Sprawdź nas też tutaj

News

Kendrick Lamar bezdomnym w serialu 50 Centa

Raper zagrał w „Power”.

Opublikowany

 

Kendrick Lamar i 50 Cent / kadr z serialu

Kendrick Lamar, którego wkrótce zobaczymy w Polsce zagrał w popularnym serialu „Power” wyprodukowanym przez 50 Centa. Raper wcielił się w postać bezdomnego o imieniu Laces. –  Kendrick Lamar to talent jaki zdarza się raz na pokolenie – mówi producent Mark Canton. – Razem z 50 Centem doszliśmy do wniosku, że byłoby niesamowicie napisać rolę dla Kendricka. Wszyscy jesteśmy podekscytowani z tego powodu – dodaje.

Serial skupia się na Jamesie „Ghost” St. Patricku, bogaczu, który jest właścicielem klubu nocnego w Nowym Jorku i chce stworzyć sieć klubów. Ghost prowadzi podwójne życie. Jest właścicielem klubu oraz szefem potężnej organizacji zajmującej się handlem narkotyków.

Fragmenty występu rapera możecie zobaczyć poniżej.

Telewizyjny sukces 50 Centa

„Power” to amerykański dramat telewizyjny, który zadebiutował 7 czerwca 2014 roku w stacji Starz. Seria została stworzona przez Courtney Kemp Agboh i wyprodukowana przez 50 Centa. Raper pojawia się też na ekranie w roli Kanana, starego kumpla głównego bohatera Jamesa „Ghost” St. Patricka, który prowadzi nocny klub i jest szefem gangu narkotykowego. Serial pobija rekordy oglądalności stacji Starz. Do tej pory wyprodukowano sześć sezonów. – Wiedziałem, że Power będzie czymś wyjątkowym od pierwszego spotkania, gdy omawialiśmy pomysł na serial. Wsparcie fanów jest siłą napędową tego sukcesu – mówił jakiś czas temu 50 Cent.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
remrem

„Serial skupia się na Jamesie „Ghost” St. Patricku, bogaczu, który jest właścicielem klubu nocnego w Nowym Jorku i chce stworzyć sieć klubów. Ghost prowadzi podwójne życie. Jest właścicielem klubu oraz szefem potężnej organizacji zajmującej się handlem narkotyków.”

CO ZA BARAN TO PISAL

Eddie

Dobry serial. Polecam. Jedna z glownych rol gra Joseph Sikora,Amerykanin polskiego pochodzenia.

sadasd

Popularne