Sprawdź nas też tutaj

Wideo

#KikiChallenge – niebezpieczne wyzwanie pełne wypadków

Najciekawsze faile przy tańczeniu do piosenki Drake’a.

Opublikowany

 

Drake raper
Drake

Niezwykle popularna zabawa, która podbija sieć okazuje się być też bardzo niebezpieczna. Akcja, która polega na wyjściu z auta w trakcie jazdy i tańczenia do piosenki Drake’a „In My Feelings” prawie skończyła się tragedią Jaylena Norwoorda z Boynton Beach. Chłopak wyszedł z auta w trakcie jazdy i zaczął tańczyć. Chwilę później został potrącony przez jadący z przeciwka samochód.


W sieci co chwila pojawiają się nowe nagrania od osób, które podejmują się wyzwania. Do tej pory jednak w najgorszym wypadku kończy się to drobnymi urazami. Poniżej zobaczycie najlepsze faile #KikiChallenge.

Polska policja ostrzega

Z powodu coraz popularniejszej akcji również w Polsce, nasza policja wydała ostrzeżenie przed ryzykowną zabawą. –  Osoby podejmujące się tego wyzwania muszą sobie zdawać sprawę, że tańcząc obok toczącego się auta sprawiają zagrożenie w ruchu drogowym. Jeżeli wykonują to na drodze publicznej, policjant może ukarać je mandatem w wysokości do 500 zł – przestrzegał komisarz Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w rozmowie z portalem WP Moto. 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
4 lat temu

Już pisaliscie o tej podlaskiej zabawie. Po chuj znowu ta promocja?? Mało młodych mlotkow was czyta?? Podsuwajcie tępym dzieciom debilne pomysły. Brawo.

ja pierdole
4 lat temu

kogo to obchodzi naprawde

Odb
4 lat temu
Reply to  ja pierdole

Zdziwilbys się. Nie znasz chyba debilizmu ludzkiego

cydży
4 lat temu

niech giną jebane matoły a drake pewnie ma beke z imbecyli biedakow w golfach i audiczkach.

habeta
4 lat temu

ludzie w ameryce to sa pojebani jednak

brd scr w grudniu wiadomo
4 lat temu

beka z podludzi

wieńczysław
4 lat temu

„Jeżeli wykonują to na drodze publicznej, policjant może ukarać je mandatem w wysokości do 500 zł” za takie coś to ja bym najpierw publicznie wychłostał, a potem wpierdolił do łagru na ładnych parę latek, jeden z drugim jebany tuman by się na drugi raz zastanowił, a zarazem była by to przestroga dla reszty półpedałów żeby nie ryzykowali czyimś życiem w imię pedalskiej mody, swojej głupoty i swych homoseksualnych ciągotek.

Popularne