwie KęKę wraca z nowym materiałem. „SIARA” to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. O premierowym albumie raper opowie podczas spotkania online z fanami. Rozmowę z muzykiem poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Na płycie smutki i radości okresu dorastania wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia rapera. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły i nie zapraszać żadnych gości. W warstwie muzycznej o efektowne połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień zadbali topowi polscy producenci. W dwóch utworach scratche dograł światowej sławy Dj VaZee.

Na spotkanie z KęKę zaprasza Empik wraz Dlessler, Takie Rzeczy Label oraz Going.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mordziaty Wojtyła Do Papy i Od Tyła
5 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro dla kumatych.
Zapytajcie o Zielonkę (Tomek Z.) to jego kolega, ja nic nie muszę udowadniać, TPS miał po prostu pecha i źle trafił, ale sam też na ten los zasłużył swoim postępowaniem, że tam się w ogóle znalazł. Raczej pozdrowień do więzienia nie będzie słał w swoich klipach.

Kkk
5 miesięcy temu

Wątpię by to Była Prawda…

Kękę
5 miesięcy temu

Srękę

Odb
5 miesięcy temu

GęGę bohaterem spotkania z cyklu Listonosze którzy nie donieśli renty

pacino aldente
5 miesięcy temu

wie co to jest siara? lud polski co zapierdala za marne 600 w porywach do 1000 euro .. i oni mysla,ze sa kims bo maja na plyte od swojego listonosza ex-alkoholika kredo na leb na 35 lat i brajan co nawet nigdy nie zreflektuje sie nad pustym zyciem swoich rodzicow a co dopiero swoim .. jebac ten kurwa syf i debili co lykaja wszystko jak pelikany

Sokół
5 miesięcy temu

Drugi!

rurom
5 miesięcy temu

Hipokryta, populista i kochaś palucha. Siara słuchać takich prostytut.

fake master flex
5 miesięcy temu
Milfhunter
5 miesięcy temu

Justyna Dżbik – resortówka UWAGA.

ODByt
5 miesięcy temu

GęGę bohaterem jebania z cyklu u premiera online w Empiku

Streaming z udziałem rapera.

kwę kę
5 miesięcy temu

Kilka płyt o tym jak to treźwość rządzi sprzedając farmazony w tekstach a potem idzie w tango i to ostro – raperska ściema i pozerka .

Plus
5 miesięcy temu
Reply to  kwę kę

Z kad wiesz

Popularne