Sprawdź nas też tutaj

News

Kiedy nowa płyta Solara?

„Już myślałem, że prawie mam płytę”.

Opublikowany

 

Solar / fot. osiemdziewiec

W grudniu minionego roku ukazał się pierwszy solowy w pełni legalny album Solara „Klub 27”. Płycie towarzyszyła niestandardowa kampania reklamowa, która podzieliła słuchaczy. Kiedy możemy spodziewać się kolejnej solówki założyciela SB Maffiji?

Nie udzielam się ostatnio zbyt często, ale mam dużo na swoje usprawiedliwienie. Skupiłem się na zbieraniu inspiracji znanym powszechnie również jako życie i przekuwaniu tego na muzę. Już myślałem, że prawie mam płytę, ale coś mi się otworzyło w głowie i okazało się, że muszę znaczną część wyrzucić. Ostatnio więcej czasu spędzam w studio niż gdziekolwiek indziej i czuję znowu to co zawiodło mnie tak daleko, czyli czystą zajawę z tworzenia. I całe szczęście, bo już przychodziły mi do głowy różne dziwne pomysły odnośnie tego w co zainwestować czas. Włodi w wywiadzie do książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy.” fajnie opisał to uczucie: „Czuję się oderwany od czasu. Rzeczywistość jakby mnie mijała. Porównuję to do medytacji. Nie liczy się ani przeszłość, ani przyszłość, tylko ten moment w którym tworzę, jestem w uniesieniu. Doceniam takich ludzi jak Białas, którzy nagrywają non stop. Wiem zresztą dlaczego on to robi – chce bowiem trwać w tym uczuciu. Jak się tworzy, ma się wrażenie, że można przenosić góry. To przekłada się na pewność siebie oraz życie osobiste. Człowiek staje się dzięki temu lepszy”. Po każdej płycie musi minąć trochę czasu, żeby mentalnie i muzycznie wyjść z jej klimatu i szczęśliwie ten okres właśnie dla mnie przyszedł. Co jest wyjątkowo kojące biorąc pod uwagę to jak ciężką płytą był K27. Albo demony tylko na chwile dały żyć, zobaczymy. Usłyszymy się gdy będę gotowy – napisał raper na FB.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
tfu

Taaa, wysrywy już nagrane,
a solar pewnie myśli jak tutaj odjebać jakąś zajebistą akcje promocyjną

Don Don - Kutafon

Jebany oszust niech wypierdala. Zero szacunku za ostatnią „akcje promocyjną”. Załadował w chuja wszystkich swoich „fanów” i myśli, że jest git.

Pierogi ruskie u sasiadki Marianny

Oby kurwa nigdy.

Mufasa

Juz niedlugo Polske opanuje analny pierdolec !!!!

Klaus, der mutterficker

Jestem jestem Klaus, zwany matkojebca.
Seksu analnego jestem kurwa piewca !

Popularne