Sprawdź nas też tutaj

News

Kizo chce boksować z Arabem, bo się go przestraszył?

Kolejna przegrana zawodnika Chillwagonu może być końcem jego kariery w Fame MMA.

Opublikowany

 

arab kizo

Walka wieczoru między Kizo a Arabem na Fame MMA 9 odbędzie się w formule boksu. To spore zaskoczenie dla fanów i wszystkich widzów, bo pojedynek Kizo z Popkiem miał się odbyć na zasadach MMA. Za tą decyzją stoi Kizo. Czyżby przestraszył się on umiejętności Araba?

Kizo boi się Araba?

Z racji, że Popek wypadł z walki, federacja pozwoliła Kizo na zmianę zasad pojedynku, z której raper skorzystał. Zamiast MMA, będzie boks. Mógł on także wybrać sobie przeciwnika z wcześniej przygotowanej listy. Dlaczego nie zdecydował się na kogoś, z kim zawalczyłby na zasadach MMA, tylko postawił na Araba i zmienił zasady walki? Kizo przekonuje widzów, że to zagwarantuje świetne widowisko. A może chodzi bardziej o to, że Arab jest dla niego zbyt mocnym przeciwnikiem w parterze?

Na koniec jeszcze tylko kilka słów do tych szmat, co zaraz będą pisały, że zmieniam formułę, że się obsrałem, że tak nie wolno – słuchajcie skoro dostałem taką możliwość – zmiany formuły, to oczywiście, że wybieram to, w czym czuję się najmocniejszy. Ale to tylko dlatego, że zostały trzy dni do gali. Ja nie mam czasu się teraz przygotować pod kogoś nowego w pełnej formule lub innej niż ta, która odpowiada najbardziej mi. – mówi Kizo.

Faktycznie, do gali zostało niewiele czasu i Kizo nie jest w stanie przygotować się do walki konkretnie pod nowego przeciwnika. Nie zapominajmy jednak, że raper przez ostatnie miesiące prowadził intensywne treningi i jest w świetnej formie. Arab nie miał takiej możliwości i nie przygotowywał się do żadnego pojedynku. Mimo to wychodzi do walki z Kizo „wzięty z ulicy”. Przystał nawet na bokserską formułę walki.

Będzie boks, bo Arab jest zbyt niebezpieczny w parterze?

Arab ma za sobą kilka udanych pojedynków. Zwyciężył m.in. z Rubym, a w listopadzie ubiegłego roku zadebiutował w Fame MMA pokonując w pięknym stylu Pawła „Tyboriego” Tyburskiego dominując go w parterze. Arab zwyciężył, chociaż bukmacherzy dawali mu niewielkie szanse. Kurs na niego wynosił 2.8, a na jego przeciwnika 1.3.

Wygląda na to, że Kizo przestraszył się zbyt dużych umiejętności Araba w parterze, stąd decyzja o walce na zasadach bokserskich. Raper na pewno nie podjął takiej decyzji sam, tylko z trenerem, by mieć większą pewność, że z pojedynku wyjdzie zwycięsko. Tym bardziej, że ma za sobą nieudany debiut i przegraną z Makowskim. Kolejna porażka mogłaby być jego końcem w federacji Fame MMA.

Fame MMA 9 – karta walk

Walka wieczoru:

  • Patryk “Kizo” Woziński vs Gabriel ”Arab” Al-Sulwi

Pozostałe:

  • Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
  • Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
  • Zusje vs Kamila Wybrańczyk
  • Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
  • Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
  • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
  • Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
  • Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek
 
40 komentarzy
40 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Facio od krabów
1 miesiąc temu

Obsrał się

Odb
1 miesiąc temu

Kizio chce onanizować z Drabem, bo się mu podoba.

BEKOWO
1 miesiąc temu
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
1 miesiąc temu

Masz podane w treści publikacji dlaczego się „obsrał”. Trzyma się to kupy (którą wysrał), więc sklej pizdę fiutolizie.

A Arab to bestia w klatce
1 miesiąc temu

Proste. Kaske dostanie a po chuj sie po ziemi tarzać. $$$ ma sie zgadzac.

Ziominho
1 miesiąc temu

Arab wygra

żabsą
1 miesiąc temu
Reply to  Ziominho

Arab napierdol kochanke borixona.

Łonowy Barber
1 miesiąc temu

Skoro się pan nie obsrał panie Woziński to czemu Arabowi formuła jest obojętna? A no właśnie…

EJ TY KOLO!!!!
1 miesiąc temu

ISTNA WYLĘGARNIA SPIERDOLIN TEGO KRAJU DO UTYLIZACJI WSZYSCY WY KURWY JEBANE PIERDOLONE BEZBEKI MAŁPI CYRK AHHAHAHAHHAA

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!!

ŁĄCZNIE ZE MNĄ.

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

Łącznie z tobą spierdolino, zgadza się. I już wsiadam do auta i jade do twojej lepianki i bedzie klepanie kutasem po ryju przy starych. Hahahahaha

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

A potem zrucham ci psa.

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

SAM SE KURWO PISZ I SAM SOBIE ODPISUJ TY KURWO JEBANA ZABURZONA PSYCHICZNIE SPIERDOLINO SPOŁECZNA TFU ŚMIECIU.

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

Kurwo uważaj już jadę do ciebie, wstydu ci narobię przy starych, o klepie ci ryja kutasem potem wyrucham.

Bedoesik
1 miesiąc temu

Ja pierdolę, ten Gejzo jest nudny do kwadratu, wypierdalać z nim. Przed każdym newsem już wiadomo co będzie pierdolił frajer

mangoeater
1 miesiąc temu

Kizo Ty racuchu. Miałeś walczyć na zasadach MMA, a teraz to zmieniasz? Bo co? Bo co? Bo pizdą jesteś! Cykorem.

KizoDDA
1 miesiąc temu

Kiziol ma taki ryj, jak taki frajer typowy co wyglada groźnie ale tylko dlatego, ze ma DDA. Ale patologia siły nie oznacza, to działa w gimazjum sie boją rówiesnicy patusów. Wybrał sboie zawodnika z innym ratio wzorost/masa, i jeszcze zabrał mu jego podstaowy atut – zapasy. Sprytne jak na uposledoznego.

Kisso-f-Penisso
1 miesiąc temu
Reply to  KizoDDA

to nie prawda bo ja wiemn rze nie

don
1 miesiąc temu

jebac kizo kwadratowego wacka co sie trzepie pod Niemców

odbytnica szmata kurwa
1 miesiąc temu

zesrał sie kurwa na zielono paszteciarz galaktyczny

Chuici Naime
1 miesiąc temu

Współczuje, Popek odpadł i dostał 10x konkretniejszego przeciwnika, nie dziwie się ze wybrał formule
Arab – od paru jak nie parunastu lat chłop lata po siłowniach i się napierdala w klubach
Kizo – XD

Szmata
1 miesiąc temu

Obsrał się!!!

Szmata 2
1 miesiąc temu
Reply to  Szmata

Tak nie wolno!

elobrekorazdwa
1 miesiąc temu

KIZO SIE OBSRAŁ ARABA BO ARAB TO JEST PARTEROWIEC A KIZO W PARTERZE JEST SŁABY.

Belmoderator
1 miesiąc temu

jasne że zajebał kapsko w gacie, wie, że będzie walczył z zapaśnikiem, i to podejrzewam lżejszym co wzrostu, to sobie wybrał boks. Dostanie w pizde, a jak nie to arab to sprzedał, ale wierze, ze Arab ie sprzedajny jest, wygląda na spoko mordkę, tylko pobłądził chwile

Kizo
1 miesiąc temu

Jop! Co to za insynuacie. Dojade cie kurwo!

Cwelmondo
1 miesiąc temu

Mmm, strasznie chciałbym wykąpać się z arabem

KisielDDA
1 miesiąc temu

Ja wygram, bo kiedys to nie, a teraz to tak, ale kiedys to nie. A teraz to owszem, a keidys to apsolutnie

Kicio
1 miesiąc temu

Wogle to moi rodzice nie pili, to sobie wypraszam!

Kuppo
1 miesiąc temu

Zguaszam tow policje koneic rzartuw we stronach wuwu, kiedys nie mialem, a teras to mam

Kapzko
1 miesiąc temu

bo kiedys a teras, to inne som, bo wtedy mordo byku mordo to bylu kiedys, a teras to jest zupelnie ap[sultnie inaczej terasz jest

_aqq_
1 miesiąc temu

głąby nie wiedzo :)))

Jamal Khashoggi był uchodźcą z Arabii Saudyjskiej i członkiem Bractwa Muzułmańskiego. Nie był bezdomny tylko dlatego, że do swoich celów wykorzystywał go Katar – jako autora artykułów, które firmował swoim nazwiskiem.
A teraz, drogie głąby, powiedzcie: jakim cudem w podstarzałym, przerażonym przegrańcu zakochała się młodsza o prawie 25 lat, aspirująca do kariery naukowej turczynka Hatice Cengiz?
Doświadczenie życiowe wskazuje na podstawową opcję – miodowa pułapka (honey-trap). Cel był jeden: zaprowadzić Khashogiego do konsulatu saudyjskiego właśnie w Stambule.
Doradca MBS, Saud al-Qahtani, był zarozumiałym dzieckiem, które postanowiło zanurkować do basenu pełnego rekinów, mając za jedyną ochronę slogan „mam kasę”. :))) Miał z jednej strony pełnomocnictwa MBS, z drugiej strony popełniał podstawowe błędy niedoświadczonego szczeniaka. I nie zdawał sobie sprawy, że jest manipulowany przez CIA. #prowokacja

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Na przełomie XX i XXI wieku Stany Zjednoczone były imperium. I jak każde imperium, nie potrzebowały sojuszników, ale wasali.

Dla przypomnienia:
Od początku lat 70-tych amerykański sekretarz stanu Henry Kissinger zaczął wypracowywać nowy model transakcyjny z Arabią Saudyjską, największym producentem ropy w tamtym czasie. USA zaproponowało aby Arabia sprzedawała ropę wyłącznie za amerykańskie dolary, a nadwyżki lokowała w obligacje USA. W zamian Kissinger zobowiązał się do sprzedaży amerykańskiej broni oraz zagwarantował ochronę przed Izraelem. Model został wprowadzony w życie w 1974 roku, a już rok później wszystkie kraje OPEC skorzystały z „dobrodziejstwa” oferty Amerykanów.
https://independenttrader.pl/czym-jest-petrodolar-i-jego-znaczenie.html

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Petrodolar był głównym czynnikiem pozwalającym USA żyć na kredyt. Po pierwsze duży popyt na USD sprawiał że FED mógł bez większych problemów drukować dolary na pokrycie deficytu. Następnie znaczna część nowych dolarów trafiała do krajów produkujących ropę. Zgodnie z ustaleniami Kissingera część nadwyżek ze sprzedaży ropy była lokowana w obligacjach USA. Dzięki temu USA nie miało problemu ze sprzedażą obligacji i utrzymaniem niskich stóp procentowych co nakręcało spiralę zadłużenia.
Ogromny popyt na dolary sprawił, że władze USA straciły jakiekolwiek hamulce w finansowaniu deficytu przy pomocy prasy drukarskiej. Pod koniec lat 70 – tych świat jednak dostrzegł zagrożenie związane z nadprodukcją dolarów. Obligacje amerykańskie jak i same dolary zaczęły wracać do USA doprowadzając do inflacji oraz drastycznego wzrostu rentowności obligacji (spadku ceny).
https://independenttrader.pl/czym-jest-petrodolar-i-jego-znaczenie.html

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Od 2012 roku sytuacja zmieniła się diametralnie. Chiny czy Rosja to nie to samo co Libia. Chiny mimo własnych problemów krok po kroku podkopują sytuację dolara. Najwięcej asów w rękawie ma natomiast Rosja. Wystarczy aby największy eksporter surowców zażądał rozliczenia eksportu z pominięciem dolara. Może być Euro, może Rubel czy Funt. Nie jest to ważne.
Świat przygotowuje się na upadek petrodolara ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jak zawsze kluczowe pozostaje pytanie: ile mamy jeszcze czasu?
https://independenttrader.pl/czym-jest-petrodolar-i-jego-znaczenie.html

Inaczej mówiąc, gospodarka USA jest zależna od tego, czy inne kraje uznają dolara, czy też stwierdzą, że to waluta śmieciowa. W drugim przypadku dojdzie do globalnego uznania USA za gospodarkę śmieciową i upadku imperium.

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Kluczowym ineresem USA jest zatem zwasalizowanie sojuszników i nałożenie sankcji i ceł na przeciwników. I to konsekwentnie robił Trump pod hasłem „America first”.

Wbrew pozorom, USA nie zależy na otwarciu Arabii Saudyjskiej na kontakty międzynarodowe i promocję praw człowieka. Zapowiedzi reform i program Saudi Vision 2030 uruchomiły dzwonki alarmowe we władzach USA, bo wybicie się KSA na niezależność oznacza koniec dominacji USA.
Dlatego USA zależy na usunięciu Mohammeda bin Salmana.

Pytanie: czy to jest dobre dla KSA? :)))

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Uprzejmie uprzedzałam USA, że opublikowanie raportu w sprawie Khashoggiego będzie punktem zwrotnym. Pytanie: „co zamiast dolara” jest niewłaściwe. Najpierw upadnie dolar, a waluty zastępcze wybierze się później, zgodnie z moimi osobistymi preferencjami. :)))

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Głąby już wiedzo, dlaczego CIA zdecydowało się na operację mającą na celu skompromitowanie MBS. Uważam za zabawne, że nie wiedzą o tym dziennikarze, a zwłaszcza dziennikarze śledczy. :)))

Mit o prasie (lub szerzej – o mediach) jako o czwartej władzy, jest mitem. :))) Możliwości śledcze prasy są nikłe w porównaniu ze służbami specjalnymi. Z drugiej strony, media często korzystają z podtykanych im materiałów służb specjalnych (patrz – „Watergate”), stając się de facto karzącą ręką tych służb (coś jak „pożyteczny idiota”). :)))
Dotyczy to również Nawalnego. Jego otrucie nie było wynikiem działania służb rosyjskich, tylko tureckich, a skazanie na pobyt w kolonii karnej ratuje go od ewentualnego ponownego zamachu i pozwala na przeprowadzenie kompleksowych badań na terenie Rosji.

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

I przy okazji, z dedykacją dla Elona Muska:

The most entertaining outcome is the most likely :)))

https://i.imgur.com/gOLzKU1.jpg

Pit in
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Co ty jebiesx za śmieci

Popularne