Sprawdź nas też tutaj

teledysk

KęKę włącza „Tryb ON”

„Każdy mój album jest ważny i mocny i piszę już kolejne zwrotki”.

Opublikowany

 

Na kanale Takie Rzeczy Label pojawił się trzeci singiel z nadchodzącej płyty KęKę – „Siara”. „Tryb ON”, do którego muzykę wyprodukował Worek, a wideo przygotowała ekipa 9Liter Filmy, to mocny i pełen energii kawałek, który niejednego zmotywuje do działania. Zapnijcie pasy i włączamy „Tryb ON”.

KęKę „Siara”

Obecnie trwa preorder albumu. Jeżeli chcecie wejść w posiadanie gratisowej EP-ki „Bis” to zapraszamy na www.takierzeczy.com. Zostało ok 15% nakładu.

„Siara” to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia artysty. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły, i nie zapraszać żadnych gości. W warstwie muzycznej otrzymujemy połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień od topowych polskich producentów. W dwóch utworach scratche dograł niezawodny Dj VaZee.

 
92 komentarze
92 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Justynka z Swiebodzinka
7 miesięcy temu

Co oznacza sam wyraz satelity? Bo to ważne. Sat-el-ity, składa się z 3 sylab. Sat – pochodzi od Saturna i satanizmu, sataniści są wyznawcami Saturna. Elity – to są elity, władza. Rozdzielając słowo elity wychodzą nam jeszcze dwa wyrazy. El – to Elohim – bóg albo bogowie. Ity – to obcy. Ukryte znaczenie słowa „elity” można jeszcze przetłumaczyć na „obcy bogowie”, czyli lucyfer, szatan. A cały wyraz satelity, to są satanistyczne elity. I to by się zgadzało bo rządzą nami elity satanistyczne

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu

Wypierdalaj przegrywie

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu

Slowo satelita pochodzi od lacinskiego slowa satelles matole.

Pelson, ten którego nikt nie zna
7 miesięcy temu

Każdy twój album jest chujowy i asłuchalny.

haha
7 miesięcy temu

Polski Słuchacz za dużo nie wymaga wystarczy wrzucić jakieś populizmy truizmy do kawałka i wszyscy piszą Kękę KRÓL i kupują jego płyty i potem taki pajacyk ma platynową płytę

Wystarczy wrzucać do kawałków prawdy oczywiste typu polityka zła szef w pracy zły ludzie złi i ludzie piszą o jezu jak on mnie rozumie haha

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu

Cześć tu Robert Lewandowski. AMA!

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu

Zniszczę wam tę stronkę za to, że mnie nie zaakceptowaliście

Young Multi - najlepszy raper w kraju
7 miesięcy temu

Cześć Robert skoczysz ze mną i ze Szpakiem na piwko?

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu

Może tak się zdarzyć

Kapus
7 miesięcy temu

Jebac jonkmena

TylkoJONGMEN
7 miesięcy temu
Reply to  Kapus

Własnie Słucham JONGMEN „DO SPODU”
Tylko JONGMEN Codziennie !!!
Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą
po 20 kg haha
JONGMEN ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi
Klipy JONGMENA są na kanałe HEAVYWEIGHT PORJECT Który ma 83 Tysiące Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to JONGMEN nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

Spocone Stringi Alberto
7 miesięcy temu

Dobra menelu miałeś 5 minut ale już wracaj na rejon roznosić awizo, nikt nie chce słuchać tego wycia

Stary Włodka
7 miesięcy temu

Kogo obchodzi pierdolenie jakiegoś trzeźwiejącego boomera ?

Pissing Cock
7 miesięcy temu

Nakładu zostało 15%. Gdyby zostało 40% mogłoby być niebiezpiecznie, prawda Siara?

Bartuś Ciepłota ak Kuloziemca
7 miesięcy temu

mam 16 iwczoraj byłem z moim kumplem na imprezie troche się upiliśmy więc ja nie chciałem wracać do domu więc poszliśmy do niego bo miał wolną hate . gdy byliśmy już u niego zapytałem się czy moge wzięść prysznic on się zgodził wię poszłem do łaźienki rozebrałem się i zaczołem się myć kiedy on nagle wchodzi i mówi mi że zostawia tu czysty ręcznik i wyskakuje z tekstem że mam dużego i czy się depiluje odpowiedziałem mu że się nie depiluje tylko poprosty nie rosną mi włosy na nogach i tyle .wyszedł z łazienki ja wyszłem zaraz owinołem się ręcznikiem i poszłem do pokju jako że byłem wyczerpany zapytałem gdzie moge spać i czy pożyczy mi jakieś bokserki on na to że moge spać u niego w pokoju więc poszłem tam z nim on mi dał te bokserki więc zrzucam ręcznik i je ubieram wtedy on mnie się pyta czy jestem prawiczkiem odpowiadam mu że tak a on na to że tesz i pyta się jeszcze czy ktoś mi robił kiedyś loda i znów odpowiadam mu że nie a on mi na to że on mi może zrobić loda jeśli chce a ja jemu tak na próbe zobaczyć jak to jest generalnie był to moj najlepszy kumpel wię pomyślałem że raczniej się nie wyda a ciekawie jest jak to jest więc się zgodziłem zdjołem majtki a on zaczoł mi go lizać było świetnie następnie powiedział żebym ja mu teraz zrobił loda zgodziłem się lizałem mu i waliłem jednocześnie spodobało mi… Czytaj więcej »

Marian
7 miesięcy temu

Polecam poczytać słownik zanim cos jeszcze napiszesz na tym forum albo wypracowaniu z polskiego.
Poszedłem a nie poszlem

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
7 miesięcy temu
Reply to  Marian

Jednego temu śprośnemu gówniarzowi nie można zarzucić. Skoro jest pedrylem, powinien używać formy „poszłem”.

Żabson
7 miesięcy temu

Fajne.
Jak moje wakacje w 2017.

JA JEBE
7 miesięcy temu

asluchalne

pacino aldente
7 miesięcy temu

Jebac tych wszystkich hipokrytow cweli pijesz to pij nie to nie ale drugiemu nie narzucaj i nie zakazuj kurwa a najlepsi sa wielkie katoliki to zamiast milowac i rozumiec innych tylko ich dyskryminuja i opluwaja jak prezes narod pOlski

don samar
7 miesięcy temu

„Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły, i nie zapraszać żadnych gości”

ty kurwo pajacu pierdolony rap sam w sobie i pisanie tekstów ma osobisty charakter z tego względu że każdy raper sam sobie pisze teksty 🙂 nie dorabiaj ideologii do tego że jesteś lamusem, kasztanem i rudym cwelem chorym psychicznie…

nie nagrywasz sentymentalnych kawałków z koleżkami bo ich poprostu nie masz …. chuj ci na imię

a jak doczytałeś to do końca to sprawdz cymbale tracklistę np pierwszego albumu swojego idola 2Paca od którego wielokrotnie kopiowałeś wersy i zobacz ilu tam jest gości.

Srękę
7 miesięcy temu
Reply to  don samar

Kękę Srękę Kukold i jeszcze kolegów nie ma haha

Ten Kękę to naprawdę godności nie ma pewnie w związku nie ma nic do gadania dlatego musi się żalić jak pizda w tekstach w populistycznych kawałkach haha

SENTINO
7 miesięcy temu
Reply to  don samar

JADŁEM OBIAD Z PSAMI PRZY STOLE, LUDZIE SIEDZĄ ZA MATKĘ, BRAT UGRYZŁ MNIE W RĘKĘ

Hahaha
7 miesięcy temu

I tak KUKOLD Kękę Sręke musi dzielić hajs na 50 / 50 z ŻONĄ haha kto wie może mu hajs wydziela haha

Bezel SLU
7 miesięcy temu

AąEę włącza „Tryb Turbo”
„Każdy mój sextejp jest ważny i mocny i kręcę już kolejne taśmy ”.

Bartuś Ciepłota ak Kuloziemca
7 miesięcy temu

Dowody, że ziemia jest kulą:

1. KsiężycNa szczęście tego, że Księżyc nie jest z sera, nie mieszkają na nim króliki i nie jest naprawdę srebrnym globem nie trzeba już tłumaczyć.  Arystoteles obserwując zaćmienia naszego satelity (gdy Ziemia rzuca nań cień zasłaniając Słońce) zwracał uwagę, że kształt ziemskiego cienia jest okrągły. A skoro Ziemia wciąż się obraca (co udowadnia eksperyment z wahadłem Foucault), to w połączeniu z kształtem cienia daje jasny dowód, że nie żyjemy na płaskim dysku. 

2. Obrazy na horyzoncieJeśli kiedykolwiek byliście nad morzem i wpatrywaliście się w horyzont z pewnością dostrzegliście to zjawisko. Nadpływające z oddali statki nie pojawiają się od razu w całości w polu widzenia, zdają się wypływać jakby spod wody. Oczywiście tak się nie dzieje, to złudzenie optyczne. Jak działa? Bardzo dobrze obrazuje je eksperyment z mrówką wspinającą się po pomarańczy – gdy będziemy obserwować ruch z drugiej strony owocu mrówka wspinająca się na szczyt kuli będzie „wynurzać się”. Identycznie działają obiekty wyłaniające się zza horyzontu, jak choćby wysokie budynki, do których dopływamy po długim rejsie. 

Bartuś Ciepłota ak Kuloziemca
7 miesięcy temu

3. Zmieniające się konstelacje gwiazdTu także odwołamy się do Arystotelesa. To on już w czwartym wieku przed naszą erą zaobserwował, że oddalając się od równika możemy obserwować na niebie inne konstelacje gwiazd. Dodatkowo starożytny badacz stwierdził, że Ziemia nie może być wyjątkowo wielka, inaczej każdy najmniejszy ruch człowieka znacznie zmieniłby to co widzi on na rozgwieżdżonym niebie. Gdyby Ziemia była płaska przesuwając się od równika na północ lub południe nie obserwowalibyśmy „chowania się” konstelacji i wyłaniania się kolejnych gwiazd.

Bartuś Ciepłota ak Kuloziemca
7 miesięcy temu

4. CienieWystarczy wyjść na zewnątrz w słoneczny dzień i spojrzeć pod nogi. Dla niepewnych przedstawiamy prosty eksperyment – dwa identyczne patyki wbite w ziemię pod tym samym kątem, ale w różnych miejscach, będą miały różne cienie. Dodatkowo wraz z biegiem czasu w ciągu dnia cienie te będą się zmieniać.

Erastotenes użył tego w swoich badaniach by obliczyć odległość Ziemi od Księżyca oraz obwód naszej planety. Bez internetu, bez kalkulatora, ponad 200 lat przed naszą erą.

5. Obserwowanie otoczenia z wysokości pozwala widzieć na dalsze odległościKolejny eksperyment. Stojąc na równinie patrzymy na horyzont – wysilamy wzrok, używamy lornetki. A gdy znajdziemy granicę, znajdźmy wyższy punkt do obserwacji (wyższe piętro budynku, wzgórze). Co się stanie? Zobaczymy więcej. Gdyby Ziemia była płaska różnica wysokości obserwatora nie miałaby wielkiego znaczenia. Im wyżej będziesz, tym dalej będziesz mógł spojrzeć (choć oczywiście nie w nieskończoność). 

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu

Zerznales to slowo w slowo z artykulu w Focus’ie ale ok. Dowod namacalny na to, ze ziemia jest sfera bez znajomosci fizyki – KARTOGRAFIA.

PŁASKA ZIEMIA PROVE
7 miesięcy temu

Żaden z tych „dowodów” nie jest obserwowalny a zjawiska które spowodowane są ruchem osiowym ziemii wyglądają identycznie na płaskiej ziemii. W sieci jest mnóstwo filmów które pokazują że statki nie znikają za horyzontem a zresztą samemu można to sprawdzić. O tym że grawitacja nie jest siłą tylko zjawiskiem przemieszczania gęstszych obiektów na dół a mniej gęstych do góry wie każdy samodzielnie myślący człowiek.

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu

Napisze po raz drugi moze cos dotrze to tych waszych pustych plaskoziemskich pal. Grawitacja JEST, lap wzor na stala (to 7 klasa szkoly podstawowej): G=6,67⋅10−11Nm2/.
Co do tego pierdolenia o gestosci mam dla Cb prosty eksperyment, ktory rozjebie Ci mozg. Wez gruba ksiazke (o duzej gestosci), poloz na jej wierzchu jedna kartke papieru (o znacznie mniejszej gestosci) i zrzuc to na ziemie. Gdy juz zobaczysz wyniki eksperymentu przestan trollowac tymi debilizmami bo dzieciaki w tych czasach i tak sa wystarczajaco tepe przez rapsy i internety.

AzbeST
7 miesięcy temu

Może Magik też nie wierzył w grawitację?!

Jarek49
7 miesięcy temu

Zara chwila kurwa stop. Skoro ziemia jest płaska, to jakim kurwa cudem na jednej „STRONIE” panuje dzien a na drugiej noc. a dlaczego mars jest okrągły, A MOZE TO JAKIS „TALERZ” TYLE ZE POSTAWIONY PIONOWO I SKIEROWANY W NASZĄ STRONE, a tak naprawde tez jest płaski? 2 przecież nie wyszyscy mieszkają w centrum tego kurwa „dysku?” więc im dalej od środka, tym grawitacja większa, NO BO CHYBA JEST GRAWITACJA? czy jednak nie? aaaaaaaaaa juz wiem, robią takie specjalne buty co sie kurwa DO ASFALTU PRZYKLEJAJĄ ZEBYM NIE SPADŁ DO KOSMOSU A I CIEKAWE W KTÓRĄ STRONE POLECE, MOŻE W LEWO ?, ja mam jedną rade dla was „PŁASKOZJEBÓW” Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka Adres: Doktor Izabeli Romanowskiej 2, 85-796 Bydgoszcz
Godziny otwarcia: Czynne całą dobę
Telefon: 52 374 30 00

Rak
7 miesięcy temu

Ten wysryw utwór to część kabaretu czy twórczość Kenkiego?

ciasnaMadzia
7 miesięcy temu

rap się skończył, nikt tego gówna już nie słucha nawet za darmo, nie mówiąc już o kupowaniu płyt

wypadSrękęKękę
7 miesięcy temu

Populistyczne Gówno Same Truizmy

Zwykłe GÓWNO POPOWE

Poczta
7 miesięcy temu

Kęcol wróć!!!

WEQ
7 miesięcy temu

KĘKĘ KUKOLD

RER
7 miesięcy temu

Kolejna płyta bez Gości bo kto by się do takiego zjeba dograł

JONG DŻING LING
7 miesięcy temu

KęKę to populista.Dla niego liczy sie nie rap a to ile zarobi hajsu na fanach. W dodatku jego rap jest mega nudny.

Dokładnie
7 miesięcy temu

dokładnie ciągle piszę posty ile płyt poszło ciągle non stop chytry listonosz

i kurwa co tydzień dodaje post że kolejne 2 tysiaće zamówien płyt

I tak KUKOLD musi dzielić hajs na 50 / 50 z ŻONĄ haha kto wie może mu hajs wydziela haha

Masta Eljan 666
7 miesięcy temu

Sramy na jungmena!

wypadSrękęKękę
7 miesięcy temu

Kękę Srękę Populstyczny Truizmy Pajacyk niech on wypierdala robić ten budyń

PRZECIEŻ ten kawąłek brzmi kurwa jak 100 % POPOWY kawałek radiowy

to nie jest RAP …..

Odb
7 miesięcy temu

GęGę włącza „Tryb ORAL”

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
7 miesięcy temu
Reply to  Odb

ODB włącza tryb chujowych, czerstwych już metod ODBywania kary w więzieniu, gdzie jest ładowany w ODByt. To że masz dostęp do internetu nie oznacza, że powinieneś z niego korzystać bezbeku. Oby ci matka na CoViD padła jak bydło, którym twoja rodzina jest.

Odb
7 miesięcy temu

I wzajemnie stara kurwo. Ty jesteś starą ej ty kola!!!

Grazynka78
7 miesięcy temu

Własnie Słucham Bedoes „DO SPODU”
Tylko BEDOES Codziennie !!!
Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą
po 20 kg haha
JONGMEN ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi
Klipy JONGMENA są na kanałe HEAVYWEIGHT PORJECT Który ma 83 Tysiące Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to JONGMEN nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

IksX
7 miesięcy temu

jongmen wygląda jak pan z kebaba

Masta Eljan 666
7 miesięcy temu

Kupujcie Nintendo Switch und Xbox Series X and PlayStation 5!

Masta Eljan 666
7 miesięcy temu

Wódkę wypijcie & konie zbijcie!

haha
7 miesięcy temu

KTO TEGO GÓWNA SŁUCHA ?????

Pelson, ten którego nikt nie zna
7 miesięcy temu
Reply to  haha

Biedaki jeżdżące wieśwagenami

Jesteś lamusem
7 miesięcy temu

Wieśwagen? Niezłe określenie na jeden z najbardziej zasłużonych koncernów motoryzacyjnych, który działa w 150 państwach, posiada 43 linie produkcyjne i sprzedaje najwięcej aut. Tylko niemyta i niewyedukowana kurwa może pisać takie głupoty. Ha tfu!

Bartuś Ciepłota ak Kuloziemca
7 miesięcy temu
Reply to  haha

Ja

Marian
7 miesięcy temu

Najciekawsze teksty ma rogal ddl.
Jak to czytasz to proszę wróć
Elo

Krzysztof Kononowicz
7 miesięcy temu

Witajcie przyjaciele płaskoziemcy. Mam pytanie. Otóż, czy uważacie podobnie, że góry to pnie prawdziwych drzew, które zostały ścięte? Proszę o odpowiedź, nie wiem co o tym myśleć.
Z góry dziękuję 

Profesor_Nauk
7 miesięcy temu

Tak. To co dla mnie jest podłogą, dla Ciebie jest sufitem.

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu

„Witajcie przyjaciele plaskoziemcy” – inny sposob na powiedzenie: „witajcie, jestem kretynem bez szkoly”.

Wojciech Suchodolski
7 miesięcy temu

Co ty pierdolisz?

Bestia z Wadowic
7 miesięcy temu

blow job

Jarek49
7 miesięcy temu

robię non stop

Ron Jeremy
7 miesięcy temu

Trzeba wyruchać wszystkie śmierdzące sraki!

Profesor_Nauk
7 miesięcy temu

Nawet nie skomentuję tego roastu, bo większość tego co tam pisaliście to bezbeckie żarty pokroju tych od Pawłowskiego z Fame MMA, co bardzo dobrze że go stamtąd wyjebali.
A u mnie po staremu. Żadnych zmian. Wkurwia mnie to. Dzisiaj na słuchawkach w robocie Fenomen – Szansa. Na pewno każdy kojarzy „Chłopak nie łam się”. Słucham tego bo strasznie chce mi się srać a wiele starszych osób jak idzie się wysrać to mówi że idzie się złamać. Ktoś mi to wytłumaczy? Nie widzę powiązania z łamaniem a oddawaniem stolca.

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Ale masz rozkminki jprdl

Profesor_Nauk
7 miesięcy temu

Śmieć.

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Juz nie bede ci ublizal bo wczoraj zostales odpowiednio zaorany.

Profesor_Nauk
7 miesięcy temu

Yeach! Team putang. Team pussy!

Profesor_Nauk
7 miesięcy temu

Mini Majk z głową w kiblu
https://youtu.be/A7fWlCJFMtQ

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Przeciez to ty jestes przegrywie.

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Szczerze mówiąc, to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu

Tu nie ma sie nad czym zastanawiac.

gazetka szkolna
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk
PejaTVN
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Fenomen wieczny props, jebac nowoczesny polski „rap”

Cyganskakurewka
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

To więzienny żargon. Kiedyś były takie kible z „półeczką” i duży stolec się na niej łamał w pół.

Pieczarkario
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Kuzynka buczera łap mele

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu
Reply to  Pieczarkario

Eeee?

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu

Kuzynka Buczera, Robert Lewandowski i Profesor_Nauk – ten sam rozmiar penisa. Jedna i ta sama osoba.

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu

Ten sam rozmiar penisa 35 cm w zwisie.

TakByło
7 miesięcy temu

Takie kawałki to się wypuszczało w 2010 Roku a nie kurwa w 2021 Roku ….

Srękęhaha
7 miesięcy temu

Co za zjeby minusują prawdę w komentarzach czyżby fani Kękę Srękę haha

PŁASKA ZIEMIA PROVE
7 miesięcy temu

JUDAIZM nie jest ludem, nie jest rasą; jest klasyfikowany jako religia, grupa lub sekta; Judaizm (JEWdaism) tworzy się z członkostwa.

Jeśli rzeczywiście, na podstawie swojej własnej dokumentacji ŻYDZI (JEWS), twierdzą, że ich rodowód pochodzi od penisa z akronimu imienia „Ab Ra Ham”; jest to niemożliwe z dwóch (2) powodów:

1) AB RA HAM lub Brahma, którego żona została nazwana Saraswati (+ VishNu)
   AB oznacza pierwszy lub oryginalny
   RA oznacza Boga Słońca
   HAM oznacza Egipt

2) Abraham, człowiek, którego żona miała na imię Sara
   Rasa była znana jako HEBRAJCZYCY (pozwól mojemu ludowi odejść)
   Hebrajczyk nie może wyprodukować ŻYDA (JEW)

   Abraham miał Egipską konkubinę
   Mówi się, że HEBRAJCZYK + EGIPCJANIN wytworzyli ARABA. bahaha

ŻYD, tak jak HEBRAJCZYK, to fałszywa rasa stworzona przez ŻYDÓW, by zapoczątkować rodowód. Ten wpis jest sformułowany w taki sposób, aby wyjaśnić, że „Żydzi”, aka potomkowie biblijnego Abrahama, nie są rasą – a ci, którzy nazywają się Żydami, są głównie Khazarianami i mają własne unikalne cechy, co nie oznacza, że są oni ich własną rdzenną rasa; są jedynie mieszanką ludów Tureckich i Mongolskich, którzy w końcu wymieszali się ze Wschodnimi Europejczykami i innymi.

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
7 miesięcy temu

Dzięki za informacje,

A teraz przeczytaj coś sensownego… nie wiem… Ojca Chrzestnego albo tą drugą książkę, którą przeczytasz w swoim życiu.

AzbeST
7 miesięcy temu

To nadal będzie więcej od ciebie. Ty jedynie czytasz książeczkę wojskową starego, który wyszedł po zapałki jak miałeś 3 lata.

Marek
7 miesięcy temu

Grawitacja to naturalne prawo gęstości, ale pewni ludzie chcą abyś wierzył, że zanim jabłko spadło na głowę Izaaka Newtona, to nikt na świecie nie mógł wyjaśnić dlaczego rzeczy spadają na dół. Powód dlaczego obiekty spadają jest taki, że są one gęstsze niż medium w którym się znajdują. Powód dlaczego obiekt się unosi, jest taki że jest on mniej gęsty niż medium w którym jest więc np dlatego krople deszczu spadają poprzez powietrze, a bąbelki powietrza unoszą się poprzez wodę. To dlatego kamień spadnie, a balon helu się uniesie.To dlatego kiedy wskoczysz do wody, nabierzesz powietrza do płuc to utrzymasz się przy powierzchni, ale jak już je wypuścisz, to zaczniesz tonąć. Tak jest ponieważ uczyniłeś swoje ciało mniej pławnym/wypornym, a więc masa ziemi nie tworzy żadnej ciągnącej siły. 

Grazynka78
7 miesięcy temu
Reply to  Marek

Masa Ziemi nie tworzy żadnej ciągnącej siły, wszystko jest zależne od Gęstości/Wyporności obiektu i medium w którym się znajduje
[G]rawitacja zastąpiła Abracadabrę.
Obiekt znajdujący się w otoczeniu które jest bardziej geste niż on sam – naturalnie będzie się unosić, a obiekt, który jest bardziej gęsty niż otoczenie w którym się znajduje – naturalnie spadnie.

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu
Reply to  Marek

Co za idiota.

Kuzynka Buczera
7 miesięcy temu
Reply to  Marek

Wez gruba ksiazke i poloz na jej wierzchu jedna kartke papieru i zrzuc to na podloge i zobacz co sie stanie, jak dopasujesz swoja teorie gestosci do zaobserwowanego zjawiska?

KOMODORE
7 miesięcy temu

spoko bicik

wypadSrękęKękę
7 miesięcy temu

O czym to jest kurwa kawałek niby ???

Byle Rym dla Rymów

Kurwa Zwykłe GÓWNO OBSRANE

ELO
7 miesięcy temu

Dajcie jakiś News o Sentino a nie jakiś populistyczny Kękę Srękę

don samar
7 miesięcy temu

jaki kraj taki bonez mc 🙂

TylkoJONGMEN
7 miesięcy temu

Własnie Słucham JONGMEN „DO SPODU”
Tylko JONGMEN Codziennie !!!
Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą
po 20 kg haha
JONGMEN ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi
Klipy JONGMENA są na kanałe HEAVYWEIGHT PORJECT Który ma 83 Tysiące Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to JONGMEN nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

Popularne