Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Kizo i Wac Toja połączyli siły we wspólnym numerze „Taki zwyczaj”. Nagranie znalazło się na albumie „Pegaz”, który trafił do sklepów 26 kwietnia. Przypomnijmy, że Kizo, Bonus RPK i Jongmen są w trakcie nagrywania wspólnej płyty.

 


9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rzecznik Prasowy
4 lat temu

Noskille jak chuj. Morda Kizo to jeszcze bedzie sie jakos kojarzyla z Fame MMA, ale ten Wac to jakies kurwa nieporozumienie.

Odb
4 lat temu

Taki zwyczaj kiziać się w toj toju

lol
4 lat temu

tego wacka to chyba kutas w mordę użądlił,że taki spuchnięty jak bańka

Mosiek Kaczyński
4 lat temu

Dzisiaj uliczni raperzy chwalą się ile mają ubrań w szafie. Niczym nie różnią się od tych wypindrzonych bab, o których pisze pudelek.

Lil Baba
4 lat temu

Japierdole. Tyle tylko moge napisac. Zastanawia mnie czemu ludzie tego sluchaja i sie tym jaraja. Albo macie 12’ lat albo jestescie po prostu niepelnosprawni w jakis sposob (nie wnikam). Najrany, cos tam, cos tam, kurwa xD iks de. To sa muzycy. Zwykle grajki osiedlowe. Mikrofon w szafie, zeby po taniosci nagrywac i lecimy

Belmondo Informator
4 lat temu

Ja pierdolę co za chujnia. Przecież ten Kizio Mizio nie trafił w ani jeden bit. Na chuj im ta muzyka jak tylko przeszkadza i pokazuje, że oni nie ogarniają. Żeby słuchac tego Pazia to trzeba być głuchym, bo inaczej się nie da.

Andżej
4 lat temu

Odpalenie tego i nabicie wyświetlenia byłoby grzechem.

SYN TEDEGO
4 lat temu
Reply to  Andżej

I trzeba w incognito albo historię potem czyścić, bo jeszcze ktoś zobaczy i wstyd.

Jurekj
4 lat temu

20:17 7

Opublikowany 5 godzin temu Przez Sebastian Skajnowsk

Popularne