Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę „Siara” – znamy wyniki sprzedaży

„Nie będę ukrywał, bardzo mi miło”.

Opublikowany

 

kękę w białej czapce i czarnej bluzie
fot. @photowolo

Kilka dni po premierza płyty „Siara” KęKę poinformował, że album zdobył platynowe wyróżnienie. Oznacza to, że najnowsze wydawnictwo radomskiego rapera sprzedało się w ponad 30 000 egzemplarzy.

Mamy to! Chciałbym Wam serdecznie podziękować! Po otrzymaniu najnowszych raportów, mogę już ogłosić, że zaledwie parę dni po premierze mamy PLATYNOWĄ PŁYTĘ! Nie będę ukrywał, bardzo mi miło. Samo wyróżnienie, tym bardziej tak szybkie, oczywiście mnie cieszy, ale jeszcze bardziej cieszą mnie Wasze reakcje na płytę. Dawno nie spotkałem się z tak pozytywnym odbiorem mojego albumu. Wyniki sprzedażowe choć są super, to uwierzcie mi, nawet w małej części nie jarają mnie tak jak wiadomości od Was, że „Siara” Wam się podoba. – napisał KęKę na Instagramie.

 
16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Adolf HlTL3R
1 rok temu

Chłopie wróć do picia bo tych twoich nowych płyt się słuchać nie da, a fani je kupują z litości tylko dla tego ze wygrałeś walkę z nałogiem.

Ziominho
1 rok temu
Reply to  Adolf HlTL3R

Jakbys przesluchal plyte bys wiedzial ze typ nie wygral z nalogiem

Pogromca kurew
1 rok temu

Zauważyliście, że ten cwel Profesor Trapu zawsze pojawia się po południu? Wiecie dlaczego? Bo to jest kurwa przegryw, ma na imię Wojtek, 23 lata i pracuje od 6 rano w magazynie w Amazonie i nie ma nawet minuty żeby zajrzeć na glamrap podczas roboty, bo szefo go wyjebie. Dopiero jak skonczy robotę i 16 to wbia na glamrap. Takie to zycie tego spermiarza, zwykly frustrat.

Odb
1 rok temu

GęGę „Stara” – znamy wyniki anali

ku ku
1 rok temu

siara to tego słuchać i kupować…jak widać idiotów totalnych nie brakuje. Jak można się jarać truizmami, populizmem i prawdami objawionymi?

Wnuk Tedego
1 rok temu
Reply to  ku ku

Kurwa normalnie. Posłuchaj sobie paru kawałków gość mówi wprost że chce tylko spokojnie żyć nie uważa się za jakiegoś mędrca i cieszy się że mu się życie odmieniło i żeby nie czekać bo zmiana sama nie przyjdzie. Może to nie jest jakieś objawienie ale wśród Kizo Żapsonów Bedopiesów czy innych Intruzów Obserwatorów to majstersztyk przyjemny dla ucha

Beźmienni sprawcy
1 rok temu
Reply to  Wnuk Tedego

W porównanie do Kizio i żabsona wszystko jest mistrzostwem świata. Co nie zmienia faktu, że siarą jest słuchać kęke

Profesora stara to huj
1 rok temu

Profesorze co lizesz wszystkich po worze,i ten co mu matka pizda na ryj siadała jak nie mogła na niego patrzeć,stąd się wzięło utkam pizdy z jego własnego doświadczenia jak mu matka swoją zatopiła jego pizdowata mordę zatykała,może 20vlat ćpał chlal i mieszkał z rodzicami,ale dobre kawałki robi,i wyszedł z ego szamba,a ty dzięki bez szkoły siedzisz jak ten dzban na gr,i obrażasz wszystkich kutasiarzu mógł by cię kupić teraz razem z tą twoją zajebana wsią,w której mieszkasz ma 3 mieszkania,bańkę rocznie,dzieciaki już mieszkania swoje będą mieć a ty zjebany ryju ciągle dlubiesz palcem w pizdzie bo nic więcej nie osiągnęłaś ladacznico

Słodka Prawda
1 rok temu

Alkoholizm to bagno, ale nie wiem czy takie wielkie jak polski rap.

Ziominho
1 rok temu
Reply to  Słodka Prawda

Mniejsze i to o wiele

Ziominho
1 rok temu

Wolałem Keke gdy pil

King Pento
1 rok temu

Ładne piosenki na tej płycie

pestycydy i sterydy
1 rok temu
Toshiba
1 rok temu

Przecież ty gamoniu sam jesteś 100% potwierdzonym konfidentem…

fghnvt
1 rok temu

pakuj babajage i wypierdalaj

Handlarz pinezek
1 rok temu

Utkaj wary i idź klękaj do paly przed sentinem xd
#jebacprofesorstrapu

Popularne