Sprawdź nas też tutaj

News

Kim jest tajemnicza raperka Adix?

Nowa twarz na polskiej scenie rapowej.

Opublikowany

 

Polska rapowa scena zdobyła właśnie nową zawodniczkę. Nie wiemy jeszcze #kimjestadix, ponieważ raperka ukrywa swoją twarz na wszystkich materiałach graficznych i postanowiła robić to aż do piątku 13 września 2019 r. Wtedy to będzie mieć miejsce premiera jej debiutanckiej płyty pt. „Adix gotuje”. Na kanale YouTube oraz Spotify Adix pojawił się (wciąż anonimowy) singiel promujący płytę.

Kim jest Adix?

Jak podaje raperka na swoich profilach w społecznościowych, jest „(…) silną kobietą, która zdecydowanie zbyt długo zastanawiała się, czy polski rap w ogóle przyjmie gracza takiego jak ona”. W końcu postanowiła się ośmielić i po prostu to zrobić. Efektem ponad półrocznej pracy jest niezależny, debiutancki projekt #kimjestadix (Adix nie próbowała podjąć współpracy z żadnym rapowym wydawnictwem, w digitalu wspiera ją Agora Digital Music), którego zwieńczeniem będzie premiera płyty pt. „Adix gotuje”.

Z tego, że nikt jej nie zna Adix postanowiła uczynić swoją mocną stronę i wykorzystać to w działaniach marketingowych. Na jej Instagramie i Facebooku znajdziecie zdjęcia różnych postaci w maskach oraz materiały promocyjne płyty, na których jej twarz została ukryta pod grubą warstwą złota.

Wiemy o niej tyle, że na co dzień pracuje w agencji marketingowej, zarabiając na życie wyobraźnią i pomysłami. Nie jest jednak tajemnicą, że dla Adixa najważniejsze jest, by na polskiej rapowej scenie pojawiało się jeszcze więcej silnej, kobiecej energii:

„Jestem kobietą i nic, co kobiece nie jest mi obce hah. Uważam, że wszystkie kobiety są wspaniałe i chcę każdego dnia słyszeć ich więcej i więcej na polskiej scenie. Dlatego też sama postanowiłam się na niej na chwilę pojawić. Wierzę głęboko, że laski potrafią w życiu wszystko, na co mają ochotę i czego pragną, a im trudniej mają, tym lepiej sobie z tym radzą. Każdej życzę sukcesów spłacanych złotem! Byłoby jednak super, gdyby dziewczyny nie musiały tak o ten sukces walczyć i wyszarpywać go zębami – coś o tym wiem.” – komentuje Adix.

O promującym płytę singlu „Na słodko”

Pierwszy singiel Adixa „Na słodko” to hołd oddany kobiecej sile, dumie, niezależności i niezłomności
w dążeniu do bycia szczęśliwą: „To 1 z 3 utworów (obok „Aperitif” oraz „Na gorzko”), które dedykuję wszystkim Paniom. Płytę tworzyłam w końcu głównie dla nich, ale – nie tylko! „Na słodko” to jednak zdecydowanie wpleciona w rutynową codzienność oda do kobiecości, która nie zna kompromisu i odważnie sięga po to, czego potrzebuje do szczęścia. Banał? Dla mnie bycie bezkompromisową w szukaniu szczęścia to podstawa i sposób życia już od wielu lat. Nie narzekam.” – Adix.

„Adix gotuje” ma składać się z 7 utworów. Płyta w założeniu ma tworzyć różnorodną całość i nawiązywać do klasycznego polskiego rapu, jednocześnie czerpiąc z muzyki elektronicznej, ale i proponując coś zupełnie nowego.

Pomysł na identyfikację wizualną „Adix gotuje” bazuje na powszechnie znanym stereotypie kobiety, której miejsce jest w kuchni. Adix zdecydowała się dla odmiany ugotować coś w polskim rapie, nie stroniąc jednocześnie od popkulturowych atrybutów kobiecości, takich jak m.in. kolor różowy.

Jaka będzie ta płyta? Przekonamy się już w piątek 13 września 2019 r. Tymczasem, oprócz singla „Na słodko”, na YT Adix znajdziecie też promo video całego projektu:

 
122 komentarze

122
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
­­­OPIERDOL MI PAŁE ASAP TYLKO SIE NIE ZASAP

oj huj xD przećpanej korposzczurównie z działu reklam gazety wyborczej zamarzyła się kariera

MGS

Z agencji marketingowej. Typowy, szukający atencji millenials przekonany o swojej urojonej wyjątkowości. Z feminizmu robi sobie szmate do wycierania swoich brudów. Wie, że nie ma za wiele do zaoferowania, stąd pajacowanie z maskami. Jakby zobaczenie jej randomowej, dla wszystkich twarzy miało być jakaś nagrodą. Marketing .Ale pewnie znajomi klakierzy z fp na fb będą udawali zaskoczonych, żeby dziecku nie zrobić przykrości.

Piter Twoja- Starak

Ja pierdole widzę śmietnikowy Cwel TVieNio się dobrze nie sprzedał to gówno wyborcze wypuszcza następnego cwelucha, tym razem to super lewicowy piesek z własnej stajni. Niech wyperdlają z tym syfem

100leja

Gazeta Zydowska na propsie.
Dj Szechter rulezzz!

MOSIEK KACZYŃSKI

„Wiemy o niej tyle, że na co dzień pracuje w agencji marketingowej, zarabiając na życie wyobraźnią i pomysłami.”
NA CO DZIEŃ ZAJMUJE SIĘ GUWNEM I PO PRACY TEŻ ROBI GUWNO. PRODUKT MARKSIZMU. SIŁA TAKICH LUDZI POLEGA JEDNAK NA TYM, ŻE WYDAJE IM SIĘ ŻE ROBIĄ COŚ WAŻNEGO

Ewelina

Komentarz do usunięcia. Aż oczy bolą.

Rumcajs

Adix z galaktyki kurvix

Kokokokoeurospoko

Heeeeee

Wypierdalaj

Czyżby to twoje grafomańskie wygrzewki mamy okazję „podziwiać” powyżej?

Odb

Kim jest tajemnicza wokalistka hihopolo Analix

Magig JWP

Zapłać za artykuł na glamrapie. Wciskaj kit ciemniakom, że się tu znalazłaś za zasługi i umiejętności. Marketing

TWÓJ BYŁY

JEST ZWYKŁYM ROZKAPRYSZONYM DZIECKIEM Z BOGATEGO DOMU KTÓREMU ZAMARZYLA SIĘ KARIERA RAPERKI I KTÓREJ OJCIEC OPŁACA POSTY NA GLAMRAPIE.

Beka

Ona ma 29 lat…

Kokokokoeurospoko

Co ja czytam

Razkaz

W rapie chodzo szacunek ktory nalezy zdobyc. A tu mamy marketing, jakas kurwa IDENTYFIKACJE WIZUALNA i slabe reklamowe zagrywki. Przez takie gowno ta muzyka schodzi na psy. Robienie kurwy z muzyki. Gardze

ZZzerwanykukiel

To stara kukona

Magigg

Z perspektywy tego co ona tutaj odpierdala i przesluchania tej jej miernej płyty to juz znam odpowiedź. Jest idiotką. Jedyny przejaw intelektu to zakrycie gęby.

Chujozwierz

To pewnie zabson

­­­Jestem kobietą i nic, co kobiece nie jest mi ob

to klękaj do pały lambadziaro

Pizduczjano

ŁAKIEM TYM JEST TA WYKONAWCZYNI RAPOWA NIE MYLIC Z RAPERKA TO JAK Z AKTOREM A WYSTEPUJACYM W FILMIE JEST DUZA ROZNICA MIEDZY JEDNYM A DRUGIM.
PYTACIE CZY SLUCHALEM OCZYWISCIE ZE NIE A I TAK WIEM ZE CHUJOWE.
ELO.

Pizduczjano

I JESZCZE JEDNO CIEKAQWE CZY TO KOLEZANKA REDAKTORZYN JAK KIEDYS HAJCZI CO JA PROBOWALI UTAJ PROMOWAC CZY MOZE PRZELEW SIE ZGADZA.

Betonowy naleśnik

Kurwa tam jest napisane, że ona to 10 lat nagrywała HAHAHAAHAHAAHAHAHAHAAHAAHAHAAAHAAHaAHAAHAHAAHAAHAAHaAHaHAAH

Belmondo Inhalator

Dobra nie pierdol, prawda jest taka że chcesz zarobić na gówniakach bo rap to obecnie dobre źródło dochodu, więc lepiej pokaż dojce a nie zgrywaj chuj wie kogo.

major

Znowu jakieś feministyczne pierdolenie o tym, jak to kobiety mają źle, nic im nie wolno i żyją w świecie „sterowanym” przez mężczyzn?

Rutgerr Hauerr

Feminizm obecnie nie ma nic wspólnego z walką o równouprawnienie. Feminizm w wydaniu większości tych dziewczynek to jest brzydki psychologiczny mechanizm obronny, którego celem jest kompensacja braku własnej wartości. Ewnetualnie służy do robienia z siebie ofiary, aby móc jakoby z urzędu mieć prawo do dyktowania warunków. Ale nie z nami te numery,

jaluca

Popatrz na te komentarze i się zastanów, jak cudownie jest być kobietą w świecie ludzi, którzy sprowadzają dziewczynę, która próbuje coś stworzyć do „obciągary”, a to czego oczekują to „poka dojce”.

Rutgerr Hauerr

Aha. Wzruszyłem się. A po co mam to robić? Świat jest i tak wyjątkowo gynocentryczny, więc taką roszczeniowość, żeby wszystko było jak wy akurat sobie chcecie, można jedynie zbyć.
Jakby mnie nie spotykały nieprzyjemności w życiu. Tylko, że ja takie sprawy załatwiam we własnym zakresie i nie robię z tego zakłamanej ideologii i nie uprawiam jakiejś politycznej autowiktymizacji. Bajoz

major

A ty pierwszy raz jesteś na glamrapie? Tu każdy jest jebany równo. Od pedałów i cweli, przez patusów i troglodytów, po pisanie żeby jakaś pizda pokazała cyce i dupę.

jaluca

Fakt, a jest coś o wyższym poziomie niż glamrap czy to typowe dla środowiska komentarze i nie ma co liczyć na inny typ rozmów?

Rutgerr Hauerr

A przepraszam o jakich ty rozmowach mówisz? Jesteś feministką, silną niezależną kobietą (pewnie tak silną, że jedyne za co potrafisz wziąć odpowiedzialność to twój kot, ohh, ahh seksizm) więc radź sobie ze wszystkim SAMA. Już dawno się zorientowałem, że współczesny feminizm to przedłużenie relatywizmu moralnego usilnie sankcjonowanego ideologią feministyczną właśnie. Takie narzędzie do uprawniania selektywnego rónwouprawnienia tj. stosowania go w sytuacjach i miejscach gdzie jest to dla was wygodne.

I nie, nie reprezentujecie wszystkich kobiet, do czego zresztą nie macie prawa. A namawianie kogolowiek do partycypowania w waszej ideologii stosującej tolerancje represywną wypatrza ideały waszych, jakby nie patrzeć pootrzebcnych na tamten czas poprzedniczek.

O nic nie walczycie, jedynie o ekspansje waszych egotycznych potrzeb. Reszta to dopisywanie ideologii w celu nadanania swoim działaniom większej sprawczości, która tak naprawdę i tak jest w większości przypadków ma za zadanie bronić waszego wątłego poczucia wartości.

Jakoś nie znam feministki, która by zwracała uwagę na to, że w krajach afrykańskich dziewczynki mają ograniczony dostęp do edukacji, za to znam szereg, które ekstrapolują swoje urojone wrażenie bycia uciskaną na każdym kroku aby móc się wyżywać na rzeczywistości która nie spełnia oczekiwań wielmożnej pani.

Bycie feministką i rozmowy? Coś jak wciskanie naraz hamulca i gazu w samochodzie. Radźcie sobie same.

jaluca

Wow, tyle czasu poświęconego, aby wyrzucić z siebie frustracje i wyobrażenie o osobie (czyli o mnie), której się nie zna. Wnioskując jedynie z dwu zdań, w których zwróciłam uwagę na mało merytoryczne i obraźliwe komentarze i w których zadałam pytanie o bardziej merytoryczne miejsce, gdzie rzeczywiście mogłabym przeczytać coś o jakości nagrania, wykonaniu, dykcji, muzyce? Rutgerr Hauerr zazdroszczę, że masz aż tyle wolnego czasu

Rutgerr Hauerr

Och dziękuję, to dlatego że mam pieniądze

Rutgerr Hauerr

I nie manipuluj faktami, bo o nic takiego nie pisałaś. Mitomanie

Piona Rutger!

Nie sądziłem że na gr można jeszcze natrafić na merytoryczny i konstruktywny komentarz.
Pięknie Zaorane!

Gnoyek

Zostałaś doszczętnie zniszczona razem ze swoja spierdoloną ideologią i jedyne co masz do powiedzenia to „chyba ktos ma za duzo czasu xdd”? Typowo. Spierdalaj kretynko.

Staszek

Niestety żyjemy w państwie ameb umysłowych które już za niedługo pójdą głosować, żeby wszystkim się żyło lepiej….

Sebix

Jakby ten świat nie był sterowany przez mężczyzn to albo by już kurwa nie istniał, albo do dziś siedzielibyśmy w jaskiniach.

Nadal nie rozumiem

No popatrzylem no i o co chodzi ?

Sentino

Wygląda na transa

falcone1988

Nikim ? Wszystkich będziecie nazywać raperami ?? Myślę, że na to miano należy sobie w jakiś sposób zasłużyć… coś zrobić dla hip hopu (rapu) ale nie… kto weźmie mikrofon w rękę i poduka pod chujowy beat jest raperem !!!! Jebać ten cyrk.

Victorino Oladipo

Jeżeli kękę nazywany jest raperem, to czemu nie adix ;D

Betonowy naleśnik

Nie pisz sobie sama komentarzy

HH666

Chuj się znasz, więc się nie wypowiadaj. Kękę zaczynał w podziemiu.
Adix nie pokaże twarzy – bo przecież jest bardzo znaną osobą – tani chwyt marketingowy.
Chce się obronić wizerunkiem, muzyką nie ma szans.
Niczym się nie wyróżnia.
Kękę wszedł na scenę z buta. Dzięki muzyce, nie marketingowi.
Kękę – raper
Adix – produkt rapopochodny.

Sebix

To nawet nie o to chodzi. Raper albo kazdy inny muzyk idzie taką drogą – najpierw robi zajebistą muzykę i dzięki temu jest postrzegany zajebisty. A to tutaj – robienie muzyki żeby udowadniać światu swoją urojoną zajebistość. To wogóle zaprzecza idei muzyki.

Victorino Oladipo

Co z tego, że kękę wyszedł z podziemia jak robi chujową muzyke 😀 I weź się tak nie napinaj bo mam wyjebane w tego twojego pana kękę, po prostu uważam, że skoro takie beztalencia mogą się nazywać raperami to powinniśmy być konsekwentni i dać to prawo wszystkim whackom.

Jesteś zerem

Zasmuce cię leszczu. To że uważasz, że Kękę jest chujowy, nie sprawi tego.
Biegnij słuchać swoich panów na autotune i śpiewać z nimi gdy twój chłopak kopie cie po jajach.

Victorino Oladipo

P.S żeby nie było, adix to wg mnie chujnia straszna i wydmuszka marketingowa.

Victorino Oladipo

„na co dzień pracuje w agencji marketingowej, zarabiając na życie wyobraźnią i pomysłami” XDDDDDD

Radomianin

Jezu. Może by w takim razie jej wysłać paczkę żywnościową.

Śmietnikowy ghostwriter Vienio

Rap na zlecenie Michnika. Karierowiczka wysłana na szkolenie rapowe do Vienia żeby tłumaczyć artykuły Wyborczej (tfu) na rap. Rap wysoko-obcasowo-feministyczno-LGBT-ekologiczny. Nie zdziwiłbym się jakby śmietnikowiec był ghostwriterem.

Xnl

Vienio i wyborcza nie. Ale reszta się zgadza

Abraham Chujewicz

Glamrap jest doskonalym miejscem w takich momentach.
Kometarze start… 🙂 what cha got

Sebix

Wrzucenie artykułu i zaraz ten post, który ma udowadniać że rzekomo masz do tego dystans. To trochę sobie przeczy.

eluwa

kim jest? lachociągarą

Krzysiek

Nie jest źle lepsze od Eve K2. I jej kawałków do parówki.

jacapraca

chyba calej redakcji opierdolila kielbe gdzies za winklem, ze promujecie taka padake, lamusy jebane tfu

Kat

O kurwa siostra kaena

Krulalbin

Podrzuci ktoś link do jej profilu na roksie?

Słowik Janzyka Palskiego

Poka cyce, bedzie hype. Jak nie to wypierdalaj

Mgs

Ona nie ma piersi

ProfesoorNauk

Żeńska wersja Kaena? Jakby on sam w sobie był chujowy to jeszcze musiało powstać kobiece alter ego. Po prostu kurwa mieszanka wybuchowa. Babski rap? Nie dzięki. Mogę conajwyżej spuścić się na cycki, dla pewności niech zostanie w masce.

ProfesoorNauk

Jakby on sam w sobie był nie wystarczająco chujowy*

Victorino Oladipo

Iggy akurat ma kilka fajnych piosenek, no i jest ładna przy okazji 😀

Profesorssiehuja

Jesteś ciulem

MateuszBorek

Będzie płyta do gazety za 6.99???

Napierdalacz Raperów

Jest gównem. Mam nadzieję że pomogłem

chadan zyje

Nie wazne kim jest, wazne ze posmarowala dla admina i teraz pewnie lezy gdzies najebany za ta kase

PIR

Oczywiście Adrianno. Najważniejsze żebyś „była szczęśliwa”. Kosztem innych i po trupach. Dziewczynka wyjdzie ze wsi, ale wieś z dziewczynki nie.

Niezbyt mądry Adrian z Krakowa

Jakąś niespełna minutę zajmuje poprzez stronę na facebooku, dojście kim ta osoba jest. Doprawdy – enigma. Cóż – jakie życie taki rap, a jaki segment docelowy taki marketing.

ZBUKU ŚLIWA

Kim niby jest?

Gizi

Co to za feminazistka?

AdMa

Przesłuchałam. Chujowe. Szkoda czasu

Facts

półtorametrowym 30 letnim korposzczurkiem

EJ TY CWELU.

HAHAHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHA ŁADNIE WAM SIĘ JUZ W TYCH PUSTYCH GŁÓWKACH PIERDOLI CAŁKOWICIE KONDONA SOBIE NA ŁEB NAŁÓŻ JESZCZE AHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAHAHHAHAHA

falcone1988

Nie miej do niej pretensji. Ona jest tylko produktem… kazali jej założyć, to założyła 🙂 Poproszą o wysmarowanie ryja kałem, wysmaruje. Ważne, że się sprzeda 🙂 przecież o to chodzi w całym tym Hib Hobie. To już dawno przestał być głos zbuntowanego pokolenia.

gdsgdsg

Glamrap ma nową zawodniczke od przelewów?

Panna M

Panowie to jest gowno!

Rapunzel

Gowno, ale lepsze od patusow z k2.

Bonus AGD

To tak jakby powiedzieć, że dżuma jest fajniejsza od cholery

Marcin

Czemu one w Polsce wszystkie k…wa brzmią tak samo !!!??? 😀

SyQ

Ja tam daję like

Adix_Official

Dzięki, to wiele dla mnie znaczy.

SoSoDef

-Dałem ci lajka
-A, to ty

Jebac fame

Te komy są bardziej spierdolone od całej reszty… Xd

Twoj Stary

Kurwą
Podziekujcie mi za zaoszczedzenie 15 minut czytania wypocin

Nie ma bumbap

Z fristajlu taki lech roch pawlak. Chyba znajomi sobie z niej beke tocza

PromoRealHipHop20902

Peja Kronika Penera 2019 🙂 🙂 🙂 🙂

Peja – Desperado feat Gzuz
Peja – Pożądanie feat Anią Dąbrowska
Peja – Chłopcy z ferajny feat Hemp Gru
Peja – Świat w Płomieniach feat Glaca
Peja – Dawno Temu na Jeżycach
Peja – Nietykalny
Peja – Droga do Zatracenia feat Kali
Peja – Public Enemies feat Nas , Onyx , Fat Joe
Peja – Nocne Życie
Peja – Zabawmy się w Piekle feat Monika Brodka
Peja – Soldat de rue à sa mort feat Kaaris
Peja – Trójkąt Bermudzki
Peja – Na Drodze Gniewu feat Śliwa
Peja – Imperium
Peja – Pozdrowienia z Poznania
Peja – Adwokat Diabła
Peja – Memento Mori
Peja – Definicja Pener 2
Peja – Polish Horror Story
Peja – Wybitny Skurwiel
Peja – Matrix Feat Rogal DDL

xxx

Traklista goat w alternatywnej rzeczywistości, gdzie Rysiek urodził sie z nadprzeciętnym ilorazem i słucha go 40 milionów polaków

Borek

A Rogall DDL i inni tylko potwierdzaja jego geniusz bo tylko geniusz wzialby takich ludzi na featy 😀

HueHue

Spadix Adix

chadan zyje

Pokaz cycuszki

SoSoDef

Jprdl ale bełkot

„Kolejny raz twoją dupe ratuje producent”

Jebać czilwagon

Chuj mnie to

Mariano Italiano

A kogo to obchodzi za kogo ona sie ma?

massivewp

Tsu Surf z New Jersey stanął naprzeciwko Hollow Da Dona z Queens w Nowym Jorku, który dopiero wyszedł z więzienia. Mimo, że większość spodziewała się na tamtą chwilę pojedynku Hollowa z legendarnym Loaded Luxem, to tym razem utrzeć nosa Donowi miał Tsunami Surf znany z agresywnego stylu, niezłych schematów i punchline’nów, który niedawno miał walkę z Conceitedem z Brooklynu.

Co w tamtym czasie łączyło Surfa z Joe Buddenem?
Czy Hollow po raz kolejny pokazał świetne umiejętności wolnostylowe?

Czy możliwym jest przeniesienie sceny URL do nocnego klubu?

Dowiecie się oglądając battle tych, dwóch świetnych tekściarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=tg4nFEA5psQ

kevin

Przeciz to ta laska z beks

123

Jak dla mnie to ona trochę glosem podobna do Wdowy, moze próbuje kariere pod nowa ksywa

Ojciec boski

A dicks

Ojciec boski

W wolnym tlumaczeniu a chuj. A chuj z tym

TOMMY LUPA

Huj jej w cyce. nie sluchalem i nie bede sluchal. JEEEEEBAC

Bolo_

Spoko nawet, ale szczerze nie umiałbym słuchać damskiego rapu, bo ciężko się do tego przyzwyczaić.

Inspektor gadżet

Przecież to gonix

TYJA

jest nikim

SyQ

Ja daję lajka

Popularne