Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę po komentarzu fana opowiedział o swoich problemach

„Od lat leczę się psychiatrycznie”.

Opublikowany

 

KęKę udostępnił w social mediach kawałek „Presja”, komentując go: „otwieram oczy, a ona tam jest”. Jego post spotkał się z mocnym komentarzem jednego z jego fanów, na który raper postanowił równie mocno zareagować.

– Co ty wiesz o presji. Presja to jest u mnie jak zapi*rdalam 12 godzin na budowie, kilka dzieci i długi na głowie. Łeb napi*rdala 24 na dobę, a tu trzeba dawać. A na dzielnicy tacy psychole, że wyjdziesz na 10 minut i wracasz z p*zdą pod okiem ch*j wie za co. Zaraz się p*zdeczki w komentarzach zaczną udzielać, co nie wiedzą, co to jazda na krawędzi. Od 6 roku życia musiałem utrzymywać rodzinę. – napisał słuchacz.

KęKę nie pozostawił takich zarzutów bez odpowiedzi tłumacząc, że osoby majętne również mogą mieć podobne lub nawet jeszcze większe problemy życiowe, a ilość gotówki na koncie wcale im nie umniejsza.

– W lutym umarł mój ojciec, w kwietniu babcia. W lato zmarła babcia i dziadek mojego starszego syna. Wszyscy w pół roku. Na jesieni mój wujas. Gdyby nie leki pewnie bym oszalał. Od lat leczę się psychiatrycznie i psychoterapeutycznie. Nie wspominając o tym, że jestem niepijącym alkoholikiem, a to też ma swoje „uroki”. Od stycznia nie mogę napisać nic swojego choć robiłem rap 20 lat. Czy to blokada emocjonalna czy coś innego nie wiem. Do tego też mam nastoletniego syna i drugiego 6 latka. Obaj ze swoimi przeżyciami i problemami. No i schorowaną starszą mamę. Jeżdżę non stop między Wrześnią i Radomiem. – napisał raper.

– Trzeba być naprawdę ograniczonym aby myśleć że to że mam hajs załatwia wszystkie problemy. Idąc tym tokiem rozumowania to mogę napisać że Ty nie wiesz nic i presji. Masz robotę. Wiele lat byłem bezrobotny więc umiem rozróżnić co hajs może załatwić a czego nie. Wierz mi HAJS to ułamek „szczęścia”. Wk*rwia mnie takie gadanie niemiłosiernie. „Ja mam problemy, bogaci mają życie usłane różami”. Pomyśl zanim coś napiszesz. P.S Kończę bo po koronie jeszcze nie wróciłem do pełni sił. Plus mam antybiotyk na zmiany w płucach i nie powinien się denerwować. Elo. – dodał.

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Faflun
4 miesięcy temu

„Musiałem utrzymywać rodzine od 6 roku życia” typowe pierdolenie patusa mitomana o tym jak to nie ma źle w życiu, a w rzeczywistości ma chujowo bo przechlewa wypłate w robocie na budowie i ma później mokre sny o tym kim to on nie jest i czego nie widział. Kękę też idiota, że się na to złapał.

HJK
4 miesięcy temu

Połowa problemów na własne życzenie: alkoholizm? było nie chlać
nie umiesz utrzymać dzieci? było ich nie robić dopóki nie będziesz im wstanie zapewnić odpowiednich warunków, a sobie komfortu życiowego, żeby je spokojnie wychowywać.

Jan Paweł z Ursynowa
4 miesięcy temu
Reply to  HJK

No a typ co się do niego przypultał mógł się uczyć zamiast jarać majeranek za garażami to teraz za godzinę klikania w komputer zarabiałby tyle co za 12 godzin tyry na budowie. Płodzić gówniaków i popadać w długi też mu nikt nie kazał, umysł biedaka zawsze będzie biedny, jebać budowlańców i spawaczy

JangMulti
4 miesięcy temu

Nie wiem jak spawacze, ale budowlancy to naprawde totalna zakala ludzkosci, przynajmniej ci z ktorymi mialem do czynienia.

Imie
4 miesięcy temu
Reply to  JangMulti

Nie myl budowlańców z pomagaczami

Profesor Szarpanky
4 miesięcy temu

GOŚĆ TO TYPOWY KUKOLD . ON ZAPIERDALA A JEGO P0LKA SIEDZI NA DUPIE, PIJE KAWKĘ I „WYCHOWUJE” DZIECI.

AD0LF HlTl3R
4 miesięcy temu

Kękę dobrze gada, polać mu!

Zwisek z Nadarzyna
4 miesięcy temu

Sentino feat. KęKę – czekam na featuring

Kozanostra
4 miesięcy temu

Problemy bogatych to jacuzzi nawaliło, taka prawda. Ale. Kękę raper dobry. Ps jebać intruza

Emce pemce kutas w której ręce?
4 miesięcy temu

Nerkę po seksie fana opowiedział o swoich przeżyciach
„przy tobie zwód sprawia że mój chuj bije rekordy długości całe 55mm”.

Kąfidęt
4 miesięcy temu

Widać że pieedolnięty. Chij mu w ryj

xxx
4 miesięcy temu

Nie użalaj się kłenke bo uja wiesz jaki rap takie życie

qwerty
4 miesięcy temu

Teraz to już pierdoli, bo każdy Polak musi zawsze udowadniać, że ma najgorzej.
Fakty są takie, że gdyby nie miał teraz pieniędzy, to wszystkie te wymienione problemy miałby i tak, a za to byłby w o wiele większej dupie.
Jak to by było, gdyby nie mógł kupować dzieciakom tego, czego potrzebują?
Gdyby nie było go stać na podróżowanie do schorowanej matki?
Gdyby nie było go stać na leczenie i terapie?

Otóż możliwe, że w tym kraju rzuciłby się na linę i tyle by z niego pozostało.
Dlatego wkurwia mnie takie pierdolenie bogatych o tym, jak to mają ciężko. Jasne, pieniędzmi się wszystkiego nie załatwi, ale bez pieniędzy to dopiero ma się przejebane, więc może i ma presję, ale za to pokory to mu brakuje.

Popularne