Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

King Tomb – „Najlepszy Raper W Polsce”

Opublikowany

 

King Tomb - "Najlepszy Raper W Polsce"
Okładka płyty King Tomb "Najlepszy Raper W Polsce"

Data premiery: 31.12.2018

W ostatnich latach wokół Tomba narosło wiele negatywnej energii. Po ogłoszeniu preorderu albumu „Wystudzony Temperament 3” raper zapadł się pod ziemię wraz z pieniędzmi wpłaconymi przez słuchaczy. Po długim czasie wrócił i rozliczył się z częścią odbiorców. Niesmak i brak zaufania pozostał jednak do dzisiaj. Teraz raper wraca z nowym wydawnictwem.

„Najlepszy Rap W Polsce” to opus magnum całej dotychczasowej działalności muzycznej King Tomba. Przez ostatnie pół roku, które było najbardziej produktywnym okresem twórczym dotychczas, raper przygotował ok. 50 utworów, z których wyselekcjonował 21 godnych tytułu płyty. Album ten to podsumowanie całej drogi życiowej, rozliczanie z gorzką przeszłością, hołd dla wszelkich uśmiechów losu oraz list do oponentów. Klimat i stylówę kawałków najlepiej określi słowo „wszechstronność”, ponieważ każdy track jest wycieczką w zupełnie inną stronę, aczkolwiek liryka oraz przedstawiane poglądy spajają je wszystkie w całość.

Dodatkowo jest to w pewnym sensie debiut Teoembe, gdyż pierwszy raz sam osobiście odpowiada za produkcję wokali, realizację oraz mix/master. Projekt będzie sukcesywnie upubliczniany, począwszy od dziś, aż do końca 2018 roku. Sprawdzajcie codziennie kolejne kawałki, a głęboko wierzymy, że po przesłuchaniu ostatniego w/w tytuł płyty stanie się dla Was oczywistością. #NRWP.

Album nie będzie dostępny w sklepach. – Z góry uprzedzam, płyta nie będzie do kupienia. Powiedziałbym, że to prezent dla Was, ale szczerze mówiąc zrobiłem to dla siebie – poinformował Tomb.

Tracklista

1. N areszcie ja!
2. A grypnia
3. J uż
4. L ewituję
5. E cho
6. P an bóg
7. S tre$
8. Z er0 1eden
9. Y oung boy
10. R ad
11. A labaster
12. P rzEznaczEniE
13. E lementarz
14. R .I.P.
15. W szystko albo nic
16. P iach
17. O statni dzwonek
18. L obotomia
19. S tąd
20. C el
21. E pilog

Popularne