Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę: „Chciałem przekazać to, co dobre i piękne. Popełniłem błąd”

W oczekiwaniu na pierwszy singiel.

Opublikowany

 

KęKę
KęKę

Od kilku dni radomski raper przedstawia na Instagramie sylwetki różnych zwierząt przypisując im ludzkie cechy. Poznaliśmy m.in. ludzką hienę, świnię, szczura i misia/niedźwiedzia. Teraz raper wieńczy opowieść… swoim zdjęciem.

„Popełniłem błąd”

KęKę udostępnił na Instagramie własne zdjęcie z takim oto podpisem: „To jest Człowiek. Dokładnie taki sam jak miliardy innych ludzi na całym świecie. Ani dobry, ani zły. Jak każdy ma za sobą jakąś historię, która sprawiła że jest jaki jest. Każdego dnia podejmuje mnóstwo małych decyzji, które całościowo maja wpływ na życie jego i tych, na których oddziaływuje. Jako Człowiek, ma jednak Dar i Obowiązek autorefleksji i autokrytycyzmu. Staram się myśleć nad tym co robię i jak moje czyny wpływają na innych. Po wielu latach błędów i poszukiwań ostatnio udało mi się odnaleźć coś, co ma wartość na dłużej niż na chwilę. Miałem ambicje, aby skupić się w życiu na tym co dobre i piękne, a z racji swojego zawodu przekazać to dalej. Popełniłem jednak błąd. Założyłem, że wszyscy mówimy w tym samym ludzkim języku. Z „hieną” czy „świnią” trzeba jednak trochę inaczej…. #KęKę #MrKęKę #Safari #Wkrótce”.

W taki sposób raper zapowiada pierwszy singiel „Safari”, który będzie promował jego nową płytę „Mr. KęKę”. Album ma trafić do sklepów w 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To jest Miś. (Niedźwiedź) Ulubieniec niektórych kobiet (chociaż nie tylko) Panie kochają Misia, „bo taki ślitaśny I mieciutki i czuję się przy nim Taaaaka bezpieczna” To że Miś ma pazury i kły, i z ich pomocą terroryzuje wszystkich na około, nie ma dla nich żadnego znaczenia (do czasu). Z racji swoich gabarytów i braku naturalnych wrogów, Miś nie znosi sprzeciwu. Z wszystkimi przeszkodami radzi sobie w jedyny znany sobie sposób (przemocą). Jeśli trafi się agresywny osobnik, można mieć pewność, że prędzej czy później obróci pazury przeciwko nam. Nie ważne jak slodki był wczesnjej. Wtedy już zostanie tylko płacz „alee jak to? chlip”. – Tak to! To jest Niedźwiedź. Omijać, nie pozwalać się zbliżać. W ostateczności neutralizowac. #KęKę #MrKęKę #Safari #Wkrótce

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To jest Człowiek. Dokładnie taki sam jak miliardy innych ludzi na całym świecie. Ani dobry, ani zły. Jak każdy ma za sobą jakąś historię, która sprawiła że jest jaki jest. Każdego dnia podejmuje mnóstwo małych decyzji, które całościowo maja wpływ na życie jego i tych na których oddziaływuje. Jako Człowiek, ma jednak Dar i Obowiązek autorefleksji i autokrytycyzmu. Staram się myśleć nad tym co robię i jak moje czyny wpływają na innych. Po wielu latach błędów i poszukiwań ostatnio udało mi się odnaleźć coś co ma wartość na dłużej niż na chwilę. Miałem ambicje, aby skupić się w życiu na tym co dobre i piękne, a z racji swojego zawodu przekazać to dalej. Popełniłem jednak błąd. Założyłem, że wszyscy mówimy w tym samym ludzkim języku. Z „hieną” czy „świnią” trzeba jednak trochę inaczej…. #KęKę #MrKęKę #Safari #Wkrótce

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Japacz(@japacz)
2 lat temu

Widać co robi brak alkoholu z człowiekiem ..

Lili
2 lat temu
Reply to  Japacz

Wlasnie o tobie jest safari

Mann
2 lat temu

aż mi się keke zachciało jak slucham tego pierdolenia

Odb
2 lat temu
Reply to  Mann

Błąd: ,,Przekazać popełniłem piękne, chciałem co Kękę. Dobre to.”

Kękę
2 lat temu
Reply to  Odb

Odb ty atencyjna kurwo! Wypierdalaj!

Tadeusz Odyseusz
2 lat temu

Coś czuję, że następna płyta będzie o hejterach i że nikt mu nie będzie mówił jak ma żyć.

14:07 47
2 lat temu

Opublikowany 4 minuty temu

15:40 7

Odb
2 lat temu

Dobre: chciałem przekazać błąd to był kękę. Kękę daj mi chuja w rękę! Są tu jacyś ciepli oprócz mnie? Mam chęć na chuja

Odb
2 lat temu
Reply to  Odb

Chuja mi kękę jacyś są! Daj mi w ciepli chuja mam oprócz mnie ? Mam chęć na są tu

Xaxa
2 lat temu

Bossz jak on mmie juz wkurwia tym swoim moralnym pierdoleniem

sjdkfn
2 lat temu

Popełniłeś błąd, ale wszystko da się naprawić, więc się napij.

Mc Kaamyyyl
2 lat temu

najlepszy diss na kękę posłuchajcie se sami
https://www.youtube.com/watch?v=bpx4qR7SdIQ

Popularne