Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Utwór „Czempion” to pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący album, Kiza którego premiera przewidziana jest na jesień 2018 roku. Tytuł albumu oraz więcej informacji na jego temat zostanie podanych przy następnych singlach.

Wszystkie ujęcia zostały nagrane w Gdańsku za które odpowiedzialny był Artur Kowal. – Wielkie podziękowania dla Ashaki za pokazanie umiejętności tanecznych oraz dla Michała Sieczkowskiego za wielki wkład w organizacje – czytamy pod klipem, w którym gościnnie udzielił się Malik Montana.

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jaco
4 lat temu

MALIK OPOWIEDZ JAK ZROBILIŚMY CI Z KUMPLAMI ZDJĘCIE Z ODLEGŁOŚCI TAK DOBRE 50 METRÓW NA SNAPCHATA POD METROPOLIĄ O 5TEJ RANO, TY UŚMIECHNIĘTY PODBIEGŁEŚ TE 50 METRÓW JAK MORKA MARTA LINKIEWICZ DO CZARNEGO BATA MIMO ŻE NIKT CIE NIE WOŁAŁ, TRZYMAJĄC SPODNIE W KROKU JAK PEDAŁ PYTAJĄC SIĘ CZY NIE CHCĄ PANOWIE AUTOGRAFU I JAK TIJARA (OBA PYTANIA W 1 ZDANIU, CHYBA NAFETOWANY) A JAK CI ODPOWIEDZIELIŚMY, ŻE NIKT CIE NIE SŁUCHA TYLKO ROBIMY ZDJĘCIE BO JESTEŚ ROZPOZNAWALNY TO NIC NIE MÓWIĄC ODWRÓCIŁEŚ SIĘ I POMKNĄŁEŚ Z NOSEM NA KWINTĘ DO EKIPY FILMOWEJ W GARAŻU

18:43
4 lat temu

17: 56

penx
4 lat temu
Reply to  18:43

u Mnie jest dopiero 18:17 ty naplecie niewymyty

MIRAS X
4 lat temu

MOŻE ci to przypasi : https://www.youtube.com/watch?v=qPP3dOdfZB0 PEWIEN ASPEKT projekt 135

Popularne