Sprawdź nas też tutaj

News

Kiedy ukaże się książka Quebonafide?

„Wydanie Egzotyki na papierze okazało się dużym wyzwaniem”.

Opublikowany

 

Quebonafide / fot. Wojtek Koziara

Latem ubiegłego roku wytwórni QueQuality wystartowała z przedsprzedażą książki „Egzotyka”, która ma opowiadać o 3-letniej podróży Quebonafide po 70 krajach. Wydawnictwo miało się ukazać we wrześniu 2018 roku, jednak do dzisiaj nie znajdziemy go na półkach księgarń. Dlaczego? Jak informuje label „wydanie „Egzotyki” na papierze okazało się dużym wyzwaniem”.

O czym będzie książka?

„Egzotyka” na papierze ma być rozszerzeniem tego, co mogliśmy usłyszeć na płycie o tym samym tytule. – Jej pomysłodawcą był Quebo. Zadzwonił do mnie w zeszłym roku, jeszcze przed wydaniem albumu „Egzotyka”, i rzucił ten pomysł – mówił Kuba Stemplowski kilka miesięcy temu w rozmowie z newonce.net. – Stwierdziłem od razu, że może z tego wyjść ciekawy projekt i chętnie się zgodziłem. Nagraliśmy kilkadziesiąt godzin rozmów, z których powstała ta właśnie książka – dodał.

Premiera w kwietniu

Książka „Egzotyka” ma trafić do sklepów 26 kwietnia 2019 roku. – Po wielu miesiącach intensywnych prac nad finalizacją książki, z czystym sumieniem możemy uznać „Egzotykę” za doszlifowaną w pełni – poinformowała teraz wytwórnia QueQuality. Wszystkie osoby, które zamówiły książkę w preorderze otrzymają egzemplarz podpisany przez Quebonafide. – Mamy nadzieję, że ten mały gest w jakimś stopniu zrekompensuje tak długi czas oczekiwania – tłumaczy label.

Wielomiesięczne oczekiwanie na pojawienie się książki jest związane z kwestiami technicznymi. – Wydanie „Egzotyki” na papierze okazało się być dla nas dużym wyzwaniem. Nie byliśmy świadomi ogromu pracy, jaki czeka na nas w ostatniej fazie projektu. Wspólnie zdecydowaliśmy, że nie chcemy pozwolić na publikację materiału, który nie będzie zadowalał nas, wydawców i autorów, oraz, przede wszystkim, Was, czytelników – wyjaśniła wytwórnia należąca do Quebonafide.

Więcej na temat „Egzotyki” przeczytacie w naszym dziale Premier.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Leszkę Koprobo Uszat II

Pytanie powinno brzmieć: nie kiedy, tylko po jakiego chuja?

xd xd xd

po to żeby zarobić

Odb

Quebonaksiążka ukaże się kiedy fide?

ProfesorNauk

Bedzie czym dupe podciroć

SLU

Kogoś obchodzi jeszcze ten tranzol?

Jon

Pedałów i gimbaze co wojuje za nim w necie

Oto ja

A Paluch to tylko pokazał swoje wypróżnienia. Może też by nasrał na owce i wydał czarną.

GandziorSLU

A tdf pokaże flaka

Sandra

Fajnie, że podpisze książki. 🙂

Michal

Czyli preorder przyjdzie dopiero 26 kwietnia do domów tak?

OnlyZKS

Serio to już nie mają o kim pisać? Czym on się tak zasłużył żeby książkę o nim była to zwykły pajac z Ciechanowa !!! (7) !

Jon

Dokładnie tak. Zniewiesciała ciota farbująca wlosy na różowo ale weź to powiedz to bedzie że sluchasz tylko wagonów pkp i tak dalej. Ale te uliczniki chociaż nie kreuja sie na gejów

Janina

Na wsi nie ma ulic. Jacy ulicznicy?

Karolina21

Hej, mam na imie Karolina mam 21 lat 🙂 Napisz do mnie na http://bit.ly/profilkarolina21 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą 🙂

Popularne