Sprawdź nas też tutaj

News

Kizo ft. Qry „Nigdy nuda” – singiel i teledysk

Singiel promuje album „Złoto i biel”.

Opublikowany

 

Nowy numer Kizo „Nigdy nuda” z udziałem Qrego promuje album „Złoto i biel”, który dostępny jest wyłącznie w preorderze, a wersja fizyczna tego albumu nie pojawi się na półkach sklepowych.

Po dobrze przyjętym albumie „Pegaz”, Kizo nie zwalnia tempa. Przygotował dla swoich słuchaczy album „Złoto i Biel” utrzymany w letnim klimacie z perfekcyjnie dobranymi gośćmi oraz bitach, które w całości odzwierciedlają nam tytuł płyty.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
KOT BOBIK
1 rok temu

JA PIERDOLE KTO TEGO SŁUCHA?
TO WSTYD PUŚCIĆ GDZIE KOLWIEK.
FAJNIE ŻE PIJESZ SE SZAMPANA JESZ STEKI ITD ITP
NAPRAWDĘ AMBITNA MUZYKA I AMBITNE TEKSTY.

DOBRZE ZE JUZ RAPU NIE SŁUCHAM.
ZRESZTĄ TO WYZEJ TO NIE RAP.

Paluch.zWłosami
1 rok temu
Reply to  KOT BOBIK

To jest właśnie najgorsze że te łaki w dzisiejszych czasach praktycznie nawijają tylko o koko drogich samochodach i głupich dupach pokazując że niby tylko to ma w życiu wartość. Zero przekazu zero flow tylko szpan i to na dodatek sztuczny bo w realnym życiu na nic ich nie stać i żyją z hajsu sponsorów. A co do słuchania rapu to są jeszcze porządni raperzy typu Pono Pezet Oxon Eripe Zeus . Nie rezygnujmy z gatunku na którym większość z nas się wychowała tylko ciśnijmy z chorobą która go zżera od środka

Sentino
1 rok temu

Kto słucha tego obleśnego tłusciocha? Przeciez on jest tak drewniany, że przy nim nawet Rychu Peja śpiewa niczym Pavarotti. Ten Kizio Mizio nie ma głosu, nie ma słuchu, nie trafia w żaden bit, tekst żałosne jak przystało na przygłupa który skończył edukację na gimnazjum i to w dodatku z trudem. I jeszcze sobie wziął do teledysku jakiegoś małoletniego pedała któego ruchał na wakacjach w HIszpanii.

PISZO Z TEJ STRONY
1 rok temu

Wstyd.

Chuj
1 rok temu

Nìgdy nie wydaliście nic dobrego łaki

adasdad
1 rok temu

te pierdolone cykacze podjebane od szwabów jeszcze im się nie znudziły? podjebcie coś nowego

Bartek
1 rok temu

ile można ??? Kizo wiecznie nawija o tym samym: udało mu się w życiu,miał źle teraz ma dobrze,,
lambo,audi,sline,mpakiet a wypożycza auta ,co prawda ma jakieś tam swoje prywatne ale przy jego zarobkach to wiadome.Większosc aut i tak wypożycza,szpanuje ciuchami za kilkaset złoty.Wszystko robi na pokaz,dawniej jak zaczynał miał fajniejsze kawałki teraz widać że sława i pieniądze mu odbiły do głowy i

Odb
1 rok temu

Kizio ft. Qrwy „Zawaze wanna” – singiel i teledysk

Yakuza
1 rok temu

Potwierdzam kazdy komentarz niżej jest z godny z tym co na klipie

bęc
1 rok temu

DOBRA NIECH WYPIERDALA

Popularne