Sprawdź nas też tutaj

News

Kinny Zimmer pokazał na scenie d*pę

Domagali się tego sami fani.

Opublikowany

 

kinny zimmer pokazał dupe
fot. @kadovsky

Podczas czwartkowego koncertu w Gdańsku Kinny Zimmer pokazał zgromadzonej pod sceną publiczności… d*pę. Raper może mieć pewne usprawiedliwienie swojego zachowania ponieważ domagali się tego sami fani.

Kinny Zimmer jest obecnie w trakcie wrześniowej trasy koncertowej, podczas której żegna się z postacią Harcerza Dominisia. Raper porzuca dotychczasowy wizerunek i robi na scenie sporo show włączając w to… pokazywanie tyłka.

Kinny Zimmer pokazuje d*pę

– Jeśli mam pokazać d*pę to potem – powiedział między kolejnymi utworami raper. Kiedy fani znów zaczęli skandować „pokaż d*pę” ten zmienił zdanie. Zdjął spodnie i wypiął się do publiczności. Całe szczęście artysta oszczędził nam widoku swoich gołych pośladków pozując w majtkach.

Po koncercie raper pochwalił publiczność słowami: – Gdańsk, naprawdę umiecie się bawić.

Skiba pokazał goły tyłek premierowi

Będą w tematyce pokazywanie tylnych części ciała na koncertach warto przypomnieć jeden z największych incydentów z tym związanych. Ponad 20 lat temu w trakcie występu zespołu Big Cyc w katowickim Spodku, Krzysztof Skiba po upewnieniu się, że na sali jest Jerzy Buzek zdjął spodnie i pokazał byłemu premierowi gołe pośladki.

Krzysztof Skiba wypinający się do premiera

– Po zakończeniu gali rozdawania nagród radiowych w katowickim Spodku, wyrwałem się na scenę i niby to w żartobliwym tonie spytałem czy jest premier na sali. Premier był i to w otoczeniu kilku ministrów. No cóż…pewnie wydawało mi się to zabawne, albo nawet „rewolucyjne”, coś w stylu skandali gwiazd rocka, takich jak Ozzy Ousbourne czy Iggy Pop, po upewnieniu się, że elita kraju jest pod sceną, pokazałem w jej kierunku goły tyłek. Powstało zamieszanie. Premier ze świtą szybko opuścił uroczystość – wspominał niedawno muzyk incydent sprzed lat.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 
53 komentarze
Subscribe
Powiadom o

News

Arczi Szajka wyśmiewa byłego zawodnika GM2L

„Ściemnia zarobasa i rapera”.

Opublikowany

 

Przez

arczi szajka bibic

Arczi Szajka nie przapada za reprezentantami GM2L. Niedawno kazał „wypi*rdalać Alberto”, a teraz boleśnie wypowiada się o Bibicu, który jakiś czas temu opuścił wytwórnię Malika Montany.

Bibic udostępnił w tym tygodniu numer „Balkan”, w którym łączy polski i turecki trap. Arczi Szajka nie najlepiej ocenia jego kawałek jak i samego rapera.

– To co zawsze. Pościemniać zarobasa i do tego rapera. A i jeszcze przełożyć na poprawną polszczyznę kilka zachodnich numerów – ocenił zawodnik UT Records.

Raczej wątpliwym jest, że zawodnik Warner Music ustosunkuje się do tych zarzutów.

Arczi Szajka o Bibicu


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Young Leosia pokazała chłopaka

Pierwsze takie zdjęcie pary.

Opublikowany

 

Przez

Nie ma już żadnych wątpliwości, że utwór „Cringowy lovesong” Young Leosi został zadedykowany Kacprowi Błońskiemu. Para oficjalnie to potwierdziła.

Raperka i jej wybranek dodali na Instagramie wspólne zdjęcie, na którym są w siebie wtuleni. – Detektywi z TikToka gratulacje – napisał Blonsky w nawiązaniu do publikacji TikTokerów, którzy już dawno ujawnili ich związek.

Leosia i Blonsky to obecnie jedna z najpopularniejszych par w show biznesie. Ich zdjęcie zostało skomentowane m.in. przez Bandurę, Nitrozyniaka, Blowka, Janusza Walczuka, Wojtka Golę i Wersow.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Peja i Gural narzekają na małe pieniądze ze streamingu

„Gdybym tak dostawał chociaż złotówkę od słuchacza”.

Opublikowany

 

gural peja

Raperzy nie zarabiają na streamingach? Tak twierdzą Peja i Gural, którzy chwalą się wyświetleniami swoich numerów, pytajac jednocześnie: „Gdzie jest hajs?”

Gural chce… chociaż złotóweczkę

Spotify podsumowało mijający rok 2023, a najchętniej odtwarzanych artystów możecie zobaczyć tu: Spotify 2023: Polacy słuchali najczęściej raperów. Tymczasem Gural poinformował, że jego kawałki w ubiegłym roku odtworzono 33,7 mln razy.

– Bardzo się cieszę, że moja muzyka wciąż gości w waszych słuchawkach/głośnikach. Od wielu lat dostarczam Wam rap w tempie przynajmniej jednego albumu rocznie. Rap pod którym podpisuję się czterema łapami. Dzięki Wam wciąż mogę to robić. I bardzo Wam za to dziękuję.
Patrząc na te imponujące liczby zastanawiam się jednak gdzie jest ten cały hajs? Gdybym tak dostawał chociaż złotówkę od słuchacza, lub odtworzenia.Tym bardziej dziękuję wszystkim, którzy wciąż kupują moje orginalne albumy, mimo że często nie mają nawet odtwarzacza CD. Sprawiacie, że gra wciąż jest możliwa. Podpisując te płyty na koncertach płacę szacunkiem za szacunek.

Brak odtwarzczy CD. Peja węszy spisek

Peja miał zdecydowanie mniej odtworzeń od kolegi z tego samego miasta i może się pochwalić 24,7 mln odtworzeń.

– Zapytuję, gdzie jest hajs. Kolo od Spoti miał wizję, żeby muza była darmowa i ta wizja weszła w życie. Wykupujecie abonament na całą muzykę świata – nietrudno wyliczyć to, co nie policzalne, żeby dojść do wniosku, że to nic tylko plecy. Dlatego dziękuję wszystkim tym, którzy kupują wciąż moje fizyki nawet, jeśli odtwarzacze CD zostały masowo wycofane z życia (zgadnij dlaczego?) i trudno posłuchać tego w nowej furze, a nawet w lapku. Dzięki temu, że kupujecie tradycyjne nośniki, wciąż mogę finansować kolejne nagrania, które zamieniam na cały album. Za te wszystkie liczby też Wam wszystkim dziękuję, bo jak wcześniej napisał donGURALesko są naprawdę imponujące. Ale liczby to tylko liczby. Dlatego my raperzy starszego pokolenia pracujemy ciężej i ciężej żeby wyjść na swoje, bo dopóki Papa jest jak Rolling Stone musi kłaść chleb na stół dla rodziny – napisał Rychu.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Popek padł jak mucha w 27 sekund. „Czuję się wygrany”

Błyskawiczna przegrana rapera.

Opublikowany

 

Przez

Nieudany debiut Popka na dzisiejszej gali Gromda 15. Przegrał on w zaledwie 27 sekund z doświadczonym zawodnikiem Orsu Corsu. Poniżej wideo z walki.

Popek ruszył na rywala i to było początek jego końca. Natychmiast otrzymał prawy podbródkowy, po którym osunął się na deski. Raper został znokautowany w 20 sekundzie pierwszej rundy.

Popek przegrał walkę na Gromdzie

Mimo tego, raper nie się nie załamuje. – Dostałem na brodę i ch*j. Ja odzyskałem zdrowie. Nie ćpam, nie piję i czuję się wygrany – skomentował po walce.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kizo i Bletka zarobili milion złotych na jednej piosence

Artyści osiągnęli ogromy sukces.

Opublikowany

 

kizo bletka

Utwór „Taxi” wydany przez Kizo i Bletkę osiągnął status podwójnego diamentu i został najczęściej odtwarzanym kawałkiem na Spotify w 2023 roku.

Agencja spacerange zaprosiła Bletkę do swojej siedziby, gdzie wręczyła jej prezent – wyróżnienie podwójnego diamentu za utwór „Taxi”. Artystka nie kryła zaskoczenia i wzruszenia, a to wszystko chwilę przed jej oficjalnym solowym debiutem.

Aby uzyskać podwójnie diamentową płytę należy wykazać, że przychód z utworu przekroczył 1 milion złotych.

Bletka z podwójnie diamentową płytą

Kizo dowiedział się o wyróżnieniu od Bletki i spacerange, którzy zrobili mu niespodziankę, ogłaszając to na swoich mediach społecznościowych. To nie wszystkie sukcesy tego kawałka, bowiem został najczęściej słuchanym utworem, ogłoszonym w ramach Spotify Wrapped 2023, który zebrał ponad 40 milionów odtworzeń.

Już w przyszłym tygodniu poznamy singiel “Chcę zapomnieć” od Bletki, którego fragment możemy usłyszeć na jej TikToku.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Sentino znów żąda pieniędzy od Quebonafide

Twierdzi, że ciechanowski raper jest mu winien 5 tys. zł.

Opublikowany

 

Przez

sentino quebonafide

Sentino nie odpuszcza Quebonafide i w dalszym ciągu żąda od niego pieniędzy za zwrotkę na płycie „Romantic Psycho”. Upomniał on w tej kwestii ciechanowskiego rapera na platformie X.

Alvarez upomina się o 5 tys. od Quebonafide od kilku lat. Ciechanowski raper twierdzi natomiast, że nie jest mu nic winien. Szef Sicarios jednak nie odpuszcza. Kiedy Artur Baranowski zdobył maksymalną ilość punktów w programie „Jeden z dziesięciu”, Quebonafide napisał: – Muszę zagrać w Quizwanie albo Literaki z tym arcymistrzem.

Na jego wpis zareagował Sentino: – Musisz to ty mi oddać 5k pln za zwrotkę – napisał Sebastian.

Sentino nie odpuszcza Quebonafide


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)